Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@APTAPT wyjazd do Sociedad i autostrada po punkty i to przy takim natłoku meczów?
sorki ale zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet obstawiam tam stratę punktów... (być może się mylę, ale prędzej czy później coś przegramy/zremisujemy w lidze i to z takim mniej oczywistym rywalem)
1
@blakkudium zgadzam się, ale myśl mnie naszła, co jeśli jednak on sam nie będzie chciał... (różnie może być)
1
@tbas wszystko zależy od tego jak Robert będzie wyglądał w drugiej części sezonu. (zapewne)
Pierwsza połowa sezonu była taka średnia... kontuzje + gra w kratkę
1
@Derean zgadza się, ale trzeba brać pod uwagę scenariusz, że Lewy nie zamierza przedłużać kontraktu...
3
Jakieś realne opcje TOPOWE?
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
23
brawo :)
3
@BORO_12 zgadzam się, tych praw do zawodnika szkoda ale i tak mamy nadmiar piłkarzy w pomocy a diamentów w szkółce też nie brakuje. jak np. G. Fernandez
0
@ACRAB95 szczerze? obstawiam, że nawet jakby świetnie bronił w Gironie to i tak będzie bramkarzem nr2 na mundialu..
0
@kanver_ ja jednak byłbym w stanie w to uwierzyć (wiek Lewego)
1
pewnie jeszcze większa propaganda xDDD
5
@Andrzej_Majonez nawet 1:0 jest akceptowalne, byle bez kontuzji i jak najmniejszym nakładem sił (patrząc na terminarz)
2
@Kapitan hawk co powychodzili z jaskiń pod koniec października to ich xddd
0
@pyku91 pytanie do Flicka.
0
Nasz niedzielny rywal przegrywa na własny stadionie z Ossasuną 0:2
Zobaczymy jak to się skończy.
5
Skończyłem Tainted Grail: The Fall of Avalon.
Bardzo niedoceniany tytuł.
Gra wciąga od samego początku, nie jest to tytuł 10/10 bo brakuje np. bardziej zapadających w pamięć postaci czy nieco lepszej grafiki jak na obecne czasy ale frajda z grania i odkrywania krainy Avalonu daje dużo satysfakcji podczas ogrywania Tainted.
Plusy:
- klimatyczny, świetnie zaprojektowany świat
- walka+ eksploracja
- muzyka
- rozwój postaci
- fabuła (nieprzewidywalna)
- dialogi
- ciekawe zadania
Minusy:
- grafika a przede wszystkim mimika twarzy
- podczas kilku questów gra nie pokazywała nam na mapie NPC-ów od których otrzymaliśmy zadanie, by wrócić do nich i przekazać o wykonaniu zadania.
Daję 8,5/10
Cieszy fakt, że to Polska produkcja.
@macio_944 @Kgorecki2500 @marcin62 @KamQiX
26
a cały realik powinien trafić do psychiatryka xDDD
4
@JanuszKorwinMikke fejk.
Klopp: ,,Zainteresowanie Realu Madryt? To nie ma ze mną nic wspólnego i nie ma ze mną nic wspólnego. Jestem tam, gdzie powinienem być"
"Bardzo szkoda mi Xabiego Alonso. To odejście to znak, że nie wszystko jest tam w stu procentach w porządku. Uważam, że to świetny trener."
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odmawia-realowi-szkoda-mi-xabiego-alonso/291425
4
Przyszedł latem xDD
28
EA FC to jeden wielki syf
2
Dlaczego kibice realu chodzą do kościoła?
Bo chcą zobaczyć kogoś białego wznoszącego puchar
3
@Who_you_mam na tym polegają ich treningi xDD
3
@BORO_12 ale bydło xDDD
4
@Popitek12 nie porównuj Barcelony do tego bydła madryckiego
10
jak można Pedriego do nich porównywać, Pedri> cała pomoc Realu
6
@Arden to było pewne, że będzie drukarnia pod realik.
Arbiter robił co mógł ale cóż......
2
@La Pulgaa 1. Superpuchar Europy.
1
@norbi77 prawda ale tego nikt nie widzi, aby wszyscy czekają na jego słabsze mecze.
8
Wygrana 3:2 a mi w głowie siedzi Rashford który wszedł pod koniec meczu a biegał najmniej ze wszystkich.. odpuszczał..
Naprawdę się zawiodłem na angliku.
1
@Kapitan hawk ależ wychodzą drukarze z jaskiń xDDD
1
@Pablozeusz ja spokojną wygraną jak rok temu.