1

@Gary Zawsze zapominam, że Ty i @JimMorrisonFCB nie lubicie tego gatunku i Was oznaczam, sorry ;D

3

@arasz1819 Jak z kolei polecam "Mucha" z 1986. Kawał dobrego filmu.


@4drian0 No z Azji gdzieś te filmy wydają się być jeszcze bardziej niepokojące, gdy człowiek ma tę świadomość, że oni są tam mocno uduchowieni i wierzą, że w różne klątwy czy zjawy.

2

@arasz1819 Oglądałem ostatnio. Zajebisty.
@4drian0

6

@ArcziArtt No ja uwielbiam ten klimat starych filmów grozy jak np. Egzorcysta, Dracula, Dziecko Rosemary czy Koszmar z Ulicy Wiązów. Brakuje mi takich produkcji. Te nowe są dla mnie bardzo schematyczne i często opierają się po prostu na samych scare jumpach.

20

Odświeżyłem sobie wczoraj późnym wieczorem "Omen II" z 1978 i tak sobie myślę, że tylko siąść i płakać na myśl, że ten klimat retro już nie wróci. Ta ścieżka dźwiękowa to jakieś inne uniwersum. Jak sobie to porównam z jakąś "Obecność 4" to aż mi się chce śmiać tak samemu do siebie. Dzisiaj kolej na "Omen III" chociaż ta część to juz poziom niżej względem poprzednich odsłon.

@Safrani @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Gary

5

@tomek8756 Tak. UE pod pewnymi względami jest karykaturalna, ale Polexit to jedna z większych głupot jakie można poczynić.

6

@KrychaFCB Myślałem, że będzie bomba.

1

@Czyhrynski Na pewno jest lepszy w lizaniu własnych jajek.

0

@marcin62 Spoko, ja miałem w pracy chłopaka, który chciał wpiąć klasyczną wtyczkę od przedłużacza do gniazda siły ;)

0

@Derean Przecież trener nie powie oficjalnie, że jakiś zawodnik ma focha czy problem psychiczny, więc jelitówka to typowe alibi. W pracy też biorą urlop na żądanie bo "problemy żołądkowe" ;D

1

@MessiForeverTheBest Nich tak będzie, ale jak wrócimy do mojego drugiego komentarza w tym wątku to jest Remis ;D

1

@MessiForeverTheBest Spoko, aczkolwiek osoba, która ma się odnieść do pytania, "media" może w pierwszej kolejności odebrać jako Telewizja, Kanały Sportowe, opinie piłkarzy, dziennikarzy, trenerów. Ktoś by się musiał dobrze domyślić, że chodzi o komentarze losowych osób na Twitter czy tam X.

1

@MessiForeverTheBest A to mnie zmyliłeś, bo napisałeś "...która w mediach", więc to już nie jest losowe grono osób ;D To w takim razie zmieniam na Świątek.

1

@MessiForeverTheBest Każda znana osoba ma grupę ludzi, która krytykuje medialnie, ale jeśli spojrzeć całościowo, ogólnie, na przestrzeni całej kariery to opinia publiczna i nie mam tu na myśli Mariana ze Sosnowca, tylko dziennikarzy, ekspertów, socjale, głównie chwaliła i podziwiała, więc myślę że przykład jest dobry.

20

"- Cóż, już wiemy, że są takie wiadomości, które wysyłają wszyscy populiści do swoich wyznawców"

A potem mówi to:
"My skupiamy się na sobie i na tym, co dzieje się na boisku. Chcemy wygrywać w sposób sportowy i zasłużony, każdy mecz jest tego próbą, więc trzeba to pokazać"

XD

29

@MessiForeverTheBest Cristiano Ronaldo. Za osiągnięcia szacunek, ale ten typ osobowości mnie odpycha.

2

@kubix05 Często u mnie gości. Sprawdzone danie.

1

@Safrani No ogólnie są bo te wywłoki są strasznie wytrwałe niestety, ale ich aktywność jest duuużo niższa, niż w lato, a coraz częściej się zdarza w moim otoczeniu, że roznoszą boleriozę.

31

@Szklaner
2. Nie ma kleszczy

1

4

@Peciak Jeżeli dany zawodnik niezmiennie popełnia te same błędy to znaczy, że nie wyciąga żadnych wniosków, nie robi progresu i nie rokuje pozytywnie na przyszłość. Absolutnie nic nie wskazuje na to, żeby miało mu się odmienić i trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ważniejsze jest dobro drużyny, klubu czy sentymenty do poszczególnych zawodników. Klub to też w pewnym sensie przedsiębiorstwo, a w biznesie nie ma miękkiej gry i miejsca na rozczulanie się, gdy pracownik przynosi straty. Może to brzmi okrutnie, ale drużynę kompletuje się z jak najbardziej wartościowych zawodników, a słabe ogniwa eliminuje i właśnie dlatego kluby jednych zawodników sprzedają po to by nabyć innych.

21

@mrboom Pamiętaj, że jak w pogodny dzień samochód jadący przed Tobą włącza wycieraczki to znaczy, że kobieta będzie skręcać ;D

1

@Konradowskyy Żyją z jeleni, a tych naprawdę nie brakuje na świecie, więc jak ktoś lubi przepalać pieniądze w piecu to niech pali. Z takich ludzi jak ja nigdy utargu mieć nie będą bo zawsze analizuję realną wartość danego produktu i oceniam czy jest to opłacalny interes.

1

@Konradowskyy Nie ma większej patologii cenowej, niż właśnie na tych wszystkich pseudo eventach.

37

Jedno co u niego lubię, to, że jedzie z nimi do spodu bez zbędnej dyplomacji.

0

@Karol1993 Dramat, jaką my mamy biede w tej formacji....

1

@Elprofesorxx Moje oczekiwania się zmieniły po naszym okienku transferowym.

2

@Sulimo Nie na starość tylko zawsze był głupi i odziedziczył to po ojcu Romanie.

1

@LAMC_10 A ostatni Carrefour nie zamknął się w Rosji czasem w roku 2010? Może chodzi Ci o sieć rodziny Mulliez czyli Decathlon, Leroy Marlin i Auchan bo te sklepy faktycznie nie wyszły z Rosji i korzystały na sankcjach.

0

@Majkel34 Jak na razie jedyne co go przyciągło to ciężar do ziemi, gdy był drugi w kulach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?