4

@APTAPT wyjazd do Sociedad i autostrada po punkty i to przy takim natłoku meczów?
sorki ale zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet obstawiam tam stratę punktów... (być może się mylę, ale prędzej czy później coś przegramy/zremisujemy w lidze i to z takim mniej oczywistym rywalem)

1

@blakkudium zgadzam się, ale myśl mnie naszła, co jeśli jednak on sam nie będzie chciał... (różnie może być)

1

@tbas wszystko zależy od tego jak Robert będzie wyglądał w drugiej części sezonu. (zapewne)
Pierwsza połowa sezonu była taka średnia... kontuzje + gra w kratkę

1

@Derean zgadza się, ale trzeba brać pod uwagę scenariusz, że Lewy nie zamierza przedłużać kontraktu...

3

Jakieś realne opcje TOPOWE?


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

23

brawo :)


3

@BORO_12 zgadzam się, tych praw do zawodnika szkoda ale i tak mamy nadmiar piłkarzy w pomocy a diamentów w szkółce też nie brakuje. jak np. G. Fernandez

0

@ACRAB95 szczerze? obstawiam, że nawet jakby świetnie bronił w Gironie to i tak będzie bramkarzem nr2 na mundialu..

0

@kanver_ ja jednak byłbym w stanie w to uwierzyć (wiek Lewego)

1

pewnie jeszcze większa propaganda xDDD

5

@Andrzej_Majonez nawet 1:0 jest akceptowalne, byle bez kontuzji i jak najmniejszym nakładem sił (patrząc na terminarz)

2

@Kapitan hawk co powychodzili z jaskiń pod koniec października to ich xddd

0

@pyku91 pytanie do Flicka.

0

Nasz niedzielny rywal przegrywa na własny stadionie z Ossasuną 0:2
Zobaczymy jak to się skończy.

5

Skończyłem Tainted Grail: The Fall of Avalon.
Bardzo niedoceniany tytuł.
Gra wciąga od samego początku, nie jest to tytuł 10/10 bo brakuje np. bardziej zapadających w pamięć postaci czy nieco lepszej grafiki jak na obecne czasy ale frajda z grania i odkrywania krainy Avalonu daje dużo satysfakcji podczas ogrywania Tainted.
Plusy:
- klimatyczny, świetnie zaprojektowany świat
- walka+ eksploracja
- muzyka
- rozwój postaci
- fabuła (nieprzewidywalna)
- dialogi
- ciekawe zadania
Minusy:
- grafika a przede wszystkim mimika twarzy
- podczas kilku questów gra nie pokazywała nam na mapie NPC-ów od których otrzymaliśmy zadanie, by wrócić do nich i przekazać o wykonaniu zadania.

Daję 8,5/10
Cieszy fakt, że to Polska produkcja.
@macio_944 @Kgorecki2500 @marcin62 @KamQiX

26

a cały realik powinien trafić do psychiatryka xDDD

4

@JanuszKorwinMikke fejk.
Klopp: ,,Zainteresowanie Realu Madryt? To nie ma ze mną nic wspólnego i nie ma ze mną nic wspólnego. Jestem tam, gdzie powinienem być"
"Bardzo szkoda mi Xabiego Alonso. To odejście to znak, że nie wszystko jest tam w stu procentach w porządku. Uważam, że to świetny trener."

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odmawia-realowi-szkoda-mi-xabiego-alonso/291425

4

Przyszedł latem xDD


28

EA FC to jeden wielki syf

2

Dlaczego kibice realu chodzą do kościoła?
Bo chcą zobaczyć kogoś białego wznoszącego puchar

3

@Who_you_mam na tym polegają ich treningi xDD

3

@BORO_12 ale bydło xDDD

4

@Popitek12 nie porównuj Barcelony do tego bydła madryckiego

10

jak można Pedriego do nich porównywać, Pedri> cała pomoc Realu


6

@Arden to było pewne, że będzie drukarnia pod realik.
Arbiter robił co mógł ale cóż......

2

@La Pulgaa 1. Superpuchar Europy.

1

@norbi77 prawda ale tego nikt nie widzi, aby wszyscy czekają na jego słabsze mecze.

8

Wygrana 3:2 a mi w głowie siedzi Rashford który wszedł pod koniec meczu a biegał najmniej ze wszystkich.. odpuszczał..
Naprawdę się zawiodłem na angliku.

1

@Kapitan hawk ależ wychodzą drukarze z jaskiń xDDD

1

@Pablozeusz ja spokojną wygraną jak rok temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?