0

@kanver_ od 18 latka nie ma co kosmosu oczekiwać, to prawda, że nie był wybitny dwumecz w jego wykonaniu ale wydaje mi się, że takiego Yamala podwajają/potrajają w kryciu a taki Rapha zazwyczaj 1na1

0

@kanver_ a skąd stworzone okazje, gole itp?
taki styl gry skrzydłowego, musi grać i próbować i wg mnie. robi robotę.

0

@kanver_ nie bardzo.

1

@derus płacz sobie płacz realowcu xdddd

1

@kanver_ Cały czas obrońcy Interu go podwajali co stwarzało okazję dla innych.

2

@derus że miał słabą jesień to zaraz gaszony xDD i mowa o 18 latku. Załóż okularki i oddychaj.

3

@derus setkę? ty to nazywasz setką? załóż okularki.

11

@derus tak sobie wmawiaj, ja np. pamiętam półfinały z Interem gdzie bawił się jak chciał albo z realikiem.

4

@Laminedependencia *spokojna wygrana a nawet rotacje w drugiej połowie.

12

niesamowity Yamal


4

w nadchodzącym roku życzę nam trypletu krajowego oraz LM :)

0

@Cule1234 zawsze to jakaś opcja (rywalizacja Balde się przyda a również Kounde może zagrać na ŚO).

1

@Kgorecki2500 polecam Stalkera 2

1

@marcin62 polecam :) za mną póki co 30h ale naprawdę przyjemny RPG.
Póki co największe zalety to:
Duży i klimatyczny open world
muzyka
eksploracja
znajdźki
walka
mechanika gry to taki Skyrim tylko z nieco lepszą fabułą (póki co)
Wady:
-postacie nie zapadają w pamięć jak z innych gier RPG
-grafika taka średnia 6/10
By napisać coś więcej to muszę dłużej pograć.

0

@Gaucho a bo ja wiem....

1

@Gaucho Cancelo+ŚO

3

@kanver_ ten mecz to czysta ustawka pod realik

2

@FCB24 ZIdane to świetny piłkarz, niezależnie od mundialu 98

6

Proste, że Messi najlepszy w historii


0

Fajnie, że Chelsea znowu gubi punkty :)

5

Mówią mi, że derby wygra klub z Barcelony


0

@Gaucho ja bardziej bym widział Gvardiol-a kontrakt do 2028

1

@mrboom i sędzia bohaterem realiku xdd

10

Z Atletico zdecydowanie

2

@blakkudium on nie ma szans tu trafić z wysoką pensją.

1

@MatBac1991 brak $$ i tak to wygląda.

2

@blakkudium jak już do tego dojdzie to pozostaje liczyć, że Flick odbuduje Serba.

2

@macio_944 całe życie będzie go bolała d**a przez Messiego.

9

@Barca-Messi10 bo to jego plebiscyt xDDD

44

Wybór mógł być tylko jeden


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?