3

@LeszekFCB Za stary jestem na takie twory internetowe. Niech młodzież z torebkami Luis Vuitton go sponsoruje.

25

@Luciano99 Hej, to Iga Świątek, zrób mi blika bo utknęłam na lotnisku.

5

@Krzyniu Messi to geniusz w swojej dziedzinie i złożyło się na to bardzo wiele czynników, ale Yamal to nadal 18 letni chłopaczek, który będzie się rozwijał oraz miewał wahania formy.

3

@AlphaNumeric Uwielbiam kiedy ignoranci piszą odnośnie innych ludzi "ubodzy umysłowo".

2

@bartekvisca Warto spróbować choćby ze względu na piękny Egipt i plądrowanie piramid. Dla mnie to była mega frajda.

2

@Murazor Trzeba opracować taktykę na następny "mecz". Odpowiednie przygotowanie fizyczne, technika czy stałe fragmenty mogą zaważyć na wyniku.

1

@July_6_BcN Tak, płynniejsze ruchy, bardziej z biodra heh ;D

2

@Giwera A nie raz to ludzie sobie lubią oglądać swoje amatorskie nagrania z sypialni ;D

2

@July_6_BcN Jakiś dziwny kadr ;D

1

@Blantozaur To w takim razie już pakuje i w poniedziałek leci DPD

3

0

@Rifek Ta mieszanka to nie są wyłącznie przyprawy. Wzmacniacz smaku, glutaminian sodu, tłuszcze nasycone i inne substancje, zresztą obróć sobie paczkę i sprawdź skład. A Japończycy to jedzą głównie ten makaron, ale składniki to akurat dają własne.

2

@misterio Ja za dzieciaka w ogóle tego nie piłem, ale w czasach nastoletnich to co ktoś szedł do sklepu po przepitke to wychodził z tym kartonem.

5

@Roobo Sprawdź czy nie leci na gape

9

@misterio Do dzisiaj ma smak wódki ;P

2

@gumaz A tam świntuchu od razu. Nic co ludzkie nie jest mi obce

1

@July_6_BcN Miałem na myśli inny pociąg ;)

1

@gumaz Nie ma mnie w domu ;D

11

@July_6_BcN Czy to pociąg do @Kessie ?

3

@NeroTFP1 Napój Lift, Lody wodne Likolab, zagęszczone słodzone mleczko w tubce i Dzban Leśny.

21

@NeroTFP1 Nic innego jak kolejny przykład skrajności, który odbiera ludziom rozum. Tak właśnie tworzą się sekty.

5

@Conradxc Nikt nigdy nie twierdził, że Gavi to pomocnik z topu, a kibice spuszczają się bardziej nad jego mentalem, a nie umiejętnościami.

0

@MirusAmisz Bardzo rzadko się tam stołuję, no ale najlepszy sos to Siracha Mayo.

0

@Cule1019 Ja nie jestem jakim wielkim fanem HP, a bardzo dobrze się bawiłem. Świetna gra.

5

@Fc112 Ło kurła, co ja napisałem xd I nie da sie edytować xd Trudno niech sie ludzie pośmieją haha

2

@Rastafarnianin Głód najlepszy kuchasz.

0

@Czyhrynski Ja co prawda gram na konsoli, ale w sumie to był sobie to ograł jeszcze raz i porzucał zaklęcia. Lubię takie gierki.

0

@tomek8756 Zawsze jest w jakiejś restauracji i wszystko na koszt firmy bez ograniczeń. Mamy kameralną 7 osobową załogę, więc nigdy nie ma problemu z organizacją.

0

@Fog_W_1899 No czaję o co chodzi.

4

@Fog_W_1899 Każda gra to oczywiście kwestia indywidualnego gustu, ale ja jednak mam odmienne odczucia. Henryczek jest grą świetną, ale dostaliśmy tak naprawdę bardzo zbliżoną grę do pierwszej części. Nic odkrywczego to nie wniosło na rynek w przeciwieństwie do EX33. Ja np. zawsze byłem przekonany, że nie lubię gier turowych, a tutaj było to podane w tak fajnej formie, że wręcz polubiłem taki system walki. Piękna ścieżka dźwiękowa, ładna oprawa wizualna no i ta historia fanstasy jeśli ktoś lubi takie klimaty to też daje radę. W dodatku świetnie wyceniona i zrobiona bardzo ambitnie przez małą grupę ludzi. Uważam, że trzeba wspierać i docenić takie studia by mogły się rozwinąć bo wnoszą coś o wiele bardziej wartościowego na rynek gier, niż Ubisoft czy EA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?