Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ od 18 latka nie ma co kosmosu oczekiwać, to prawda, że nie był wybitny dwumecz w jego wykonaniu ale wydaje mi się, że takiego Yamala podwajają/potrajają w kryciu a taki Rapha zazwyczaj 1na1
0
@kanver_ a skąd stworzone okazje, gole itp?
taki styl gry skrzydłowego, musi grać i próbować i wg mnie. robi robotę.
0
@kanver_ nie bardzo.
1
@derus płacz sobie płacz realowcu xdddd
1
@kanver_ Cały czas obrońcy Interu go podwajali co stwarzało okazję dla innych.
2
@derus że miał słabą jesień to zaraz gaszony xDD i mowa o 18 latku. Załóż okularki i oddychaj.
3
@derus setkę? ty to nazywasz setką? załóż okularki.
11
@derus tak sobie wmawiaj, ja np. pamiętam półfinały z Interem gdzie bawił się jak chciał albo z realikiem.
4
@Laminedependencia *spokojna wygrana a nawet rotacje w drugiej połowie.
12
niesamowity Yamal
4
w nadchodzącym roku życzę nam trypletu krajowego oraz LM :)
0
@Cule1234 zawsze to jakaś opcja (rywalizacja Balde się przyda a również Kounde może zagrać na ŚO).
1
@Kgorecki2500 polecam Stalkera 2
1
@marcin62 polecam :) za mną póki co 30h ale naprawdę przyjemny RPG.
Póki co największe zalety to:
Duży i klimatyczny open world
muzyka
eksploracja
znajdźki
walka
mechanika gry to taki Skyrim tylko z nieco lepszą fabułą (póki co)
Wady:
-postacie nie zapadają w pamięć jak z innych gier RPG
-grafika taka średnia 6/10
By napisać coś więcej to muszę dłużej pograć.
0
@Gaucho a bo ja wiem....
1
@Gaucho Cancelo+ŚO
3
@kanver_ ten mecz to czysta ustawka pod realik
2
@FCB24 ZIdane to świetny piłkarz, niezależnie od mundialu 98
6
Proste, że Messi najlepszy w historii
0
Fajnie, że Chelsea znowu gubi punkty :)
5
Mówią mi, że derby wygra klub z Barcelony
0
@Gaucho ja bardziej bym widział Gvardiol-a kontrakt do 2028
1
@mrboom i sędzia bohaterem realiku xdd
10
Z Atletico zdecydowanie
2
@blakkudium on nie ma szans tu trafić z wysoką pensją.
1
@MatBac1991 brak $$ i tak to wygląda.
2
@blakkudium jak już do tego dojdzie to pozostaje liczyć, że Flick odbuduje Serba.
2
@macio_944 całe życie będzie go bolała d**a przez Messiego.
9
@Barca-Messi10 bo to jego plebiscyt xDDD
44
Wybór mógł być tylko jeden