4

@blakkudium ni z gruchy ni z pietruchy taki news :)

0

@Maker0 realik byłby oburzony przez brak drukarni pod nich.

6

I to cieszy


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

3

@blakkudium na pewno w tych ważnych klubach jest Barcelona :)

1

@Lionel_Messi10 mam nadzieję, że lada chwila wrócimy do tej zasady 1:1 i będziemy w stanie zakontraktować konkretną 9 oraz ŚO...

1

@Lionel_Messi10 to jak? wierzymy w transfer? :)

0

@APTAPT sam widzisz, piłka piękna bo nieprzewidywalna, czasami po serii zwycięstw musi przyjść porażka i mecz typu: ,,jak my to przegraliśmy to nwm"
Jestem również pewny, że jak wygramy 5 najbliższych spotkań ligowych to przewaga znowu będzie większa.
Dodatkowo pomaga fakt, że z pozostałych 18 kolejek aż 10 gramy na własnym stadionie.

0

@BORO_12 10mlne na A. Remiro patrząc, że za +/- 40mlne możemy mieć Nico Schlotterbecka to byłaby głupota

2

@blakkudium niepewna przyszłość J. Alvareza :) o proszę :))

7

Realikowi trzeba pomóc

1

@Ojciec_Dyrektor na pewno dostanie skoro Yamal pauza.

0

@Koriolan realik tylko w taki sposób jest w stanie wygrać ligę.

2

@BORO_12 Flick to najlepsze co spotkało Barcelonę.

0

20 meczów, 3 porażki, 1 remis, 16 zwycięstw.
Nie wygląda to źle, ale bolą niewykorzystane okazje z wczorajszego meczu oraz wydrukowane kolejne zwycięstwo realiku. 1pkt przewagi to mocne zakłamywanie rzeczywistości.

1

@Kapitan hawk boję się, że sędziowie dalej będą pod nich drukować.

0

@Axoon sędziwie im drukują i tak to wygląda.

3

piękna drukarnia pod realik

0

@BORO_12 nie ostatnio :) cały sezon z wyjątkiem kilku meczów. 30mlne to za dużo

5

z Sociedad mam słabe wspomnienia z zeszłego sezonu, u Lewego rozmiar buta 56 (czyt. drukowanie ligi pod realik)

20

zasuwa ten czas


7

kwestia zdrowego rozsądku?
,,Realik nie może to sędzia pomoże"

14

Getafe coraz bliżej strefy spadkowej, dziś kolejna porażka 0:1 z Valencią :)

3

@partymaker mega szkoda chłopaka, za rok-dwa w miejsce Frenkiego jak znalazł.

6

G.O.A.T


3

@norbi77 dostaję karne z dupy i muszą się tłumaczyć xDD

3

Sędziowie utrzymują realik w walce o ligę xDDD

1

@APTAPT chodzi o natłok meczów, przy takim natłoku spotkań to każdy rywal jest wymagający, obecnie mamy 11 zwycięstw z rzędu i taka seria lada chwila się skończy (patrząc na naszą kadrę)

4

@APTAPT wyjazd do Sociedad i autostrada po punkty i to przy takim natłoku meczów?
sorki ale zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet obstawiam tam stratę punktów... (być może się mylę, ale prędzej czy później coś przegramy/zremisujemy w lidze i to z takim mniej oczywistym rywalem)

1

@blakkudium zgadzam się, ale myśl mnie naszła, co jeśli jednak on sam nie będzie chciał... (różnie może być)

1

@tbas wszystko zależy od tego jak Robert będzie wyglądał w drugiej części sezonu. (zapewne)
Pierwsza połowa sezonu była taka średnia... kontuzje + gra w kratkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?