3

@Arkon Lubię klimaty Majów, Inków, Azteków itp, a poza tym uważam, że to film, który się Gibsonowi udał. Lubię sobie do niego raz na jakiś czas wrócić.

A to nie oglądałem. Jak go gdzieś znajdę to może dzisiaj luknę.

1

@matirix20 No, a co tu sądzić. Masz 64GB RAM, Topowy procesor i dobrą kartę graficzną. Masz wątpliwości co do tego, że Ci to nie uciągnie obróbki video?

2

@Arkon Np. Gladiator, Apocalypto czy Tańczący z wilkami, ale ogólnie to takich filmów mam bardzo dużo.

2

Piękna historia!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Batys A jaaaak! Pomyślimy, na pewno.

1

@Batys Żarty żartami, ale ja bym w okresie letnim pomyślał nad tym tak na poważnie ;)

1

@Batys Panie, dwa razy nie musisz mówić ;D

1

@gumaz Zapiekanki będą. Już mam wszystko podszykowane, tylko wstawić do pieca i cyk.

1

Raphinha dzisiaj z ławeczki, ale w końcu.

9

Komentarz usunięty

2

@severius Dobrze, że do mnie jeszcze nie dotarło. Zero śniegu i jeszcze słoneczko wyszło. Jaki rejon Polski?

8

@Trojanek23 Żal w ogóle to merytorycznie komentować.

5

@Eklerek No w domu to zawsze się kończyło na wybitym, ale miałem kiedyś ciekawy przypadek za małolata jak szedłem z siateczką do sklepu i chciałem podać piłkę chłopakom, którzy grali obok w piłkę na trawie. Tak się pięknie złożyłem w czasie do tej piłki, że akurat w nią kopnąłem jak się wturlała na taki niski krawężnik i z całym impetem w ten beton. Chodziłem przez miesiąc z ciężkim bólem myśląc, że jest wybity (tylko tak porządnie xd) no i się okazało, że chodziłem ze złamanym i się zrósł tak, że końcówka palca była skierowana ku ziemi.

9

@Eklerek Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zahaczył małym palcem o kant stołu lub nogi od łóżka ;D

6

@marcin62 Jak to się mówi "znalazł fiuta w śmieciach" xD

0

@Kazragore Na razie to pewnie jest traktowane z rezerwą, dlatego musisz rozegrać drugi pełny sezon na wysokim poziomie i wtedy podejdą trochę inaczej do sprawy.

2

@Konradowskyy Ostatnia była u mnie FC 24. Powiedziałem, że więcej nie kupie i nie kupiłem, ani FC 25, ani FC 26. Dla mnie istotniejsze jest to by wywalić na nich .I. niż to żeby się pobawić w zimę kolorywymi kartami. Każdy ma swoje priorytety, ale stara zasada brzmi "jeśli czegoś nie zmieniasz to znaczy, że to wybierasz".

1

@Zoker Wejdzie tak samo jak moja ostatnia taśma, gdzie Portugalia przegrała ze Irlandią, a mecz był z podpórką ;D

1

@juarez Dokładnie, tak. Faceci sobie sami wyhodowali feministyczne księżniczki, na które zasługuje wyłącznie umięśniony Ken z milionami na koncie.

0

@Kazragore Dawno w to nie grałem, ale z tego co pamiętam to dało się przesuwać budżet płacowy na budżet trasnferowy i odwrotnie.

5

@juarez Zgadza się, ale to nie jest efekt tego, że ona jest taka super, tylko tego, że społeczność samców to w dużej mierze grupa płytkich stulejarzy, którym kapie z pędzla na sam widok blond włosów ;p

7

@Roobo Universum dla plebsu.

0

@Filipem Ciekawe czy by zrobił taką karierę, gdyby nie lizał jajek Collinie.

2

@MessiForeverTheBest Jak on mieszka w bloku, gdzie ma normę ogrzewania w czynszu i nie musi podwórka odśnieżać ;D

2

@severius I tak jest to najtańsza platforma patrząc na to, że płaci się raz na rok czyli zawrotne 5,75zł / mc.

3

@Zoker Bardzo dobra wiadomość bo dla mnie ten gość robi dużą różnicę.

4

@gaucho104 Na pewno firma się przez to zawaliła. Współczuje ludziom takich przełożonych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?