Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos w tyg playoff LM?
0
@severius bo to wałki jawne.
1
@tbas real musi, my możemy... tak to niestety wygląda a, że mają 12stego zawodnika w kieszeni to jest jak jest...
0
@Bossmantoja realik od samego początku jest faworyzowany.
4
Jak wiemy było tego dużo dużo więcej, najwięcej na tym skorzystał faworyzowany realik
1
@Szicek10 wygrają to na luzie.
0
@FcPortoFan1999 ale Madryt gra w 12stu.
1
@FcPortoFan1999 bo zabrali nam +/- 2gole, rewanż byłby dużo bardziej możliwy
1
@FcPortoFan1999 nie no, ja też tak uważam, ale uważam również, że porażka 4:2 wyglądała by zupełnie inaczej w kontekście awansu a to zabrali nam arbitrzy.
0
@FcPortoFan1999 ale nie przez sędziego, sędziowie im zdrowo pomogli w drugiej połowie, Barcelona też zmarnowała, poprzeczka Fermina czy sam na sam nie wykorzystał (wystarczyło podciąć piłkę)
0
@Kubajnos345 DDX
0
@FcPortoFan1999 ale inaczej wyglądałaby kwestia awansu do finału, Barcelona strzeliła gola na początku drugiej połowy i w zasadzie całą drugą połowę grałaby w przewadze, to jest jednak wałek...
1
@reloaded ma być od 1szego marca bodajże.
1
@FcPortoFan1999 zespół sędziowski miał swój wkład w to, że Barcelona nie strzelała.
7
W tym sezonie jeszcze bardziej widać brak odpowiednich rotacji dla Balde i Kounde...
Małym marzeniem jest latem transfer Grimaldo
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
2
@LOPEZ16 nie raz pokażą się odklejki po przegranym meczu..
5
G.O.A.T.
@Lionel_Messi10
7
@StevenGastonMartin99 oraz brak czerwa dla G. Simeone... dwa wielkie wałki co dały finał Atletico.
1
@blakkudium i tak wydaje mi się, że 3/4 naszych problemów to słaba ławka na kilku pozycjach... LO, PO, ŚO, 9...
1
@blakkudium taki mecz musiał odbić się czkawką..
8
Athletic win :)
1
@Kgorecki2500 szkoda, że nic nie wiadomo odnośnie nowego DLC do W3
0
@Chimera dużo też robią te KMŚ z czerwca.
1
@adukla dokładnie, dla mnie nie tak katastrofalny jest brak gola Coubarsiego jak brak czerwa na początku drugiej połowy dla Giuliano Simeone.
2
@PatrychoO o którym God of War piszesz? bo nie do końca jestem w temacie a ten z 2018r czy Ragnarok są naprawdę dobre gry.
1
@ViscaelBarca2007 nie zapominajmy o jawnej czerwonej dla Atletico, praktycznie całą drugą połowę byśmy grali w przewadze.
2
@BojanKriKicz **poniedziałek.
2
@MateS To wali na kilometr ustawką, dlaczego akcję z czerwoną E. Garcii sprawdzali a Simeone już nie?
0
@Kubajnos345 no są braki i to wielkie...
0
@Kubajnos345 lepiej w 100% skupić się na lidze, patrząc na to co sędziowie drukują. Wygrany Superpuchar oraz Liga to byłby dobry sezon patrząc na braki kadrowe.