MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Nie wszystko każdemu siada. Mi np. nie podeszła "Incepcja".
0
@Pedri16Future Taki przydomek sobie nadała? No to iks de ;d
0
@Frimpong Powiem tak. Charakter ma laska tak odpychający, że odbiera jej to dużo seksapilu. Wizualnie atrakcyjna, ale tak bardziej w kierunku hotelu na jedną noc.
1
@Zoker Miał sporo zajebistych ról. Donie Darko jeszcze jak był młodszy, albo Do utraty sił czy Labirynt, Bogowie Ulicy. Zajebiste filmy.
0
@Zoker @Ojciec5tkidzieci Najgorsze dla mnie są właśnie takie kinematograficzne wypociny typu "Budda", "Doda", Friz & Wersow", "Niewidzialna wojna" ten o Vedze czy "Smoleńsk" i tego typu syf.
9
45 lat obchodzi dzisiaj Jake Gyllenhaal. 8 nagród i 49 nominacji.
Znany z takich produkcji jak:
"Wolny strzelec", "Do utraty sił", "Labirynt", "Donie Darko", "Bracia", "Tajemnica Brokeback Mountain", "Destrukcja", "Bogowie ulicy", "Zwierzęta nocy", "Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej", "Bracia", "Zodiak", "Winni", "Kod nieśmiertelności", "Spiderman: Daleko od domu", "Everest", "Miłość i inne używki", "Road House", "Książe Persji: Piaski czasu", "Life", "Pojutrze" i inne....
Baaaardzo dobry aktor i lubię z nim filmy, a "Wolny strzelec" to totalny sztos.
0
Czekacie na serial "Doda"? Bo ja powiem szczerze, że już zacieram ręce i nie mogę się doczekać tej produkcji na Prime Amazon ;P
Czytałem pewien komentarz dzisiaj, że "Jest tylu polskich ludzi kultury, sztuki, którzy zasługują na seriale, no ale widz chce, to widz dostaje"
A ja myślę, że to działa czysto kapitalistycznie i gdybym zapłacił odpowiednią kwotę to i o mnie by film nakręcili. Nie ma znaczenia czego chce widz. Dziewczyna sobie reklamę zrobiła, żeby przypomnieć o sobie bo w ostatnich latach już inne "gwiazdki" ją przyćmiły. Pomysł zapewne posunął Manager. Czysty PR.
16
@NeroTFP1 Według mnie to jest dużo bardziej poważna choroba, niż narcyzm.
3
Ja to myślałem, że ten Smolasty to jesteś Ty @Kessie , a teraz patrzę, a on biały.
11
Wzruszyłem się. Ma ktoś może chusteczki? ;P
0
@Pnog37 Dobrze, ale skoro twierdzisz, że jest tak samo złe to znaczy, że siedzisz w domu i oglądasz te mecze, prawda? No to oni też w takim razie wiedzą, że sędziowanie jest złe bo oglądają tylko PL. I co? nie dyskutują o tych błędach bo nie napisali o tym w mediach ta? Czyli jak nie ma artykułu o błędzie to udają, że błędu nie było.
0
@takisobiektos No nie stary, mam sporo znajomych, którzy oglądają namiętnie Premier League i tam po meczu City - Liverpool nie siedzą co wieczór dyskutując o tym czy karny się należał bo nie ma o czym. Nasza liga jest wyjątkowo paskudna zarówno pod względem zarządzania jak i sędziowania.
3
@norbi77 W żadnej lidze TOP5 nie ma takiej patologii jak w LL. Są pomyłki, są kontrowersje, ale nie z taką częstotliwością i nie na taką skalę jak w hiszpańskiej. U nas już w ogóle czysty sport zszedł na dalszy plan, a najwięcej mówi się o sędziowaniu i o tym, że kogoś przekręcili w jedną czy w drugą stronę. Pomijam fakt, że nikt tu nawet nie sili się o zachowanie jakiejś bezstronności bo sam Prezes LaLiga na każdym kroku podkreśla, że jest Madritismo. Jest to strasznie obrzydliwe, że po jednym czy drugim meczu są wieczne spekulacje czy był karny czy go nie było.
