33

@mmaciass Dofinansowanie z Ministerstwa dla Jasia Kapeli, gala Fame MMA na Stadionie Narodowym. Wszystko rozwija się w prawidłowym kierunku, dobrze robią, niech to się trzyma, pozdrawiam chłopaków z Legnicy.

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

6

@ifoa Bieda to pojęcie względne. Dla mnie np. biedni są ludzie, którzy mają ogromne majątki i żadnego prawdziwego człowieka wokół siebie albo miliarderzy, którzy się budzą na łożu śmierci, że przez całe życie skupiali się na złych priorytetach. Życie w systemie narzuca ludziom takie kapitalistyczne przekonanie, że słowo "bogactwo" oznacza wyłącznie stan majątku nie uwzględniając w tym innych wartości.

2

@kubix05 Ja robię od razu jedno i drugie jak przychodzę do pracy. Najpierw spijam kawę, w tym czasie herbatka trochę przestygnie.

1

@shinthps Zgadza się, dlatego najlepiej obstawiać zdarzenia łączone np. (Mbappe strzeli, w meczu będzie więcej, niż 3 bramki i rożne 7,5+). Wtedy masz ładny kurs na jednym spotkaniu, ale jakiej taktyki by nie obrać to nie istnieje tu coś takiego jak "pewniaczek". Każdy mecz, bez wyjątku, może wyrzucić kupon do śmieci. Czerwona kartka w 5 minucie i z zakładanej dominacji robi się wyrównany mecz.

1

@mrboom Chodzi też o to, żeby osiągnąć wysoki kurs przy jak najmniejszej ilości spotkań, więc jeżeli już stawiać typy (wygrana lub remis) to w meczach, gdzie kurs pozostaje na poziomie 1.80, a nie 1.10.

2

@mordini123 Miałem przyjemność ograć tę perełkę na premierę.

1

@Safrani Ja raz na jakiś czas się zabawię. Wolę to, niż Lotto ;)
@shinthps Można, ale w meczach typu Polska - Hiszpania, tylko wtedy kurs bezproduktywny ;D Z drugiej strony nawet jak ktoś obstawił wczoraj na Portugalię 2X to i tak w plecy.

12

Pierwsza zasada bukmacherska. Nigdy nie obstawiaj - Napoli, Portugalii i Lecha Poznań.

9

@lajcior Wow! Bro, co za freaky pomysł, można poszponcić, ale to musi być lowkey. 67!

Mam nadzieję, że nadążam za trendami
https://zapodaj.net/images/f117a6a8e4747.png

0

@Tasde Jak już słusznie zauważyłeś Messi to nie ibra i nikła szansa na to że wykręci taki czy inny krzywy numer. Zresztą to nie będzie jego pierwszy pomnik. Ma już jeden w Buenos Aires , podobnie jak Maradona. Dodatkowo Leo ma figurę z wosku w Barcelonie, a Diego drugi pomnik w Neapolu.

7

@Tasde No nie, ta historia tłumaczy jedynie to, że ten pomnik w Malmo był kontrowersyjny ze względu na to, że Ibra został współwłaścicielem konkurencyjnego klubu, głównego rywala o krajowe Puchary. Nic dziwnego, że go dewastowali :D Z tego co mi wiadomo to Messi nie posiada udziałów w klubie z Madrytu ;)

3

@Bilon87 Dzisiaj dwie osoby już o tym pisały, więc to jakiś problem ze stroną chyba.

1

@JimMorrisonFCB No, duża odległość, ale jak się pięknie złożył ciałem do tej piłki. Bramkarzowi się nawet nie śniło, że coś takiego się tu odwali.

3

@JimMorrisonFCB Dla mnie ta bramka Montiela kosmos.

2

@JimMorrisonFCB Jeżeli kogoś ogranicza intelekt to pewnych rzeczy nie wytłumaczysz. Dlatego w ogóle nie wchodzę w żadne dyskusje z takimi ludźmi bo to oznacza brak szacunku dla własnego czasu.

2

@Barcafan2020 Teraz go trenuje łysy Mascherano, a w kadrze go trenował łysy Sampaoli.

1

@misterio Nie prowadzę własnej działalności, nie mam żony, ani dzieci, nie mam nawet psa, więc mam bardzo dużo czasu na różnego rodzaju aktywności. Seriale to raczej zimowymi wieczorami i to jeszcze w tygodniu bo w weekend mi jest szkoda siedzieć w domu.

0

@kanver_ Zawsze się zastanawiam nad tym jak można czytać tylko pierwsze zdanie lub połowę postu i nie dojechać do końca mimo, że to zaledwie 4 linijki.

2

@RanDiFCB Każde pokolenie ma swój slang. Tak było, jest i będzie. Jak w 2005 roku mówiłem babci, że idę na melanż lub na bibę to też mnie pytała w jakim języku mówię.

0

@Tridente2015 No, ale ja patrzę na całokształt jego pobytu, a nie na 3 miesiące nowego sezonu bo to się różnie układa. Raz zawodnik opuści 15 pierwszych spotkań, a następnie do końca sezonu pozostaje zdrowy, a innym razem 3/4 sezonu jest zdrowy, a pod koniec łapie kontuzje do końca sezonu, więc trzeba to zdrowie rozliczać na podstawie pełnego sezonu.

2

@Safrani Wiemy co dobre, zarówno w kuchni jak i na platformach filmowych ;)

2

@fejkenq Dobry, jest klimat z Ghost of Tsushima ;D Zresztą ocena 8.6/10 w serwisie IMDb mówi sama za siebie.

1

@Blantozaur Normalnie można to wyłączyć bez wtyczek. Logujesz się do YouTube Studio --> Ustawienia zaawansowane --> Odznacz pole wyboru "zezwól na automatyczne dubbingowanie".

4

@kubix05 Wolę w sosie z wołowiną i grzybami.

10

A dla fanów serialu "Shogun" z 2024 roku miła informacja bo oficjalnie powstaje drugi sezon, mimo, że produkcja miała zakończyć się na pierwszym.
Fabuła drugiej odsłony przeniesie nas dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Nowa opowieść będzie zupełnie nowym rozdziałem, który został inspirowany prawdziwą historią.

@NeroTFP1 @Safrani @JimMorrisonFCB

3

@NeroTFP1 Czyli wszystko przede mną, a myślałem, że bycie bezdzietnym w wieku 38 lat zamyka mi już tę furtkę ;D

2

@Safrani Łyknąłem go ostatnio na raz i również mi się bardzo podobał. Świetnie zrealizowany z dobrą grą aktorską, ale to chyba ten sam reżyser co kręcił "Wielka woda" (Jan Holoubek), więc zna się gość na rzeczy. Z tego co kojarzę to już nam planuje dwa następne mroczne seriale.

0

@Popitek12 Ale zjadłeś go z brodą i siekierą czy po prostu z samym ubraniem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?