0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zawilly "Jak Stany są gówniane to jaka jest w takim razie Polska"

Od siebie powiem tak. USA może być na wyższym poziomie gospodarczym, niż Polska, ale kulturowo i mentalnie są dużo niżej. To Naród, który żyje na pokaz. Udawane życie w social media, wielkie domy z wielkim grillem, wielkie Pickupy z wielkimi silnikami V8 jako rekompensata małego fiuta. Do tego strzelaniny, wysoka przestępczość, znieczulica i skrajny kapitalizm, który się rozlał po cały świecie. Sztuczne Show, reżyserowane plebiscyty, sztuczna rozrywka typu Wrestling. Tam wszystko jest udawane + ignorancja tego Narodu, który ma znikomą wiedzę na temat Europy i Państw jakie się tam znajdują bo jest tak zadufany w swoim. Cała patologiczna inflaucerka narodziła się właśnie pod tą flagą. Gwiazdy internetu, które odcinają się od rodziny bo mama, tata, brat i siostra mają zbyt mało followersów i cała masa poyebanych rzeczy, gdzie gościu bierze ślub ze swoim autem, drugi zbiera z ulic rozjechane zwierzęta i zaprasza znajomych na kolacje, a trzeci tuczy swoją kobietę z brodą bo lubi grube. Tak samo kultura żywieniowa na dramatycznym poziomie. Liczą się tam wyłącznie pieniądze. Idealnym przykładem jest to, że Prezydentem jest odklejony miliarder. Pieniądze dały mu władzę i wpływy, dzięki którym sprawuje obecnie taki urząd. I najlepsze są te ich misje pokojowe w innych krajach, gdzie priorytetem jest sprawiedliwość, a nie złoża naturalne xD To jest stan umysłu, a nie Państwo, no ale to tylko moja opinia. Oczywiście nie mógłbym tez pominąć, że to stamtąd wyszła skrajna poprawność polityczna bo teraz próbują się rekompensować za 250 lat niewolnictwa i mamy klękanie, antyrasistowski regulamin Plebiscytu rozdania Oscarów czy inne gu*. Mógłbym napisać referat na temat tego jakie mają absurdalne prawo w poszczególnych Stanach czy ogólnie w jakim kierunku rozwijają się cywilizacyjnie.

1

@FCB24 Jak nie można, jak można.

9

@Jordi10 Przecież to jest tubylec. Może i się urodził w Niemczech, ale w żyłach płynie krew Afrykańskich tubylców.

2

@ranger3120 Skoro zdała się na swój rozsądek, przeanalizowała sytuację i stwierdziła, że to dobra decyzja to teraz niech tez się zda na siebie.

5

@NeroTFP1 Na pewno cała Skandynawia marzy o tym być żyć w sztucznym kraju pod skrzydłem odklejonego miliardera.

5

@Janas11224 Czekaj. Sprzedałeś grę po 4 godzinach i piszesz, że walka, fabuła i wszystko jest gorsze? Poznałeś skrawek historii i nie odblokowałeś nawet 10% skilla jeśli chodzi o wachlarz ciosów w walce, więc nie masz nawet szans wydać rzetelnej opinii. Zresztą jeżeli na OpenCritic gra zebrała 8.7 to znaczy, że z grą wszystko w porządku.

3

5

@Safrani Kurczak z ananasem w sosie słodko kwaśnym, jajecznica z tartym serem, sernik z rodzynkami, tarta marchew z pomarańczą.

1

@Krzyniu Jeszcze możesz usunąć, masz minutę.
Edit. No teraz to już za późno.

0

@Stinger_ Tak samo jak ja nie zauważam 99% twoich wypocin marny prowokatorku z bólem dupy.

27

@macio_944 W ogóle w Polsce żyje pewna grupa ludzi, którzy myślą, że rozwój Polski od 2004 zawdzięczamy dobrym rządom PiS i PO.

17

@BorzyKrzys Najgorsze w takich ludziach jest to, że zabierają innych ze sobą.

