Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@tomek8756 gdyby powiedział o jaki klubik chodzi to dostałby zawieszenie xDD ma rację w 100%, pod realik wsio drukują.
8
pamiętam jak arbiter w tym meczu chciał być bohaterem realiku xDDD
2
@Rupert_Haubica nie tak przeciwko nam jak fakt, że oni wszysstko stawiają na PK, dziś nawet rezerwowym składem wyszli na Rayo, oni w ligę już nie wierzą
0
@kamiVeB pod względem karnych lepiej skupić się na samej lidze, gdzie jest jawne drukowanie pod realik.
1
@Hosh bo to tylko Lech a nie realik xDD
0
@ousmanedembele10
Rapha już jutro będzie w składzie
Pedri na następny ligowy z Levante (22.02)
Gavi nie wiadomo póki co
2
@Dankho94isback ja nie mam własnego zdania, trenerowi zostawiam wybór.
6
Jakoś mnie to nie dziwi
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
4
@blakkudium tego tweeta również.
0
@daniel32778 przeciętny realik ale z 12stym zawodnikiem...
0
@daniel32778 bo tak będzie, to jest pewne.
0
@daniel32778 też tego nwm.
2
@norbi77 wsio ukartowane pod pewien klubik :))
dlaczego on został wybrany arbiterm sezonu w hiszpanii w sezonie 23-24? Bo najwięcej razy w******ł Barceloną i najczęściej drukował pod realik.
3
@Consigliere to jest ich taktyka, spowodować by sędzia jednak gwizdnął na 11 (bo wsio Perez opłacił)
5
Kto uważnie ogląda piłkę to ma takie samo zdanie
27
Internet nie odpuszcza, każdy widzi jakie idą wałki pod realik xDDD
3
@tomek8756 co najlepsze, oni sprawdzają VAR kiedy trzeba realikowi pomóc, to są jawne wałki pod mały klubik z madrytu (najbardziej przereklamowany klub w historii)
3
@wyrek bo trzeba Barcelonę w******ć z ligą.
7
@tomek8756 gdzie Viniemu do Neymara xDDD to tylko madrycioki mogą wymyśleć tak samo jak cristiano do Messiego.
2
@BORO_12 na takich ja nie zwracam uwagi :) tak samo na tych co po czwartkowym meczu chcieliby zwolnić Flicka xDD
4
@BORO_12 Rapha zajebistą robotę robi przy pressingu, tak oglądając mecz z Atletico, myślę, że głównie tego zabrakło w linii pomocy i ataku. Pressing w ogóle nie istniał co się przełożyło na dużo klarownych okazji dla materacy.
Mecz z Atletico bardzo mocno przypominał mecz z Sevillą z jesieni.
0
@Arden atakem wygrywa się mecze a obroną puchary.... albo decyzjami sędziów jak to robi realik
2
@Kapitan hawk pewnie pod koniec przy wyniku remisowym jak to było w poprzednim meczu z Gironą (do tego Flick z dupy czerwo, przypadek, że akurat przed El Classico)
0
@Cataloniec94 nie czasem nie czasem :) liga 16-17 czy też LM 16-18.. wałki
17
Wracaj Rapha bo tu j***e dramatem
2
@BORO_12 mimo sympatii to oddałbym go za te 25mlne.
0
na Gironę bez Rashforda
1
@AbdulWisimuel to się nazywa ,,przereklamowany klubik"
0
@Azi albo rekord pomocy od sędziów xDD nikt ich nie dogoni.
2
chyba lepiej się wykartkować na takie Levante, potem będzie tylko gorzej.