MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@europejczyk Mundial w zasięgu bo jak każdy turniej rządzi się swoimi prawami, ale ZP już się nie wydarzy. No, ale kto się może pochwalić 8 ZP? Przecież to jakiś abstrakcyjny rekord.
2
@gumaz Tam w Mc Donalds to połowa brygady po "zarządzaniu'.
7
@kundee To jest bardzo długa historia z pięknym otwartym i interaktywnym światem, więc po prostu nie staraj się jej teraz w żaden sposób oceniać tylko daj się poprowadzić i cała historia stopniowo zacznie nabierać sensu. Poluj, eksploruj, odkrywaj mapę i wypatruj ciekawych znalezisk. Fabuła w tej grze to nie wszystko. Tam jest chyba 200 gatunków zwierząt.
4
@damianex10 Dla mnie to żaden inny serial komediowy nie oddaje tak ducha Polski i mentalności Narodu ;D
2
@Gaucho No dobrze, był piłkarzem, który się nie skarżył i nie marudził, cieszył się, że w ogóle dostaje jakieś minuty od trenera, ale to jest duży klub i za takimi cechami musi jeszcze iść większa jakość. Paulinho, Matieu, Digne czy Luuk de Jong też byli solidni i już tutaj nie grają bo to barwy zarezerwowane dla piłkarzy z czołówki. Garcia miał naprawdę sporo słabych spotkań w Barcelonie i naprawdę dziwne by było, gdyby nikt tego nie zauważał, a co za tym idzie, nie narzekał. U Flicka się wspiął na wyższy poziom dlatego zbiera pochwały.
16
@kundee Ale co chcesz rozumieć po 30 minutach grania jak to jest gra na ponad 100 godzin?
10
@Gaucho Moim zdaniem nie można wypominać takich rzeczy bo przez spory kawałek czasu w tym klubie był bezużyteczny. Narodził się na nowo w dużo lepszej wersji i chwała mu za to.
1
@heniusss Tak, z perspektywy samych piłkarzy również, ale miałem na myśli, że Ci, którzy to wszystko organizują to mają ogólnie w nosie zdrowie tych piłkarzy lub czy taki turniej jest sensownie stworzony pod względem rywalizacji sportowej. Cały czas kalkulują jak zwiększyć zysk. Nic ich nie odróżnia od właścicieli zwykłych korporacji. A to o czym Ty mówisz to właśnie takie tatusie Yamalka, które liczą na to, że inwestycja się zwróci. Teraz wożą dzieci na treningi bo Lewandowski taki bogaty.
0
@Transu96 Ostatnio zrobiłem sobie taki powrót do korzeni i dopiero zobaczyłem jak te nowe gry wyprały mnie z tej dziecięcej frajdy.
2
@Messibestplayerintheworld To jest tylko wierzchołek góry lodowej. Myślisz, że te MŚ w Katarze to się tak wylosowały? Nie długo się wylosują w Arabii Saudyjskiej, a kasa płynie pod ladą. Ten Nasser Al Khelaifi z PSG w UEFA to też nie przypadek. Zresztą ich tam już korumpował w dawnych latach nawet właściciel firmy Adidas.
3
@Konradowskyy Utrudnia życie ludziom, którzy utrudniają życie innym ludziom, więc jakoś mnie to nie irytuje. Powiem więcej, reakcja tych zbulwersowanych cebulaków jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Oczywiście wolałbym, żeby to odpowiednie organy ich gnębiły, ale skoro naszym mundurowym się nie chce i łatwiej im jest przejechać obok po pączki udając, że nie widzą to widocznie potrzebny jest ktoś kto ich skłoni do reakcji. Parkują dosłownie wszędzie, często w najbardziej absurdalnych miejscach i zawsze wychodzą z założenia, że można sobie tak delikatnie nagiąć prawo w imię "szybkich" zakupów czy sesji u kosmetyczki. Wolna amerykanka, która tworzy miejski burdel. Gdyby Straż Miejska pilnowała drożności chodników zamiast prześladować emerytki, które sprzedają koper by mieć na leki to może nie musiałby tam stać jakiś losowy random z kamerką.
