La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

0

Powiem tak - jak to całe Atletico z Alemanym na czele straci Juliana i koleś się znajdzie w Barcelonie to się kompletnie skompromitują.

1

@Laminedependencia większą kompromitacją jest robienie z piłkarza niewolnika.

2

@Laminedependencia Jeśli zapłacimy za niego tyle siana, ile się podaje, a on przyjdzie i utrzyma skuteczność jaką ostatnio miał w Atletico, to my również nie wyjdziemy na za mądrych.

2

@Messibestplayerintheworld Co Ty piszesz? Kto robi z niego niewolnika? Sam podpisał kontrakt. Jak wynajmiesz pracownika do wykonania dla Ciebie roboty, a on znajdzie lepszą ofertę i zostawi Cię z połową wykonanej pracy, to też pochylisz się nad jego decyzją ze zrozumieniem, poklepiesz po plecach i będziesz życzył dobrego życia? Nie rozumiem takiego myślenia.

0

@Messibestplayerintheworld Jakiego niewolnika?

0

@Laminedependencia Oni stracą twarz, ale zyskają kasę, a Barca straci kasę i straci twarz gdy Alvarez nie wypali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?