0
@mmaciass No jestem w normie, a to oznacza, że suplementuje prawidłowo, a nie, że mam zbyt mało. Wtedy bym miał poniżej normy. Badania robię dość systematycznie bo przy okazji chodzę kontrolować cholesterol. Tam wyżej już ktoś dobrze wspomniał, że to zapotrzebowanie jest indywidualne i też nie każdy suplement działa na tak samo na różne organizmy.
2
@mmaciass Być może i są zbyt niskie, ale przedawkowanie wiążę się z dużym kuku kardiologicznym, więc wolę po prostu się trzymać tego 2000, szczególnie jeśli na badaniach mam tą niby normę. Ja dodatkowo też oprócz suplementacji dostarczam ją w diecie bo masz "D" w chociażby tłustych rybach.
1
@Roobo Nie do końca bo jak się okaże, że nie zginął tylko doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu to będzie leżał miesiącami w szpitalu z naszych podatków i zajmował miejsce ludziom, którzy potrzebują tej pomocy z losowych przyczyn, a nie perfidnej głupoty. Ewentualnie niech sobie idzie na oślep, ale wtedy sam pokrywa koszty leczenia i NFZ w tym przypadku wygasa.
0
@qbsonFCBarca No ja np. uważam, że serial "Black Mirror" jest na faktach, tylko jeszcze większość o tym nie wie.
9
@Roobo Każdy kto ma jakikolwiek instynkt przetrwania powinien nawet na zielonym się upewnić czy jakiś roztargniony kierowca go zaraz nie zmiecie z planszy.
4
@Safrani Proszę, zaznacz definitywnie odpowiedź - TAK
2
@marcin62 To jeszcze nic w porównaniu z tym co nas czeka w przyszłości. Wiele razy słyszałem, że tego typu technologia to postęp cywilizacji. Ja z kolei uważam, że ludziom, którzy tak twierdzą zwyczajnie natura poskąpiła wyobraźni. To taka cecha, która w połączeniu z logiką i umiejętnością dedukcji pozwala przewidywać różnorodne scenariusze i zapobiegać skutkom. Taka technologia powinna służyć NASA albo pomagać w laboratoriach farmaceutycznych, a nie rzucili to szarym ludziom i debile teraz używają cudzych wizerunków do tworzenia memów, albo pytają ile to 2 x 2.
0
@RosjaninBut No to niezły totalitaryzm im tam ugotowali.
9
@maroon Jeśli mam wybierać spośród kategorii:
- polityka
- tenis
- formuła 1
- real madryt
to wybieram Mundial 2022
2
@gumaz LaBamba ma wiele legend byku ;D A Wielu z nich odradza się jak Feniks z popiołów pod innym nickiem ;D
18
62 lata obchodzi dzisiaj Brad Pitt. 44 nagrody w tym 2 Oscar i 82 nominacje.
https://zapodaj.net/images/e4438685ea054.png
Znany z takich produkcji jak:
"Podziemny krąg", "Pewnego razy w....Hollywood", "12 małp", "Przekręt", "Bękarty wojny", "Siedem", "F1: Film", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Wichry namiętności", "Joe Black", "Furia", "Bullet Train", "Moneyball", "Wywiad z wampirem", "Uśpieni", "Big Short", "World War Z", "Mr. & Mrs Smith", "Ocean's Eleven" i inne....
Nie trzeba nic pisać. Po prostu gigant.
79 lat obchodzi Steven Spielberg. 51 nagród w tym 3 Oscar i 145 nominacji.
https://zapodaj.net/images/3893919471c18.png
Znany z takich produkcji jak:
"Lista Schindlera", "Szeregowiec Ryan", "Szczęki", "Indiana Jones", "Poszukiwacze zaginionej arki', "Park Jurajski", "Złap mnie jeśli potrafisz", "Imperium słońca", "E.T.",
"Raport mniejszości", "A.I. Sztuczna inteligencja", "Terminal", "Most Szpiegów", "Lincoln", "Wojna światów", "Czwarta władza", "Player One" i inne.....
