MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fog_W_1899 Niestety takich przykrych interwencji miał więcej bo i PSG i El Clasico i Inter i Chelsea. Wspólna cecha tych spotkań jest taka, że to były "duże" mecze i chyba można już wysnuć wniosek, że ten piłkarz nie ma psychiki na większą presję. Lepiej by się odnalazł z klubie ze średniej półki.
45
@dge21 "Z drugiej strony, kto w wieku 34 lat mógłby sobie pozwolić na dymanie 22 latki?" - w ogóle to nie brzmi jakbyś pękał z dumy. Jak chcesz to z siebie wyrzucić to idź opowiedz tę historię na Wigilii.
34
@dge21 Nie masz zasad w życiu i jeszcze się z tym dumnie obnosisz? Myślisz, że cie ktoś będzie za to po plecach klepał z podziwem? Co Wy macie w tych głowach ludzie.
1
@Dari0G Pewnie Real Madryt mu zniszczył życie, może i nawet okradł, a co gorsze kogoś odebrał, więc ma prawo do takich mocnych uczuć jak nienawiść ;P Ludzie już tę formę rozrywki zamienili w jakąś chorą obsesję.
25
@NeroTFP1 Probierz jakby dostał posadę w FCB to chyba na każdy mecz by zakładał Smoking z cylindrem.
4
@MichuZ44 Ale, że ona mi tyle płaci? No to się mogę ewentualnie poświęcić.
6
@norbi77 I to jest dobra wiadomość.
2
@Konradowskyy Nie korzystam ze Spotify. Mam YouTube Premium, ale gdybym miał to pierwsze miejsce na liście miałby zespół Rufus Du Sol z utworem Innerbloom lub On My Knees.
0
@Eklerek Gdyby Haaland grał dla Francji, Hiszpanii czy Anglii, a nie dla Norwegii to już dawno by ja łyknął. Nie oszukujmy się, ale w tym plebiscycie dużą rolę odgrywają MŚ czy ME. Może jakby wygrał LM i nabił znakomite statystyki, a w danym roku akurat nie było turnieju międzynarodowego to by mu się udało.
2
@lajcior Wolność to dla mnie życie poza systemem, który narzuca swoje zasady. Ludzie, którzy się wyeliminowali ze społeczeństwa i żyją na środku Alaski mogą imo doświadczyć takiej dosadnej wolności żyjąc wyłącznie na własnych warunkach.
9
@Rifek Myślę, że nie można sobie tak przestawiać zawodnikami jakby to były plastikowe pionki na planszy. Gość się ogólnie długo oswajał z tym, że musi na stałe zmienić pozycję i nie było entuzjazmu z jego strony. Po pewnym czasie poczuł sie pewnie na tej pozycji, zobaczył, że idzie mu nawet lepiej, niż na środku i teraz, gdy przyszły słabsze mecze trener mu oznajmia, że jednak zmieniamy Ci pozycję na stałe do środka. Tak się nie buduje szacunku i atmosfery w szatni.
1
@heniusss Dzięki, sprawdzę ten patent.
0
Mam myszkę Logitech Triathlon już około 2,5 roku i wystąpiło w niej zjawisko takie, iż nie można przeciągać elementów bo samoistnie puszcza przy trzymaniu przycisku. Da się coś z tym jeszcze zrobić czy zostaje jedynie kupić nową?
7
@LeszekFCB No warto sobie wyselekcjonować to forum pod siebie z tych bardziej specyficznych jednostek. Większy komfort przeglądania treści.
2
@Batys Daj spokój, ale kolega wyżej chyba sobie bardzo ceni takie wartościowe treści bo systematycznie je tutaj promuje. Dno, metr mułu i wodorosty dla plebsu.
22
@Azazel_Pazuzu A co? ciężko było znaleźć argumenty w tym wątku to postanowiłeś się ratować tematem sprzed z połowy listopada mordo?
Trochę zbyt szybko się zdeklarowałem bo potem stwierdziłem, że tylko debil by tracił czas na robienie jakichś zestawień dla randomów z internetu, więc nawet tego nie sprawdzałem, sorry.
14
@tbas Ta? no to patrz ile Kaczyński podpisał ustaw Tuskowi.
