MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Prędzej: Mam 50% szans, ja chcę do Liverpoolu, ale Liverpool mnie nie chce.
1
@shaun Zamiast odrywać i się szarpać to wystarczy go ukręcić i ten plastikowy zawias sam strzeli.
5
@Fog_W_1899 Da się normalnie pić z tym korkiem itd, ale o jednej rzeczy trzeba wspomnieć. Jeśli masz kefir lub jogurt pitny i nim wstrząśniesz to po odkręceniu musisz albo wylizać korek albo go wytrzeć chusteczką bo w momencie, gdy przechylisz to zawsze z niego kapnie na ubranie ;D I nikt mi nie powie, że tak nie jest.
1
@LOPEZ16 "w sumie to Pedri jest 3x większym pracusiem niż De Jong"
Szczególnie jak sobie porównamy liczbę odbiorów Pedriego i de Jonga.
7
@Giwera No każdy inny wynik, niż 9pkt to będzie negatywne zaskoczenie.
2
@Rastafarnianin Ogólnie wiem co miałeś na myśli, w sensie, że mają teraz zawodnika, który robi różnicę na tle całego zespołu i potrafi wygrać mecz, ale nigdy się nie dowiedzą co to znaczy mieć w drużynie Messiego bo to zawodnik, który robił różnicę na każdej płaszczyźnie, zarówno w wykończeniu, kreacji jak i stałych fragmentach ;)
1
@Hasszz To teraz sobie wyobraź, że gdzieś żyje sobie jakaś rodzina, która twierdzi, że doświadczyła zjawisk paranormalnych. Nie ma oczywiście na to żadnych dowodów, ale wszyscy wiedzą, że jest taka rodzina, która utrzymuje, iż przeżyła takie właśnie rzeczy. I teraz sobie wyobraź, że jest reżyser, który zainspirował się tymi ludźmi i napisał sobie w filmie, że opiera się na faktycznych wydarzeniach bo posiłkował się historią ludzi, którzy naprawdę w to wierzyli i istnienie takiej rodziny jest faktem. Reasumując "oparte na faktycznych wydarzeniach" nie odnosi się do tego co sie działo w tym domu tylko do faktycznych relacji pewnych ludzi (w sensie twórca filmu sobie tego sam nie wymyślił). Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem.
4
@4drian0 No na FB to siedzi sama intelektualna śmietanka. Ja się tam nawet nie udzielam bo sie boję, że się czymś zarażę.
2
@maroon Trafił mu się sezon konia i to było dla mnie oczywiste.
1
@Sulimo Ten fragment zawsze mnie rozwala we Władku.
W ogóle ścieżka dźwiękowa w tej trylogii to jest top topów.
https://www.facebook.com/reel/1673308400720816?locale=pl_PL
1
@TR3YWAY Najwyżej zakopci pół ulicy bo sosna to dymi srogo ;D
0
@TR3YWAY Może on sie minął z powołaniem i jest mu zdecydowanie bliżej do wybiegów mody, niż do gry w piłkę. Coś czuję, że jego bardzo ciągnie w tym kierunku i to jeden z tych facetów, który lubi przebieranki.
1
@fart Nie ma tego złego. Ja cały czas uważam, że jeszcze przyjdzie do nas trener, który ułoży to tak samo dobrze albo lepiej.
1
@PatrychoO Podobne odczucia miałem ostatnio z gry Inside, którą oceniam 10/10.
2
@Roobo Zależy jaki dzień by im się wylosował.
1
@fart Tego co zrobił z Rakowem nikt mu nie zabierze, zarówno kibice jak i klub są wdzięczni, ale dla mnie to jest człowiek pozbawiony zasad. Po pierwsze gdybym oficjalnie ogłosił, że kończę przygodę z Rakowem to już bym tam nie wrócił by nie robić z gęby dupy, a on jak zobaczył, że nie zgłosił się po niego żaden klub zza granicy, ani Reprezentacja to nagle wielki powrót do domu. Po drugie zostawić zespół w połowie sezonu też jest słabe bez względu na umowę
1
@fart Ja to akurat jestem z Częstochowy, więc jakby patrzę na to trochę z innej perspektywy xd
1
@Fog_W_1899 Aa, no to chyba, że tak. Myślałem, że sie definitywnie wyleczył z tej kontuzji kolana i nie ma nawrotów.
0
@fart Krzyż na drogę.
1
@Lionel_Messi10 Grubemu się już nie chce grać w piłkę, że idzie na emeryturę? Przecież tam to tak jakby się ustawił z kolegami na orliku, a hajs nadal płynie ;D
0
@Criss18Barca A co jeśli się przyjdzie trener, który lepiej to ułoży, niż Papszun?
0
@vivalaice21 No też tak kojarzę, bo chyba jako jedyny ogarniał tam hiszpański
6
@July_6_BcN Pewnie bym tego nie napisał, gdybym znał kulisy tej historii.
0
@Hosh Nie wiem, nie znam, ani jednego, ani drugiego.
1
@Arden I tak pójdę.
@July_6_BcN Wcale nie musiałem znać takich faktów.
11
@Arden Skacze, ale teraz na swoim chłopaku.
9
@gumaz Na La Bambie to obstawiam numer 1 i 8.
2
@BezglutenowyPedri Może drgną w piątek, ale teraz to już za późno na monitorowanie. Trzeba monitorować przynajmniej 1,5 mc przed Black Friday.
0
@Murazor Pamiętam, głównie frustrację klęcząc i uderzając rękoma o murawę w polu karnym + szydzenie kibiców i memy jak rzuca się do basenu ;D
https://makeagif.com/i/LRXBZO
1
@macio_944 Mógłby wrzucić coś w stylu "co nas nie zabije to nas wzmocni", "koniec będzie początkiem" lub "upadając uczymy się wstawać".