Reżyser ze zdecydowanego TOP, chyba zgoda?
18 grudnia urodził Ray Liotta. 4 nagrody i 7 nominacji.
https://zapodaj.net/images/2f4625e41eaf4.png
Znany z takich produkcji jak:
"Chłopcy z ferajny", "Obsesja namiętności", "Blow", "Cop Land", "Czarny ptak", "Wielki podryw", "Tożsamość", "Revolver", "Gang Dzikich Wieprzy", "Historia małżeńska", "Iceman: Historia mordercy", "Hannibal", Drugie oblicze", "Zabić jak to łatwo powiedzieć", "Święci z New Jersey", "John Q", "Sin City" i inne......
Nie jest to aktor tak popularny jak Panowie wyżej, ale ze swój ról zazwyczaj wywiązywał się świetnie, szczególnie w "Chłopcy z Ferajny". Legendarny film.
73 lata kończy również Krystyna Janda. 14 nagród i 16 nominacji.
https://zapodaj.net/images/b48c4fca63db9.png
Znana z takich produkcji jak:
"Przesłuchanie", "Człowiek z marmuru", "Dyrygent", "Rewers", "W zawieszeniu", "Człowiek z żelaza", "Tatarak", "Panie Dulskie", "Dekalog II", "Stan posiadania", "Parę osób, mały czas", "Pani z przedszkola", "Słodki koniec dnia", "Warszawianka", "Tato",
"Doktor Murek", "Żółty szalik", "Krótki film o zabijaniu", "Sponsoring", "Jak pokochałam gangstera" i inne....
Aktorka starszego pokolenia, więc młodsza widownia wielu filmów może nie kojarzyć, ale to jest postać uznawana za jedną lepszych aktorek polskiego kina.
@JimMorrisonFCB @Gary @Safrani @Zoker @BorzyKrzys @Giwera @Chaoss @malicinho @NeroTFP1 @arsenallondyn0
5
@Laminedependencia Na ironię dostała ją María Corina Machado właśnie z Wenezueli ;D
0
@VegetaPolska Legendarne to tam mały pryszcz. Chodzi mi o to wyzwanie by odnaleźć wszystkie gatunki łącznie z dzięciołami i innymi gatunkami ptaków.
4
@clyde A ja robię drugie podejście do RDR II i zamierzam tym razem odnaleźć wszystkie gatunki zwierząt. Ostatnio grałem na premierę w 2018.
2
@Rastafarnianin To ten dzban od bykowego. Na pohybel...
1
@NeroTFP1 Suarez był faktycznie irytujący, szczególnie wtedy, gdy opierał się plecami o stoperów i padał na ziemię z rękami w górze do sędziego. Bardzo tego nie lubiłem, ale jako entuzjasta tej przysłowiowej magii w piłce nie mogę odmówić mu wspaniałych bramek i asyst, które mi dały dużo fanu. Poza tym w pierwszych latach w naszym klubie miał dokładnie to co teraz Raphinha czyli biegał od obrońcy do bramkarza jak pitbull i pressował w pojedynkę. To mi się akurat podobało, że nie dawał im tam wytchnienia i zawsze próbował zmuszać do chaotycznego wybicia piłki. Miał swoje odpały, ale to samo mogę powiedzieć o Neymarze, który miał gen prowokatorski i dużo dodawał od siebie, gdy był faulowany. Chyba nikt sie tak ładnie nie turlikał jak Brazylijczyk. Jednak z perspektywy czasu cieszę się, że zarówno jeden jak i drugi grał u nas i stworzyli legendarne MSN z Leo.
0
@Exerion Gdzie jest tak napisane?