Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyffffer1922 wsio możliwe (12sty zawodnik realiku)
1
@kuz jaki wynik stawiasz?
1
@Mateonvious arbiter...niestety 12sty zawodnik realu
11
realik wystawia mocny skład co by nie mówić...
1
@Frimpong może nie sprawdzony ale jakbym miał możliwość w tym terminie wziąć urlop to stawiałbym na Tajlandię. (chociaż tam lepiej lecieć na nieco dłużej)
2
5 ostatnich meczów z Realem:
4 zwycięstwa - 1 porażka
17 bramek strzelonych - 9 bramek straconych
14
żeby nie 12sty zawodnik to mało co by wygrał xDD
Jutro największe zagrożenie to 12sty zawodnik realiku.
1
spoko
12
To jest tzw. przepaść
23
Piękne to :)
2
Ja podchodzę do meczu 50-50 ze względu na 12stego zawodnika realiku. Wiemy co potrafią robić sędziowie byle wepchnąć realik do tytułu.
2
@BORO_12 prawda, lepiej przygotujmy się na najgorsze (wolę w razie ,,w" się miło zaskoczyć niż wkur...ć)
1
@BORO_12 lepszy byłby np. N. Schlotterbeck + Eyong... (ale co znowu ze skrzydłem)... i tak w kółko....
9
@4drian0 coraz bardziej się ośmiesza, nie wyobrażam sobie by Messi był kiedykolwiek takim cieniasem.
2
@BORO_12 licho....a znając nasze możliwości finansowe to również transfer 9 jak już to bez szału...
2
Nie ma co tego brać na poważnie, ale z naszym klubem nigdy nic nie wiadomo.
Marzenie to transfery Marcos Senesi + Nico Schlotterbeck + wykup Rashforda oraz nowa 9 (niekoniecznie z tych za 100mlne) ale to tylko marzenie.... zejście z pensji Lewego na pewno pomoże ale szkoda, że z Ter Stegenem będziemy się męczyć. (jego pensją)
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
3
@Lionel_Messi10 ale lecą z tematem, oby transfery były trafione.
1
@Limaker mam to samo, największe obawy to gwizdanie wszystkiego pod cienki realik.
1
@kuz oni tylko w taki sposób mogą wygrać :) to jest ich ta wielkość xDD
6
U nas z kontuzjowanych tylko Christensen i Gavi, mimo wszystko dawno nie było takiej sytuacji.
9
@BorzyKrzys real dostałby karnego xdd
Sam pamiętasz jak nurkował i realik z dupy karne dostawał, tylko w taki sposób mógł rywalizować z Messim o pichichi. Xdd
0
@kanver_ albo Sorlotha xDDD
2
@Lucyffffer1922 niestety, tylko karne w razie w
3
@majkiii sędziowie na to nie pozwolą. (widać, że robią co mogą)
25
realik nie może to sędzia pomoże :))
faulik po którym padł gol też wątpliwy, nie wspominając, że powinno być już przynajmniej żółtko dla A. Carrerasa
0
@kanver_ toż to drewniak jakich mało
15
transfer marzenie ale nie ma co się łudzić (nawet jeżeli chodzi o lato)
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium
0
@unic albo bramkarz blokuje obrońcą, czego doświadczyliśmy w sobotę :)
1
@Kgorecki2500 świetna przygoda :)
5
@vangoor to jego wina, że Frenkie i Ferran spie*****i setki od niego? jego wina?