4

58 lat obchodzi Mariusz Jakus.
https://zapodaj.net/images/3573ad4546aae.png

Znany z takich produkcji jak:

"Samowolka", "Symetria", "Kruk", "Raport Pileckiego", "Fala zbrodni", "Profilerka", "Czas honoru", "Dom zły", "Żurek", "Rojst", "Kamienie na szaniec", "Edukacja XD", "Ślad", "Kos", "Ida", "Paradoks" i inne....

Lubię tego gangusa. Najlepsza rola oczywiście w Samowolce, ale i w Symetrii był jednym z lepszych.

0

@juarez Czasem ambicja to za mało. W takim dużym klubie jak ten muszą jej towarzyszyć jeszcze odpowiednie umiejętności. Jeżeli dany zawodnik niezmiennie popełnia te same błędy to znaczy, że nie wyciąga żadnych wniosków, nie robi progresu i nie rokuje pozytywnie na przyszłość. Absolutnie nic nie wskazuje na to, żeby miało mu się odmienić i trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ważniejsze jest dobro drużyny, klubu czy sentymenty do poszczególnych zawodników. Klub to przedsiębiorstwo, a w biznesie nie ma miękkiej gry i miejsca na rozczulanie się, gdy pracownik przynosi straty.

3

@heniusss Mój ulubiony cytat "jeśli czegoś nie zmieniasz, to znaczy, że to wybierasz". W klubie wszyscy powtarzają te prawilne slogany o wyciąganiu wniosków, ale tak naprawdę nikt ich tam nie wyciąga. Nasz Ursus po Psg napisał, że przegrali jako drużyna, obraził się na Gundogana, po klasyku swoje czerwo zgonił na sędziego, z Interem również nie wystrzegł się błędów, dzisiaj znów dostaje czerwo, a to wszystko jest okraszone sygnalizowaniem spalonych podczas, gdy akcja nadal się toczy. Ja mam gościa dość.

10

Mogę być ich rzecznikiem prasowym bo to dyplomatyczne populizmy to znam na pamięć.

Koloryzowane.

Joan Laporta - "Araujo? Ronald to jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji, a błędy przytrafiają się każdemu. Ma zaufanie klubu, trenera oraz kolegów z szatni i odpowiednio pracuje na treningach. Jesteśmy zadowoleni z tego co daje drużynie, a Barcelona potrzebuje takich osobowości. Jestem pewien, że chce z nami zostać na wiele lat i jest szczęśliwy.

Hansi Flick - "Nie lubię rozmawiać o pojedynczych zawodnikach. Wygrywamy i przegrywamy jako drużyna. Jeśli nie udało się dzisiaj wywieźć trzech punktów to dlatego, że zabrakło nam jakości jako zespół. Taki jest sport, sędzia uznał, że Araujo należy się czerwona kartka i musimy to uszanować.

Ronald Araujo - "Sędzia wpłynął na wynik meczu, ale nie można szukać wymówek. Football, który dał mi tyle radości, teraz mocno we mnie uderzył. Dziękuje tym wszystkim, którzy są bezwarunkowo po moje stronie bo mam kodeks wartości, który należy uszanować. Wyciągniemy wnioski i wrócimy silniejsi. Forca Barca, teraz i na zawsze."

Deco - "Nie myślimy o wzmocnieniu obrony bo jako klub uważamy, że posiadamy tam piłkarzy, z którymi możemy walczyć o tytuły. Sytuacja z Araujo? Nie oglądałem jeszcze powtórki tego co się stało, ale Ronald ma odpowiednia mentalność i na pewno będzie gotowy na kolejny mecz w LaLiga.

1

@4Fabregas4 To, że mnie kolega z drużyny znajdzie podaniem i zagra do mnie precyzyjnie to nie znaczy, że sobie stworzyłem sytuację. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na zmarnowanie tej 100% okazji na początku spotkania, żadnego.

1

@juarez Charakter ma taki, że nie potrafi się przyznać do błędu. Po PSG napisał, że zespół zawiódł jako drużyna, po czerwonej w klasyku winę zepchnął na sędziego, Interu nie będę mu wypominał chociaż również popełnił babola w kluczowym momencie, a dzisiaj po raz kolejny złapał głupie czerwo. Ja też jestem człowiekiem wiary, ale ona ma swój limit w momencie, gdy rozsądek podpowiada, że już za dużo. Trzymanie takich zawodników w klubie to godzenie się na nieustanne powtarzanie tych samych scenariuszy.

1

@barcasempre Ludzie jak ludzie, ale gorzej, że Laporta z Deco się na to nabierają.

4

@barcasempre On był już do wyjebania po PSG, aferze z Gundoganem i tym jak sie tłumaczył.

0

@4drian0 Jednak się dobrze zestarzało. Ferrna i Araujo do wyebania.

0

@juarez Szkoda bo?

4

Nie no, on jest jednak cienki. Nie ma na to usprawiedliwienia.

