MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Współczuję takiej sytuacji, ale klub i piłkarze nie odpowiadają za to co robią psuedo kibice. Gdyby generalizować w ten sposób to trzeba by było rozwiązać wszystkie kluby w polskiej lidze bo każdy ma swoich kiboli, którzy się dopuszczają bestialskich czynów.
0
@Eklerek Polska myśl szkoleniowa "Daj z wątroby!, Doskocz do niego!, Nie kiwaj!"
2
@Safrani Ja nie wiem co ten Raków tak wszystkim wadzi. Jakaś moda nienawiści powstała w stosunku do klubu z Częstochowy ;D Przecież jak ktoś interesuje się Ekstraklasą to faktem jest, że ta liga stała się ciekawsza odkąd Raków wyszedł z niższych lig i podłączył się do rywalizacji.
2
@gumaz Nie mam jabłuszka, ale mam mandarynki już tak pod Święta.
0
@NeroTFP1 Który trener? Szwarga? Przecież tam była plaga kontuzji kluczowych zawodników w każdej formacji.
0
@FcPortoFan1999 Te wyniki to było głównie męczenie buły. Sam tu narzekałeś na ich mierną grę. Ja mało się udzielam, ale skrupulatnie czytam.
4
@SelloutCrowd Niech idzie. Prawda jest taka, że nie powinien wracać po tym jak oficjalnie zakończył etap z Rakowem, a w Częstochowie się przyda jakaś świeża wizja.
@FcPortoFan1999 Jak przykry weekend jak właśnie dobrze.
1
@Czyhrynski Zajrzyj do gorących dyskusji, tam też coś znajdziesz dla siebie. Podałem małą listę.
0
@Szklaner W takim, którym z tych Brazylijczyków jest film "Predator: Prey"? ;D
0
@Arkon Wczoraj mi koleżanka poleciła, ale jeszcze go nie odpaliłem. Nie dawno skończyłem "Minuta Ciszy" z Więckiewiczem.
2
@Czyhrynski To prawda, ale w ogólnym rozrachunku uważam, że jest to jeszcze lepsza produkcja, niż BB, a jak mam coś polecić od czego ciężko się było oderwać no to "Gomorra" oczywiście.
7
@Czyhrynski "Zadzwoń do Saula" oglądałeś? To jest prequel i wydarzenia sprzed Breaking Bad.
0
@Arkon 3 odcinki z drugiego sezonu są na razie. Źle to ująłem. Po tym całym materiale, który do tej pory obejrzałem to taka ocena, a dalej będą wychodzić.
1
@Arkon Po całych 2 sezonach 7.5/10
3
@Zoker Autor tego cytatu musiał mieć niezłe zdziwko oglądając film "Łowca Jeleni'.
1
@Gary Jeśli nie widziałeś "Gomorry" to zacznij od tego w pierwszej kolejności.
0
@pt9 Dzięki za uzupełnienie listy bo przyznam, że nie oglądałem.
1
@mmaciass Świetny serial, ale jakoś rzadko się przewija na tym forum.
0
@mmaciass Nie pominąłem, tylko pomyliłem tytuł. Nie "Imperium zła" tylko właśnie "Zakazane Imperium" miałem na myśli ;)
1
@Safrani A nie widziałem tego. Dopisuję, więc do listy. Na VOD brak, ale na CDA jest.
1
@Zelazny_Mike Obecnie tylko tutaj
https://www.cda.pl/muzynat0r/folder/67293462
2
@Bogan Bezkompromisowy i surowy klimat przestępczy z mistrzowską grą aktorską. Dla mnie wybitny.
16
Dla osób, które lubią kryminalne kino w każdym wydaniu, niezależnie od kraju produkcji, mam do polecenia kilka nieoczywistych pozycji z kategorii - serial.
Kolejność losowa
1. Umbre - W cieniu https://zapodaj.net/images/0401700167eb4.png
2. Mr. Ibentween https://zapodaj.net/images/261d9a031ac2e.png
2. El Inmortal - Gangi Madrytu https://zapodaj.net/images/cea1f389b1b0f.png
3. Suburra https://zapodaj.net/images/4f01f744fdce0.png
4. El Chapo https://zapodaj.net/images/27d4911dd887c.png
5. Aranyelet - Złote życie https://zapodaj.net/images/04ce75785426d.png
6. Zero Zero Zero https://zapodaj.net/images/12262683f3f74.png
7. Braquo - Bezkarni https://zapodaj.net/images/3f6829697547f.png
8. 4 Blocks https://zapodaj.net/images/58d05594ade58.png
9. Small Time Gangster https://zapodaj.net/images/919e6c5e066d5.png
Dla mnie oczywiście bezdyskusyjnym numer jeden w tym gatunku pozostaje "Gomorra", która jest dla mnie serialem kompletnym pod każdym względem, ale myślę, że jest na tyle popularny, że kto go miał obejrzeć to już obejrzał lub ma na liście.
P.S. Tytuły typu "Narcos", "Peaky Blinders", "Imperium zła", "Rodzina Soprano" itp zostały umyślnie pominięte.
@Safrani @JimMorrisonFCB @Gary @Zoker @Arkon @arsenallondyn0 @NeroTFP1 i inni.........
1
@Czyhrynski Nie są to seriale, które bym umieścił w swoim Top5, ale uważam, że są bardzo dobre.
2
@Safrani Normalnie takie dania robię na obiad, ale dzisiaj nie było czasu więc obiadokolacja.
5
@Safrani I tak można jeść, smacznego! U mnie indyk zawijany że szpinakiem i fetą.
https://zapodaj.net/images/f15fd4626cd31.jpg
2
@MYTO Podejrzewam, że niektórych może irytować fakt, iż częścią rozwoju tej cywilizacji są ludzie tak mocno podatni na tanie chwyty korporacji zaprogramowani na bezmyślny konsumcjonizm.
3
@Safrani Może to zabrzmi okrutnie, ale dla mnie to mogą się tam nawet stratować i osobiście potraktuję to jako selekcję naturalną.
0
@Lanosss A jest dziwnie podobna do tej polskiej aktorki porno i tamta tez ma na imię Kasia.
1
@Safrani No tak, ja też kilkukrotnie utylizowałem baterie oraz tonery i nikt ode mnie nie chciał takich szczegółów.