0

@Lucyffffer1922 wsio możliwe (12sty zawodnik realiku)

1

@kuz jaki wynik stawiasz?

1

@Mateonvious arbiter...niestety 12sty zawodnik realu

11

realik wystawia mocny skład co by nie mówić...

1

@Frimpong może nie sprawdzony ale jakbym miał możliwość w tym terminie wziąć urlop to stawiałbym na Tajlandię. (chociaż tam lepiej lecieć na nieco dłużej)

2

5 ostatnich meczów z Realem:
4 zwycięstwa - 1 porażka
17 bramek strzelonych - 9 bramek straconych

14

żeby nie 12sty zawodnik to mało co by wygrał xDD
Jutro największe zagrożenie to 12sty zawodnik realiku.

1

spoko


12

To jest tzw. przepaść


23

Piękne to :)


2

Ja podchodzę do meczu 50-50 ze względu na 12stego zawodnika realiku. Wiemy co potrafią robić sędziowie byle wepchnąć realik do tytułu.

2

@BORO_12 prawda, lepiej przygotujmy się na najgorsze (wolę w razie ,,w" się miło zaskoczyć niż wkur...ć)

1

@BORO_12 lepszy byłby np. N. Schlotterbeck + Eyong... (ale co znowu ze skrzydłem)... i tak w kółko....

9

@4drian0 coraz bardziej się ośmiesza, nie wyobrażam sobie by Messi był kiedykolwiek takim cieniasem.

2

@BORO_12 licho....a znając nasze możliwości finansowe to również transfer 9 jak już to bez szału...

2

Nie ma co tego brać na poważnie, ale z naszym klubem nigdy nic nie wiadomo.
Marzenie to transfery Marcos Senesi + Nico Schlotterbeck + wykup Rashforda oraz nowa 9 (niekoniecznie z tych za 100mlne) ale to tylko marzenie.... zejście z pensji Lewego na pewno pomoże ale szkoda, że z Ter Stegenem będziemy się męczyć. (jego pensją)


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

3

@Lionel_Messi10 ale lecą z tematem, oby transfery były trafione.

1

@Limaker mam to samo, największe obawy to gwizdanie wszystkiego pod cienki realik.

1

@kuz oni tylko w taki sposób mogą wygrać :) to jest ich ta wielkość xDD

6

U nas z kontuzjowanych tylko Christensen i Gavi, mimo wszystko dawno nie było takiej sytuacji.

9

@BorzyKrzys real dostałby karnego xdd
Sam pamiętasz jak nurkował i realik z dupy karne dostawał, tylko w taki sposób mógł rywalizować z Messim o pichichi. Xdd

0

@kanver_ albo Sorlotha xDDD

2

@Lucyffffer1922 niestety, tylko karne w razie w

3

@majkiii sędziowie na to nie pozwolą. (widać, że robią co mogą)

25

realik nie może to sędzia pomoże :))
faulik po którym padł gol też wątpliwy, nie wspominając, że powinno być już przynajmniej żółtko dla A. Carrerasa

0

@kanver_ toż to drewniak jakich mało

15

transfer marzenie ale nie ma co się łudzić (nawet jeżeli chodzi o lato)


@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium

0

@unic albo bramkarz blokuje obrońcą, czego doświadczyliśmy w sobotę :)

1

@Kgorecki2500 świetna przygoda :)

5

@vangoor to jego wina, że Frenkie i Ferran spie*****i setki od niego? jego wina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?