MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LOPEZ16 Ileż można ciągnąć tę serię. Przecież to jest rozciągnięte jak guma od kaleson.
3
@blakkudium Z ogromnym bólem serca patrzy mi się na takie rzeczy.
1
@kubix05 To jeszcze czasy, gdzie szli na jakość, nie na ilość.
0
@reloaded Po jednym odcinku to chyba jeszcze nigdy w życiu nie odpuściłem żadnego serialu. Myślę, że straciłbym w ten sposób wiele fajnych produkcji szczególnie, że skoro serial ma tak wysokie oceny to jednak chciałbym sprawdzić z czego one wynikają. Kończąc na pierwszym w zasadzie nie dajesz mu żadnej szansy.
1
@D.Villa Może chcesz od kolegi?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16269032#comment-16269032
3
@Gary A dla mnie z kolei najlepszy był w swojej roli nauczyciel ;D Jadnak film ogólnie aktorsko stoi na wysokim poziomie, no i lubię takie lekkie filmy na niedzielne popołudnie ;)
4
@fcbarcafan19 Oglądałem. Bardzo fajny.
5
@Luciano99 Też tak odpowiadam i to absolutnie bez sarkazmu.
2
@MichuZ44 Nie, to nawet nie moje zdjęcie.
6
@clyde Nadal wygląda jak kanapka, który przeleżała w plecaku całe ferie.
https://zapodaj.net/images/5f28b421a03b5.png
2
@RosjaninBut Skończyłem czytać po "Stylistka Onetu..."
1
Komentarz usunięty
0
@Gaucho Obecnie? Tylko kasa. Dzisiaj jak ktoś ma stabilne zasady, moralność i wartości ponad materializm to jest traktowany jako mało przedsiębiorczy dinozaur. Większości nie obchodzi o co o nich pomyślą, czy mają do nich szacunek bo łatwy pieniądz jest zbyt dużą pokusą. Czy dożyjemy czasów, gdy ludzie na wizji będą pili własny mocz upodlając się do granic możliwości? Oczywiście, jestem o tym przekonany.
0
@Faro Nie no, nie uważam, żeby to było złodziejstwo bo zarabiają głównie na reklamach i jeśli ktoś sobie tych reklam nie życzy no to dostaje możliwość, na którą się może zgodzić lub nie musi, chociaż osobiście uważam, że wyłączenie reklam optymalnie powinno być już od tego drugiego pakietu za 39zł.
0
@Faro Nie wiem bo nie subskrybuję tych pakietów.
0
@Muszynianka "Zostań Patronem"
https://zapodaj.net/images/37993f87809e0.png
0
@Muszynianka Masz trzeci pakiet w Patronite.
https://zapodaj.net/images/c554bdb71d106.png
25
"Odpowiedział: Ja bardzo dbam o siebie"
Nawet dziadkowi sprzedał dyplomatyczną ściemę xD
8
@Faro Zły trener i zły sztab oraz szyny bo szyny też były złe. Zmienić i zapomnieć.
3
@draxidox To jest właśnie pojęcie ludzi na temat opon zimowych, którzy myślą, że dopiero jak śnieg spadnie na minusie to należy je zmienić podczas, gdy letnie tracą swoje właściwości już przy 5 stopni na plusie.
0
@Fog_W_1899 Bardziej mi się kojarzą z "Sarumanem białym".
1
@Zoker No trzeba to traktować bardziej w kategorii kuponu Lotto ;D Ja tam się lubię pobawić w ten sposób za groszowe taśmy.
2
@Arkon Mam podobne odczucia odnośnie tytułu "To właśnie miłość ". Dla mnie film na raz.
2
@Arkon No bo Braveheart jest ogólnie lepszym filmem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kazragore Proszę
https://vod.tvp.pl/filmy-fabularne,136/za-wszelka-cene,336316
3
@Arkon Lubię klimaty Majów, Inków, Azteków itp, a poza tym uważam, że to film, który się Gibsonowi udał. Lubię sobie do niego raz na jakiś czas wrócić.
A to nie oglądałem. Jak go gdzieś znajdę to może dzisiaj luknę.
1
@matirix20 No, a co tu sądzić. Masz 64GB RAM, Topowy procesor i dobrą kartę graficzną. Masz wątpliwości co do tego, że Ci to nie uciągnie obróbki video?
2
@Arkon Np. Gladiator, Apocalypto czy Tańczący z wilkami, ale ogólnie to takich filmów mam bardzo dużo.
2
Piękna historia!