7

@4drian0 Uważaj, żeby się źle nie zestarzało. Takie komentarze bywają ryzykowne przed meczem ;D

1

@626 Gdyby Raphinha miał zielone światło to też bym zmienił go z Ferranem.

1

@Filipem Wszystko zależy od tego jak się mecz ułoży. Może być też tak, że będzie miał tak ciasno, iż odda 5 w gołębie i jeden w bramkę ;)

1

Obie strzelą, +3.5 kartki, +1 celny strzał Lamine Yamal i 12 ktoś wygra. Zabawię się dzisiaj w taki multikurs, a może się zwróci.

1

@xavi890 Można przegrać mecz nawet wtedy, gdy poszczególni zawodnicy prezentują się dobrze, więc to żaden argument.

1

@Dankho94isback Takie polowania mają swój urok i nadają pikanterii. Nie ma monotonii. Jak masz gadane, jesteś niezależny finansowo i lubisz w weekend się przejechać do centrum miasta ze znajomymi posiedzieć w jakimś lokalu to nawet nie trzeba zbyt długo szukać by poznać tam jakąś dziewczynę, która przyszła z koleżankami np. na tańce latino amerykańskie ;) W związku seks się uprawia z miłością, poza związkiem jest to tylko zaspokojenie pewnych potrzeb bez zobowiązań. Oczywiście jak trafisz na fajna osobę, to można częściej, gdzieś ze sobą wychodzić.

0

@Dankho94isback No jest to jedna z największych biologicznych potrzeb każdego człowieka, więc natury nie da się oszukać. Brak związku w ogóle w tym nie przeszkadza jak coś, powiedziałbym nawet, że wręcz pomaga ;D

0

@Dankho94isback @Chada Tak, wiem, że to może wyglądać w taki sposób jak piszecie, ale ja osobiście odkąd pamiętam zawsze byłem indywidualistą i nie jestem odpowiednią osobą do związku. Nie ciągnie mnie do wieczorów przy kominku z żoną i gromadką dzieci. Podoba mi się to, że mogę w pełni skupić się na pracy, swoich pasjach czy rozrywce i ta ogromna przestrzeń życia. Poza tym kiedy jesteś sam 10 czy 15 lat to nabierasz takich nawyków, które mocno kolidują w związku np. nie mam zwyczaju się komuś tłumaczyć, gdzie wychodzę, z kim i kiedy wrócę i zanim zdążyłbym się na nowo do tego przyzwyczaić to już wszystko by się mogło rozsypać. Ja nie twierdzę, że ktoś ma źle bo jest z kobietą, bo doskonale wiem, że jest to wspólna potrzeba większości ludzi. Ja tylko stwierdzam, że nie każdy się wpasuje w ten szablon i można sobie przeżyć życie na własnych zasadach w pojedynkę.

@Dankho94isback Spędzam czas z kobietami, ale zawsze zaznaczam, że nie szukam trwałej relacji i są dziewczyny, które mają dokładnie takie samo podejście, więc zazwyczaj nie jest to problemem dla żadnej ze stron.

3

@Fabik87 Zależy z czyjej perspektywy. Ja od wielu lat gram w życie Single Player i nie narzekam. Więcej czasu, więcej swobody, więcej pieniędzy i mniej wyrzeczeń.

0

@lajcior Należysz do rodziny BMW? A kierunkowskazy chociaż wrzucasz?

1

@kuz Dobra wiadomość jest taka, że nie mają Palmera.

0

@lajcior Spoko, luz, lajcior.

1

@macio_944 Mogę Ci trochę wysłać DPD bo pozazdrościłem @Safrani i narobiłem trochę tego.
https://zapodaj.net/images/bdee2aee35d17.jpg

A jeśli chodzi o kupno to najlepiej sprawdź sobie jakieś lokalne punkty z obiadami domowymi w swoim mieście, często mają ofercie Bigos i na pewno będzie lepszy, niż każdy jeden w słoiku.

2

@gaucho104 @ShawnC Nie, aż tak efektowną, ale dość podobną strzelił piętą po długim słupku Lewandowski przeciwko Real Valladolid.

0

@gaucho104 Bramka Messiego na 1-1 przeciwko Arsenalowi w LM, bramka Messiego z wolnego przeciwko Liverpooowi w LM, Iniesta w ostatniej minucie z Chlesea i Ronaldinho z przewrotki.

2

@esem91 A nie nad Bernabeu? ;D

4

@wojopancer No chyba na to wychodzi. Mam w kuchni osobną szafkę na ten produkt i jest go sporo rodzajów. Staram się trochę z nim bastować, ale ze trzy/cztery razy w tygodniu jest u mnie pasta. Raz Carbonara, raz Aglio e olio, raz Spinachi, raz Penne z kurczakiem w sosie śmietanowym, raz Pad Thai i tak to się kręci.

7

@wojopancer Woda z cytryną i imbirem oraz makaron.

1

@LOPEZ16 Brakuje takich filmów jak "Mów do mnie" czy "Gdzie rodzi się zło". Już mi się osobiście ulewa tymi Naznaczonymi, Anabelle i Obecnością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?