31
@Azazel_Pazuzu Ciekawe czy czytał te pozostałe 70, które podpisał. Serio ktoś myśli, że on tylko wetuje?
2
@Kinginiesta Raphinha to największa metamorfoza jaką widziałem u piłkarza. To jest zawodnik, który musi czuć zaufanie trenera i kibiców. Wtedy się odpłaca lojalnością i daje z siebie wszystko. Zanim przyszedł Flick to też sobie klepał po cichu double-double jak Griezmann, ale bez wodostrysków i z wieloma zmarnowanymi okazjami, więc zarówno klub jak i kibice podchodzili sceptycznie. Myślę, że dopiero u Flicka poczuł, że jest kluczową częścią projektu i warto się dla niego zarzynać.
@Who_you_mam No niestety były takie głosy na tym forum, ponieważ często się łamał, a ludzie nie słyną z cierpliwości.
12
@July_6_BcN Przychodzi taki czas, że jedno i drugie trzeba w końcu rozebrać.
0
@Panpiwkarz U mnie zawsze żywa.
3
@Pedri16Future O tym co się obecnie dzieje na rynku muzycznym to można nakręcić specjalny odcinek z serialu "Black Mirror", który ukazuje karykaturalny obraz świata płynący z postępem i technologią. Dobrze, że w każdej chwili można sobie odpalić stare piosenki, które jeszcze można nazwać muzyką.
1
@lajcior Czekam na jedną potrawę, którą jadamy tylko raz w roku, a mianowicie Borowiki w cieście.
https://zapodaj.net/images/db5d13742ebd9.png
0
@karolpiłkarz Zauważyłeś, że czasem komentatorzy mówią Leo Messi, a nie Lionel?
1
@Bzyczekk https://zapodaj.net/images/84e1e9cbe62ca.png
2
@maroon U nas też jest korupcja i to na każdym kroku. Niezależnie czy mówimy o lekarzach, urzędach, sporcie, polityce. Ostatnio kierowca mi transport przywiózł do firmy. Mówił, że stałby do tej pory w kolejce na lotniku po odbiór, gdyby nie dał pół litra tam gdzie trzeba. O korupcji Ukraińskiej się po prostu więcej mówi, a Polacy przy okazji mogą sie dowartościować taką narracją, że u nas są zasady na wyższym poziomie ;D
6
@Tatazolwinia Tak samo nikt nie uciekł z Ukrainy. Tylko dzieci i kobiety co nie? ;D
2
65 lat obchodzi dzisiaj Julian Moore. 40 nagród w tym Oscar i 68 nominacji.
https://zapodaj.net/images/652df014f6a69.png
Znana z takich produkcji jak:
"Motyl Still Alice", "Godziny", "Samotny mężczyzna", "Obsesja", "Chloe", "Carrie", "Koch, lubi, szanuje", "Big Lebowski", "Kingsman: Złoty Krąg", "Kobieta w oknie", "Hannibal", "Non-stop", "Igrzyska śmierci", "Don Jon", "Ludzkie dzieci", "Next", "Ścigany", "Zaginiony Świat", "Siódmy syn" i inne....
57 lat obchodzi również Brendan Fraser. 7 nagród w tym Oscar i 20 nominacji.
https://zapodaj.net/images/b8e60e43d72bb.png
Znany z takich produkcji jak:
"Wieloryb", "Mumia", "Zakręcony", "Trust", "Atomowy amant", "Odwrócić przeznaczenie", "Odlotowcy", "Atramentowe serce", "Powrót do wnętrza Ziemi", "Doom Patrol", "George prosto z drzewa", "Zemsta futrzaków", "Czas krwawego Księżyca", "Miasto gniewu", "Kroniki Lombardu", "Bez gwałtownych ruchów" i inne...
0
@addept Dał jedno znakomite podanie w pole karne, między obrońców, które koncertowo zmarnował kolega z drużyny. To powinna być bramka, więc możemy napisać, że zagrał słabe spotkanie, ale nie możemy napisać, że nie pokazał NIC.
24
Nic odkrywczego tu nie napiszę, ani nie przeczytam, ale jeżeli coś jest warte tego by wałkować w kółko to fakt, iż jest to zawodnik z najlepszym mentalem w całym tym klubie. Okaż mu zaufanie, pokaż że jest ważny, a on się odpłaci po stokroć.