MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Dużo prawdy w tym co napisałeś, ale no nie ma to już większego znaczenia. Istotne jest to, że zarówno zarząd jak i trener oznajmili mu, że już na niego nie liczą i jeżeli taka sytuacja mu nie odpowiada to wie co musi zrobić. Jak się nie zgodzi na obniżkę pensji by znaleźć nowy klub to zostanie u nas do końca kontraktu, ale już tylko jako kibic bo jako trzeci bramkarz nie będzie miał zbyt wiele okazji wejść na boisko.
Ostatnie zdanie tego wywiadu świetnie to kwituje.
https://zapodaj.net/images/fa215f3bcc759.png
Moim zdaniem on się nie zgodzi, ani na wypożyczenie, ani na transfer definitywny, więc zakończy historię jak Bale w Realu obgryzając paznokcie z trybun, a potem jako wolny zawodnik pójdzie na pustynie do Arabów.
1
Moim zdaniem powinien być karny i to bez żadnej kontrowersji, ale ta infantylna narracja z tym Negreirą jest żałosna i płyta im się zacięła. Niezłą sobie opłacili tubę medialną do atakowania rywali. Jarosław z Donkiem by się nie powstydzili takiej machiny politycznej.
9
@APTAPT Moim zdaniem nie będą mu już nawet chcieli dawać jakiejś złudnej nadziei minutami w PK. Klub dał mu wyraźnie do zrozumienia by sobie znalazł inny klub. Obstawiam na Szczęsnego.
11
@Roobo Wybiórczość. Typowe u feministek.
0
@draxidox No oczywiście, ale jak ktoś woli uprawiać fanatyzm i udawać, że nie widzi pewnych oczywistości to będzie brnął w jakąś naciąganą argumentację. Teraz sobie wyobraź, że ktoś z zawodników FCB jest tak kopnięty. Pisali by zupełnie w drugą stronę.
4
@BorzyKrzys Teraz to z mikrofonem chodzi po ulicy co drugi lamus i nie czyni go to dziennikarzem.
3
@prokofiew No i już za czasów Bravo strzelał fochy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@ShawnC Gdzie biegł dalej? To jest karny ewidentny.
Rozpędź się z piłką, kopnę Cię i zobaczymy czy jak stracisz równowagę to upadniesz od razu w tym samym miejscu.
0
@Tasde A ten ostatni Need for Speed to nie jest zrobiony w takim trochę kreskówkowym stylu? Bo przyznam szczerze, że było by to lekko odpychające w moim przypadku. Wcześniej był chyba "Heat" z 2019.
1
@BorzyKrzys No ja też zawsze słyszałem od postronnych osób, że Forza najlepsze wyścigi i oceny też zawsze miała wysokie, więc też na pewno nie uwierzę w to, że to jakiś szczoch 3/10 ;D
0
@BorzyKrzys Ale Forza nie jest z wyłącznością na Xbox?
0
@NeroTFP1 Ja mam taka zasadę, że daje szansę cały pełny sezon. Raz jest to 5 odcinków, innym razem 7, ale mam wtedy poczucie bardziej rzetelnego odniesienia, nawet co do własnego gustu, który często potrafi mnie zaskoczyć.
0
@misterio Ja kiedyś wychodziłem z takiego założenia i później okazało się, że prawie straciłem przez to kilka prawdziwych perełek. Nie obejrzałbym "Zadzwoń do Saula" bo na początku był przegadany, a później się okazał serialem subiektywnie wybitnym. Tak samo nie obejrzałbym "Detektywa" czy "Gambit Królowej".
2
Jakie są obecnie najlepsze gry wyścigowe na PS5? Widzę takie tytuły jak Gran Turismo 7, Assetto Corsa, Dirt 5 czy Need for Speed Unbound, ale w żadną nie grałem.
0
@pt9 Biorąc pod uwagę to jak dobry reżyser zrobił ten serial to raczej bym mu dał więcej czasu, aczkolwiek każdy ma swój gust.
1
@Trojanek23 A kto nas uratuje przed PiS i przed KO?
1
@draxidox Ta Nowa Lewica to jest jakiś odmienny stan umysłu.
6
@lucca87 Moim zdaniem nie da się u nas zrobić sztywnej jedenastki bo są zbyt duże wahania formy. Nie sądzę by Garcia się utrzymał na tej pozycji w dłuższej perspektywie kosztem de Jonga i nie sądzę by Lewandowski już został na ławce i pełnił w tym sezonie wyłącznie rolę rezerwy. Olmo jak wróci to będzie tylko kwestia czasu jak się mu znowu coś stanie.
4
Rob Reiner - reżyser takich filmów jak "Choć goni nas czas", "Tylko miłość", "Duchy Mississippi", "Ludzie honoru", "Misery" czy "Stań przy mnie"
....został znaleziony martwy wraz ze swoją żoną w domu. Oboje zginęli od ciosów nożem. Jak donoszą media podejrzanym w tej sprawie jest 32-letni syn Nick Reiner, który jest przesłuchiwany jednak policja Los Angeles nie potwierdza tych doniesień.
0
@clyde Kto by pomyślał, że Naród, który kiedyś doświadczył takiego bestialstwa z rąk potwora w ludzkiej skórze dziś przybrał jego postać. Tylko perspektywa się zmieniła.
1
@Szczygiel06 Zauważyłem, że tutaj to ogólnie jest taka tendencja, że ludzie nie mają cierpliwości do gier. Ostatnio ktoś pisał, że gra prolog w RDR II i nie wie o co chodzi w fabule, potem drugi, że Yotei to najgorsza gra, ale grał tylko 4h i sprzedał, teraz Ekspedycja prawie sprzedana po godzinie ;D
2
@Popitek12 Wtedy pytasz czy może złożyć w twoim imieniu kondolencje przyszłemu małżonkowi.
0
@Dejvo Miałem na myśli to, że nie zdołał uciec, gdyż na filmie jest tylko kadr jak się oddala z miejsca.
3
@Dejvo I tak mu się nie upiekło bo go zaraz zastrzelili.
0
@PIWOSZ89 Nie, bo mam pralkę w łazience, a kibel to osobne pomieszczenie.
5
@TheKlucha Skrót od waginy.
1
@Natenczas Na gładko do zera się tym nie ogolisz, więc alternatywa dla Fusion słaba. To może być alternatywa, ale dla innych maszynek elektrycznych.
2
@MateuszDoniec Ja wchodzę w artykuły bez względu na to czy napiszesz wszystko w tytule czy nie. Powiem więcej, ja je nawet czytam w całości, ale nie obrażajmy swojej inteligencji bo doskonale zdaję sobie sprawę jakiego typu jest to zabieg. Jak kupujesz w markecie masło to masz WIELKĄ cenę 6,45, a na dole malutkim druczkiem "przy zakupie 4 sztuk" i przedsiębiorca też nikogo nie oszukał i wszystko jest wyjaśnione oraz dotyczy masła, ale jest to perfidny zabieg kapitalistów, na który się łapią emeryci lub Ci co nie dowidzą. To co uprawiają dziennikarze to też taka sprytna sztuczka do generowania większych wyświetleń, no ale skoro pomaga to ok.
16
I jak? Dużo więcej jest wejść w artykuł, gdy zamiast nazwiska w tytule napisze się mały rebus? Opłaca się brnąć w te współczesne metody dziennikarstwa? Z ciekawości pytam.