6

@tomek8756 gdyby powiedział o jaki klubik chodzi to dostałby zawieszenie xDD ma rację w 100%, pod realik wsio drukują.

8

pamiętam jak arbiter w tym meczu chciał być bohaterem realiku xDDD

2

@Rupert_Haubica nie tak przeciwko nam jak fakt, że oni wszysstko stawiają na PK, dziś nawet rezerwowym składem wyszli na Rayo, oni w ligę już nie wierzą

0

@kamiVeB pod względem karnych lepiej skupić się na samej lidze, gdzie jest jawne drukowanie pod realik.

1

@Hosh bo to tylko Lech a nie realik xDD

0

@ousmanedembele10
Rapha już jutro będzie w składzie
Pedri na następny ligowy z Levante (22.02)
Gavi nie wiadomo póki co

2

@Dankho94isback ja nie mam własnego zdania, trenerowi zostawiam wybór.

6

Jakoś mnie to nie dziwi


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

4

@blakkudium tego tweeta również.


0

@daniel32778 przeciętny realik ale z 12stym zawodnikiem...

0

@daniel32778 bo tak będzie, to jest pewne.

0

@daniel32778 też tego nwm.

2

@norbi77 wsio ukartowane pod pewien klubik :))
dlaczego on został wybrany arbiterm sezonu w hiszpanii w sezonie 23-24? Bo najwięcej razy w******ł Barceloną i najczęściej drukował pod realik.

3

@Consigliere to jest ich taktyka, spowodować by sędzia jednak gwizdnął na 11 (bo wsio Perez opłacił)

5

Kto uważnie ogląda piłkę to ma takie samo zdanie


27

Internet nie odpuszcza, każdy widzi jakie idą wałki pod realik xDDD


3

@tomek8756 co najlepsze, oni sprawdzają VAR kiedy trzeba realikowi pomóc, to są jawne wałki pod mały klubik z madrytu (najbardziej przereklamowany klub w historii)

3

@wyrek bo trzeba Barcelonę w******ć z ligą.

7

@tomek8756 gdzie Viniemu do Neymara xDDD to tylko madrycioki mogą wymyśleć tak samo jak cristiano do Messiego.

2

@BORO_12 na takich ja nie zwracam uwagi :) tak samo na tych co po czwartkowym meczu chcieliby zwolnić Flicka xDD

4

@BORO_12 Rapha zajebistą robotę robi przy pressingu, tak oglądając mecz z Atletico, myślę, że głównie tego zabrakło w linii pomocy i ataku. Pressing w ogóle nie istniał co się przełożyło na dużo klarownych okazji dla materacy.
Mecz z Atletico bardzo mocno przypominał mecz z Sevillą z jesieni.

0

@Arden atakem wygrywa się mecze a obroną puchary.... albo decyzjami sędziów jak to robi realik

2

@Kapitan hawk pewnie pod koniec przy wyniku remisowym jak to było w poprzednim meczu z Gironą (do tego Flick z dupy czerwo, przypadek, że akurat przed El Classico)

0

@Cataloniec94 nie czasem nie czasem :) liga 16-17 czy też LM 16-18.. wałki

17

Wracaj Rapha bo tu j***e dramatem


2

@BORO_12 mimo sympatii to oddałbym go za te 25mlne.

0

na Gironę bez Rashforda


1

@AbdulWisimuel to się nazywa ,,przereklamowany klubik"

0

@Azi albo rekord pomocy od sędziów xDD nikt ich nie dogoni.

2

chyba lepiej się wykartkować na takie Levante, potem będzie tylko gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?