Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium ni z gruchy ni z pietruchy taki news :)
0
@Maker0 realik byłby oburzony przez brak drukarni pod nich.
6
I to cieszy
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
3
@blakkudium na pewno w tych ważnych klubach jest Barcelona :)
1
@Lionel_Messi10 mam nadzieję, że lada chwila wrócimy do tej zasady 1:1 i będziemy w stanie zakontraktować konkretną 9 oraz ŚO...
1
@Lionel_Messi10 to jak? wierzymy w transfer? :)
0
@APTAPT sam widzisz, piłka piękna bo nieprzewidywalna, czasami po serii zwycięstw musi przyjść porażka i mecz typu: ,,jak my to przegraliśmy to nwm"
Jestem również pewny, że jak wygramy 5 najbliższych spotkań ligowych to przewaga znowu będzie większa.
Dodatkowo pomaga fakt, że z pozostałych 18 kolejek aż 10 gramy na własnym stadionie.
0
@BORO_12 10mlne na A. Remiro patrząc, że za +/- 40mlne możemy mieć Nico Schlotterbecka to byłaby głupota
2
@blakkudium niepewna przyszłość J. Alvareza :) o proszę :))
7
Realikowi trzeba pomóc
1
@Ojciec_Dyrektor na pewno dostanie skoro Yamal pauza.
0
@Koriolan realik tylko w taki sposób jest w stanie wygrać ligę.
2
@BORO_12 Flick to najlepsze co spotkało Barcelonę.
0
20 meczów, 3 porażki, 1 remis, 16 zwycięstw.
Nie wygląda to źle, ale bolą niewykorzystane okazje z wczorajszego meczu oraz wydrukowane kolejne zwycięstwo realiku. 1pkt przewagi to mocne zakłamywanie rzeczywistości.
1
@Kapitan hawk boję się, że sędziowie dalej będą pod nich drukować.
0
@Axoon sędziwie im drukują i tak to wygląda.
3
piękna drukarnia pod realik
0
@BORO_12 nie ostatnio :) cały sezon z wyjątkiem kilku meczów. 30mlne to za dużo
5
z Sociedad mam słabe wspomnienia z zeszłego sezonu, u Lewego rozmiar buta 56 (czyt. drukowanie ligi pod realik)
20
zasuwa ten czas
7
kwestia zdrowego rozsądku?
,,Realik nie może to sędzia pomoże"
14
Getafe coraz bliżej strefy spadkowej, dziś kolejna porażka 0:1 z Valencią :)
3
@partymaker mega szkoda chłopaka, za rok-dwa w miejsce Frenkiego jak znalazł.
6
G.O.A.T
3
@norbi77 dostaję karne z dupy i muszą się tłumaczyć xDD
3
Sędziowie utrzymują realik w walce o ligę xDDD
1
@APTAPT chodzi o natłok meczów, przy takim natłoku spotkań to każdy rywal jest wymagający, obecnie mamy 11 zwycięstw z rzędu i taka seria lada chwila się skończy (patrząc na naszą kadrę)
4
@APTAPT wyjazd do Sociedad i autostrada po punkty i to przy takim natłoku meczów?
sorki ale zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet obstawiam tam stratę punktów... (być może się mylę, ale prędzej czy później coś przegramy/zremisujemy w lidze i to z takim mniej oczywistym rywalem)
1
@blakkudium zgadzam się, ale myśl mnie naszła, co jeśli jednak on sam nie będzie chciał... (różnie może być)
1
@tbas wszystko zależy od tego jak Robert będzie wyglądał w drugiej części sezonu. (zapewne)
Pierwsza połowa sezonu była taka średnia... kontuzje + gra w kratkę