MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kazragore Proszę
https://vod.tvp.pl/filmy-fabularne,136/za-wszelka-cene,336316
3
@Arkon Lubię klimaty Majów, Inków, Azteków itp, a poza tym uważam, że to film, który się Gibsonowi udał. Lubię sobie do niego raz na jakiś czas wrócić.
A to nie oglądałem. Jak go gdzieś znajdę to może dzisiaj luknę.
1
@matirix20 No, a co tu sądzić. Masz 64GB RAM, Topowy procesor i dobrą kartę graficzną. Masz wątpliwości co do tego, że Ci to nie uciągnie obróbki video?
2
@Arkon Np. Gladiator, Apocalypto czy Tańczący z wilkami, ale ogólnie to takich filmów mam bardzo dużo.
2
Piękna historia!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Batys A jaaaak! Pomyślimy, na pewno.
1
@Batys Żarty żartami, ale ja bym w okresie letnim pomyślał nad tym tak na poważnie ;)
1
@Batys Panie, dwa razy nie musisz mówić ;D
1
@gumaz Zapiekanki będą. Już mam wszystko podszykowane, tylko wstawić do pieca i cyk.
1
Raphinha dzisiaj z ławeczki, ale w końcu.
9
Komentarz usunięty
2
@severius Dobrze, że do mnie jeszcze nie dotarło. Zero śniegu i jeszcze słoneczko wyszło. Jaki rejon Polski?
8
@Trojanek23 Żal w ogóle to merytorycznie komentować.
0
@Panpiwkarz Przecież jest normalnie w X-kom czy Neonet.
https://www.x-kom.pl/p/1277981-smartfon-telefon-apple-iphone-16-pro-max-256gb-czarny-tytan.html
5
@Eklerek No w domu to zawsze się kończyło na wybitym, ale miałem kiedyś ciekawy przypadek za małolata jak szedłem z siateczką do sklepu i chciałem podać piłkę chłopakom, którzy grali obok w piłkę na trawie. Tak się pięknie złożyłem w czasie do tej piłki, że akurat w nią kopnąłem jak się wturlała na taki niski krawężnik i z całym impetem w ten beton. Chodziłem przez miesiąc z ciężkim bólem myśląc, że jest wybity (tylko tak porządnie xd) no i się okazało, że chodziłem ze złamanym i się zrósł tak, że końcówka palca była skierowana ku ziemi.
9
@Eklerek Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zahaczył małym palcem o kant stołu lub nogi od łóżka ;D
6
@marcin62 Jak to się mówi "znalazł fiuta w śmieciach" xD
0
@Kazragore Na razie to pewnie jest traktowane z rezerwą, dlatego musisz rozegrać drugi pełny sezon na wysokim poziomie i wtedy podejdą trochę inaczej do sprawy.
2
@Konradowskyy Ostatnia była u mnie FC 24. Powiedziałem, że więcej nie kupie i nie kupiłem, ani FC 25, ani FC 26. Dla mnie istotniejsze jest to by wywalić na nich .I. niż to żeby się pobawić w zimę kolorywymi kartami. Każdy ma swoje priorytety, ale stara zasada brzmi "jeśli czegoś nie zmieniasz to znaczy, że to wybierasz".
1
@Zoker Wejdzie tak samo jak moja ostatnia taśma, gdzie Portugalia przegrała ze Irlandią, a mecz był z podpórką ;D
1
@juarez Dokładnie, tak. Faceci sobie sami wyhodowali feministyczne księżniczki, na które zasługuje wyłącznie umięśniony Ken z milionami na koncie.
0
@Kazragore Dawno w to nie grałem, ale z tego co pamiętam to dało się przesuwać budżet płacowy na budżet trasnferowy i odwrotnie.
5
@juarez Zgadza się, ale to nie jest efekt tego, że ona jest taka super, tylko tego, że społeczność samców to w dużej mierze grupa płytkich stulejarzy, którym kapie z pędzla na sam widok blond włosów ;p
7
@Roobo Universum dla plebsu.
0
@Filipem Ciekawe czy by zrobił taką karierę, gdyby nie lizał jajek Collinie.
2
@MessiForeverTheBest Jak on mieszka w bloku, gdzie ma normę ogrzewania w czynszu i nie musi podwórka odśnieżać ;D
2
@severius I tak jest to najtańsza platforma patrząc na to, że płaci się raz na rok czyli zawrotne 5,75zł / mc.
3
@Zoker Bardzo dobra wiadomość bo dla mnie ten gość robi dużą różnicę.
4
@gaucho104 Na pewno firma się przez to zawaliła. Współczuje ludziom takich przełożonych.