1

@Fc112 I to od ilu lat już ;P

2

@Hasszz Jak zwykle opowiadasz bzdury. OLEDY mają nieskończony kontrast bo po prostu diody gasną w miejscach, gdzie jest czerń. Żaden LED, QLED czy MINI LED nie jest w stanie mu dorównać bo działają na zupełnie innej technologii. Chyba jeszcze nie widziałem tutaj, ani jednego tematu, w którym byś nie opowiadał jakichś fikcyjnych bajek. Jeden z najbardziej szkodliwych użytkowników tej strony imo bo siejesz dezinformację.

1

@insp1re Mini Led ma lepszy kontrast i jasność, ale w codziennym użytkowaniu ciężko zauważyć znaczącą różnicę. Na pewno nie spodziewaj się ostrzejszego obrazu czy jakichś wodotrysków.

2

@insp1re Temat rzeka. Generalnie Mini Led uchodzi za lepszy system wyświetlania, ale czy zauważysz różnicę? Wątpie. Tak naprawdę dopiero OLED robi totalny przeskok jakości. Co do wielkości ekranu to zależy jaki pokój i odległość od TV, ale z doświadczenia wiem, że zazwyczaj 55" szybko się wydaje małe.

10

@BorzyKrzys Justyna lat 53, ale z łóżka bym nie wygonił.

3

@Roobo Trzaskowski, jego kampania wyborcza, debaty i sposób bycia to był po prostu dramat. Wystawili bardzo miernego kandydata to efekt był jaki był. Ziobro zdziwienia.

1

@Eklerek Musiałby od rana do wieczora oglądać statyczny obraz. Poza tym teraz TV OLED mają wbudowane systemy, które mają zapobiegać takim wypaleniom czyli co jakiś czas się resetuje obraz np.
@Nazio_87 Ale można mieć LG 65" za 5K i wcale nie będzie gorszy od Sony

0

@Nazio_87 Teraz OLEDY już nie kosztują jakiegoś majątku.

0

@Kubsoleon No to skoro wiesz to czemu mi piszesz, że nie miał żadnego wyboru? Już przed kontuzją mógł się zgodzić na transfer i mimo, że uraz by uniemożliwił operację to jego intencję przynajmniej byłyby jasne, a tak wiemy, że robił na złość.

1

@gumaz No wtedy zostaje tylko improwizacja. Jak jest opcja to najlepiej uciec, zamknąć się gdzieś, a jak nie ma to jakimś krzesłem się zasłonić by uniemożliwić celne trafienie nożem albo ewentualnie brecha i napier* nią po łapach, żeby to wypuścił. Wszystko zależy od miejsca i warunków. Wszystko zawsze się dzieje szybko i oprócz takiej czy innej decyzji trzeba mieć też trochę szczęścia.

1

@Filipem Wiele razy Robert ściągał na siebie kilku obrońców i koledzy na tym korzystali, ale podpięcie tej akcji pod ten aspekt jest mega zabawny ;D

2

@gumaz Niezły desperat, ale na szczęście zadziałała selekcja naturalna. Szkoda tylko tych poszkodowanych.

0

@Soetie Nie każdy faul od tyłu to czerwona kartka. Sędzia ocenia intencję i stopień zagrożenia. Tutaj piłkarz wleciał od tyłu, ale jak się przyjrzysz na powtórce to nie było to bardzo brutalne wejście. Czasami piłkarze wjeżdżają otwarta stopą na sztywnej nodze i jest duże niebezpieczeństwo złamania. Jeżeli sędzia obejrzał ten faul to spokojnie się z niego wybronił bo to typowa akcja na pomarańczową kartkę. Z czerwonej tez by się wybronił, ale postawił na żółtko. Jakiejś wielkiej kontrowersji moim zdaniem nie ma.

0

@Soetie Nie wiem bo nie działa ten link.
Edit. Teraz działa.

2

@Kubsoleon Jego decyzja była jasna jeszcze przed kontuzją. Plecy się pojawiły później.
https://zapodaj.net/images/a7a41880c1745.png
https://zapodaj.net/images/c1d4c8f676e67.png
https://zapodaj.net/images/04f1549ea2ae1.png

To są wszystko wydarzenia sprzed kontuzji.

0

@Soetie Czyli jakie wnioski? Raphinha trafiał na bardziej pobłażliwych sędziów, a Yamal miał pecha i arbitrzy wobec niego byli bardziej restrykcyjni. Zgadza się?

1

@Safrani Nie wiem co będzie i nie dbam o to. Niech się dzieje wola nieba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?