0

@AmigoBlancos w tyg playoff LM?

0

@severius bo to wałki jawne.

1

@tbas real musi, my możemy... tak to niestety wygląda a, że mają 12stego zawodnika w kieszeni to jest jak jest...

0

@Bossmantoja realik od samego początku jest faworyzowany.

4

Jak wiemy było tego dużo dużo więcej, najwięcej na tym skorzystał faworyzowany realik


1

@Szicek10 wygrają to na luzie.

0

@FcPortoFan1999 ale Madryt gra w 12stu.

1

@FcPortoFan1999 bo zabrali nam +/- 2gole, rewanż byłby dużo bardziej możliwy

1

@FcPortoFan1999 nie no, ja też tak uważam, ale uważam również, że porażka 4:2 wyglądała by zupełnie inaczej w kontekście awansu a to zabrali nam arbitrzy.

0

@FcPortoFan1999 ale nie przez sędziego, sędziowie im zdrowo pomogli w drugiej połowie, Barcelona też zmarnowała, poprzeczka Fermina czy sam na sam nie wykorzystał (wystarczyło podciąć piłkę)

0

0

@FcPortoFan1999 ale inaczej wyglądałaby kwestia awansu do finału, Barcelona strzeliła gola na początku drugiej połowy i w zasadzie całą drugą połowę grałaby w przewadze, to jest jednak wałek...

1

@reloaded ma być od 1szego marca bodajże.

1

@FcPortoFan1999 zespół sędziowski miał swój wkład w to, że Barcelona nie strzelała.

7

W tym sezonie jeszcze bardziej widać brak odpowiednich rotacji dla Balde i Kounde...
Małym marzeniem jest latem transfer Grimaldo


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

2

@LOPEZ16 nie raz pokażą się odklejki po przegranym meczu..

5

G.O.A.T.


@Lionel_Messi10

7

@StevenGastonMartin99 oraz brak czerwa dla G. Simeone... dwa wielkie wałki co dały finał Atletico.

1

@blakkudium i tak wydaje mi się, że 3/4 naszych problemów to słaba ławka na kilku pozycjach... LO, PO, ŚO, 9...

1

@blakkudium taki mecz musiał odbić się czkawką..

8

Athletic win :)

1

@Kgorecki2500 szkoda, że nic nie wiadomo odnośnie nowego DLC do W3

0

@Chimera dużo też robią te KMŚ z czerwca.

1

@adukla dokładnie, dla mnie nie tak katastrofalny jest brak gola Coubarsiego jak brak czerwa na początku drugiej połowy dla Giuliano Simeone.

2

@PatrychoO o którym God of War piszesz? bo nie do końca jestem w temacie a ten z 2018r czy Ragnarok są naprawdę dobre gry.

1

@ViscaelBarca2007 nie zapominajmy o jawnej czerwonej dla Atletico, praktycznie całą drugą połowę byśmy grali w przewadze.

2

@BojanKriKicz **poniedziałek.

2

@MateS To wali na kilometr ustawką, dlaczego akcję z czerwoną E. Garcii sprawdzali a Simeone już nie?

0

@Kubajnos345 no są braki i to wielkie...

0

@Kubajnos345 lepiej w 100% skupić się na lidze, patrząc na to co sędziowie drukują. Wygrany Superpuchar oraz Liga to byłby dobry sezon patrząc na braki kadrowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?