2
@heniusss No niestety tu już dawno nie chodzi o ducha sportu. Zbyt duże pieniądze generuje ta dyscyplina by można było sie oprzeć pokusie. To, że oni tam biegają i grają w piłkę to ma obecnie drugorzędne znaczenie.
9
@macio_944 FIFA to zawsze było siedlisko korupcji i cichych interesów. Kiedyś sobie obejrzałem ciekawy dokument na ten temat. Tam się liczą tylko pieniądze czyli mają dużo wspólnego z Trumpem.
1
@Sulimo Ubisoft stworzył wiele dobrych gier zarówno z serii Assassin's Creed jak i Far Cry, Tom Clancy's czy Prince of Persia, ale im się odkleiło po latach i sentyment sentymentem, ale nie jestem w stanie ich obecnie zaakceptować. Lubiłem Assassina, ale Ghost of Tsushima/Yotei bije go teraz na głowę.
1
@Sulimo No ja np. jestem zażenowany polityką EA Sport oraz Ubisoft i po prostu przestałem kupować i grać w ich gry. Gdyby ludzie mieli w sobie odrobinę konsekwencji i charakteru to zarówno EA jak i Ubisoft musieliby szybciutko pójść po rozum do głowy, no ale dopóki jest pobyt to nie ma takiej potrzeby.
4
@Kamilos84 Finał Polska - Argentyna. Nie widzę innej opcji.
1
@michal26 Glapiński jest profesorem nauk ekonomicznych, a powiedział wprost, że inflacja nie odbije się na portfelach Polaków, więc to kim oni są, a co mówią to są dwie odrębne kwestie ;D
2
@Kgorecki2500 Ewolucja przystosowuje zwierzęta do przeżycia. Np. Leniwiec ma długi proces trawienia, a żywi się wyłącznie liśćmi, które dostarczają mało kalorii, więc musi bardzo oszczędzać energię poruszając się mega wolno ;D
2
@Safrani Nie no śmieje się ;D Mam fajną lokalną piekarnie pod pracą i w okresie letnim czasem się skuszę. Do herbatki ideolo.
2
@Safrani Jagodzianka Gesslerowej za 34zł? ;D
1
@LOPEZ16 Jak się wylogujesz to nie masz czegoś takiego?
https://zapodaj.net/images/4d6016493151f.png
4
@Roobo No bo oni swoją prawicę podpinają pod konserwatyzm społeczny. Gospodarczo są lewi.
0
@LOPEZ16 No to rozłącz najpierw konta, a potem usuń FB.
0
@gumaz Pytam bo się nie raz podgalam maszynką z tyłu głowy i w jednej ręce musze mieć małe lusterko by widzieć co pokazuje to lustro na ścianie ;D
1
@July_6_BcN No, ale lusterko na ścianie nic przecież Ci nie da bo stojąc na wprost niego nie widzisz tyłu głowy, a stojąc do niego tyłem nie widzisz lusterka ;D Chyba, że połowę sobie przerzucać przez lewe ramię i tniesz, apotem drugą połowę przez prawe ;D
1
@July_6_BcN I jesteś w stanie sobie zrobić równą linię z tyłu głowy trzymając w jednej ręce lusterko, a w drugiej nożyczki?
3
@July_6_BcN Koleżanka Cię tnie? czy masz włosy do samej ziemi jak welon ślubny? ;D
2
@mordini123 Niesamowite dla mnie jest to, że już mieli upadać, pozwalniali mnóstwo ludzi, dodatkowo podnieśli srogo abonament, a wisienką na torcie było brak dzielenia się kontem poza gospodarstwem domowym. W internecie szeroki lament, że każdy już kończy z nimi, a Ci nagle rosną do takiej skali, że jeszcze przejmują HBO xD
0
@Czyhrynski @LeoMessiiBarcaPepa A najlepsze jest to, że on o tym wie xD
0
@Fog_W_1899 Tede to nigdy nie lubiłem, nawet jak jeszcze nawijał w "Trzycha". Jego sposób bycia mnie odrzuca.