1

@KamQiX Trudno powiedzieć jak ta gra będzie zoptymalizowana. Wydaje mi się, że Rokcstarr raczej ją dowiezie na podstawową PS5, ale to tylko możemy na ten moment spekulować. Świat ma byc ogromny, szczegółowy i dopieszczony graficznie, więc chyba lepiej mieć zapas jeśli chodzi o wydajność urządzenia.

1

@Safrani Jeżeli będziesz chciał odtworzyć podobną to musisz sobie dobrać odpowiednie proporcje. Nie można przesadzić z miodem i Teryaki bo są słodkie, więc tylko dodajesz symbolicznie.

9

@KamQiX Bez względu na to co wybierzesz napęd to absolutny MUST HAVE bo bez tego będziesz niewolnikiem PS Store, a tam ceny są zajebiście odklejone od rzeczywistości. Gry 3 lata po premierze potrafią kosztować tyle co w dzień premiery. Poza tym jeżeli nie grasz kilka razy w te same gry to wersje cyfrowe są topieniem pieniędzy w błocie bo z pudełkowej odzyskujesz większość zapłaconej kwoty.

10

@KamQiX PS5 Slim z napędem.

3

@Safrani A dziękuję. Zrobiłem marynatę z whiskey, miodu, sosu Teryaki, musztardy, czosnku, cebuli, pieprzu, soli, limonki i tymianku. Leżały sobie w tym 48h i upiekłem sobie na sobotni mecz z Betisem :)

3

@krefi10 Ale Zidane uchodzi za jednego z najlepszych pomocników w historii, więc raczej słaby przykład. A co do tego uderzenia to włoski odpad mu obrażał siostrę i powinien dostać w nos, a nie w klatę.

4

@Safrani A ja stary postawiłem w pracy w kuchni, a nabyłem taki
https://zapodaj.net/images/ff872a41a9fce.png

Ostatnio piekłem te żeberka
https://zapodaj.net/images/b8f89a64cdf2d.jpg

8

@krefi10 Ten co dał przykład xD Może jeszcze Xavi?

4

@Pawlak1992 Wenger

2

@Batys Już chyba z 14.

36

@VegetaPolska O kurde, nowy sezon mojego ulubionego serialu. Idę po popcorn.

0

@clyde Klimat ok, ale przede wszystkim słaba mechanika walki i fatalny system szybkiej podróży.

0

@clyde Inside, Unravel czy Limbo są świetne , podobnie jak Little Nightmares, ale Vampyr to duże rozczarowanie. Nie skończyłem tej gry.

0

@Fake69 Jak mu obrażali siostrę to j***bnął.

1

@HarveySpecter To raczej na PC.

1

Znacie jakieś gry (w moim przypadku na PS5), które nie są zbyt popularne, można powiedzieć "niedocenione" , a dostarczają znakomitej rozrywki?

@Jakchcesz @marcin62 @4drian0 @Objectivo @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @clyde

4

@Who_you_mam Nigdy nie zauważyłem w nim cech, które by mogły wskazywać o bucowatości. Zazwyczaj z szacunkiem się wypowiadał na temat naszego klubu. Doceniał zarówno Messiego jak i teraz komplementuje Yamala i nigdy nie miał problemu z takimi rzeczami. Duża postać w środowisku piłki i znak pięknych czasów tej dyscypliny.

5

@Who_you_mam Ja tam szanuję Zizu i jako piłkarza i jako trenera, ale osobiście uważam, że raczej nie wróci do nich.

3

@pt9 Owszem, ale przede wszystkim o te pozytywne, które wpływają na wzrost endorfin, a nerwy czy niepokój to inna kategoria emocji i są już raczej niewskazane w pewnym wieku ;) Ja lubię takie mecze, ale np, gdy jest to finał MŚ Argentyna - Francja.

4

@Cyzix No dla mnie osobiście nie bardzo bo musisz cały czas się liczyć z tym, że za chwilę możesz odpaść i to są niepotrzebne nerwy. Wolę jak od początku mecz się układa bo naszej myśli, jest kontrola nad meczem i można podziwiać bramki naszych orłów ;D Taki mecz z Intrem to mnie mocno zabolał.

8

@Cyzix Dla neutralnego kibica na pewno, ale ja zawszę wolę dominację Barcy nad rywalem.

0

@Pustelnik Nie każdy się nadaje do zarządzania szatnią gwiazd. Oprócz zmysłu taktycznego, dobrego czytania gry i ogónego rozumienia footballu trzeba mieć jeszcze charyzmę i twarde jajo być dobrze się odnaleźć w roli lidera.

51

@norbi77 Jak to się mówi "wyżej s##, niż tyłek mają". Jak ich zawodnik nie wygrał ZP to zbojkotowali cały plebiscyt. Jak nie idzie na boisku to raporty Negreigry, wojna z Tebasem i Komitetem sędziów. Nawet trenerowi na łeb weszli. Tam by pasował ten nasz Moriba co sobie kazał nosić winogrona na masażu jak Neron.

0

@KidusFCB Bo wpadło w ręce ludzi, którzy się nie znają na prowadzeniu klubu. Część udziałów ma amerykańska rodzinka bogaczy, a drugą część brytyjska firma chemiczna.

2

@buglikos Jak będą bardzo chcieli to zrobią tak, że się będzie dało. Laporta przełoży dziesiątą wajho-dźwignie, sprzeda 10% praw i udziałów, wyrejestrują Araujo, żeby było miejsce i będzie.

3

@Transu96 Już lepiej jakby w ogóle zostawili tę kartę i się nawet nie przyznawali i nie kompromitowali publicznie. Przecież i tak tych kart pokolorowanych wychodzi milion pięćset trzy dziewięćset, a ten Fabregas nie ma overalla 99 tylko jest przeciętny jak na realia tej pseudo gry. Tam naprawdę musi nad tym wszystkim czuwać jakiś zespół specjalnej troski by sobie świadomie strzelać takiego pijarowego samobója, ale z drugiej strony widzą, że wyniki sprzedaży są nadal w normie to sobie mogą pozwolić.

2

@Zelazny_Mike Kawał dobrego kina. Ja już chyba obejrzałem większość filmów wojennych. Nawet te bardzo stare.

7

@draxidox Widać, że to wszystko kosztowało sporo czasu i pracy. Oprawa wizualna, scenariusz, obracające się kółko (a nie, sorry, ono się nie obraca) Ciekawe ile funduszy pochłonęła cała produkcja. Do tego bardzo przekonywujące aktorstwo no i ścieżka dźwiękowa na poziomie Ennio Morricone.

1

@gumaz Nocek nie bo pracuje zawsze na rano, ale w weekend czasem sobie robię jakiś maraton typu LOTR, albo trzy jakieś horrory pod rząd lub cały sezon jakiegoś serialu.

2

@Zelazny_Mike Dawno nie oglądałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?