1

@HarveySpecter To raczej na PC.

1

Znacie jakieś gry (w moim przypadku na PS5), które nie są zbyt popularne, można powiedzieć "niedocenione" , a dostarczają znakomitej rozrywki?

@Jakchcesz @marcin62 @4drian0 @Objectivo @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @clyde

4

@Who_you_mam Nigdy nie zauważyłem w nim cech, które by mogły wskazywać o bucowatości. Zazwyczaj z szacunkiem się wypowiadał na temat naszego klubu. Doceniał zarówno Messiego jak i teraz komplementuje Yamala i nigdy nie miał problemu z takimi rzeczami. Duża postać w środowisku piłki i znak pięknych czasów tej dyscypliny.

5

@Who_you_mam Ja tam szanuję Zizu i jako piłkarza i jako trenera, ale osobiście uważam, że raczej nie wróci do nich.

3

@pt9 Owszem, ale przede wszystkim o te pozytywne, które wpływają na wzrost endorfin, a nerwy czy niepokój to inna kategoria emocji i są już raczej niewskazane w pewnym wieku ;) Ja lubię takie mecze, ale np, gdy jest to finał MŚ Argentyna - Francja.

4

@Cyzix No dla mnie osobiście nie bardzo bo musisz cały czas się liczyć z tym, że za chwilę możesz odpaść i to są niepotrzebne nerwy. Wolę jak od początku mecz się układa bo naszej myśli, jest kontrola nad meczem i można podziwiać bramki naszych orłów ;D Taki mecz z Intrem to mnie mocno zabolał.

8

@Cyzix Dla neutralnego kibica na pewno, ale ja zawszę wolę dominację Barcy nad rywalem.

0

@Pustelnik Nie każdy się nadaje do zarządzania szatnią gwiazd. Oprócz zmysłu taktycznego, dobrego czytania gry i ogónego rozumienia footballu trzeba mieć jeszcze charyzmę i twarde jajo być dobrze się odnaleźć w roli lidera.

51

@norbi77 Jak to się mówi "wyżej s##, niż tyłek mają". Jak ich zawodnik nie wygrał ZP to zbojkotowali cały plebiscyt. Jak nie idzie na boisku to raporty Negreigry, wojna z Tebasem i Komitetem sędziów. Nawet trenerowi na łeb weszli. Tam by pasował ten nasz Moriba co sobie kazał nosić winogrona na masażu jak Neron.

0

@KidusFCB Bo wpadło w ręce ludzi, którzy się nie znają na prowadzeniu klubu. Część udziałów ma amerykańska rodzinka bogaczy, a drugą część brytyjska firma chemiczna.

2

@buglikos Jak będą bardzo chcieli to zrobią tak, że się będzie dało. Laporta przełoży dziesiątą wajho-dźwignie, sprzeda 10% praw i udziałów, wyrejestrują Araujo, żeby było miejsce i będzie.

3

@Transu96 Już lepiej jakby w ogóle zostawili tę kartę i się nawet nie przyznawali i nie kompromitowali publicznie. Przecież i tak tych kart pokolorowanych wychodzi milion pięćset trzy dziewięćset, a ten Fabregas nie ma overalla 99 tylko jest przeciętny jak na realia tej pseudo gry. Tam naprawdę musi nad tym wszystkim czuwać jakiś zespół specjalnej troski by sobie świadomie strzelać takiego pijarowego samobója, ale z drugiej strony widzą, że wyniki sprzedaży są nadal w normie to sobie mogą pozwolić.

2

@Zelazny_Mike Kawał dobrego kina. Ja już chyba obejrzałem większość filmów wojennych. Nawet te bardzo stare.

7

@draxidox Widać, że to wszystko kosztowało sporo czasu i pracy. Oprawa wizualna, scenariusz, obracające się kółko (a nie, sorry, ono się nie obraca) Ciekawe ile funduszy pochłonęła cała produkcja. Do tego bardzo przekonywujące aktorstwo no i ścieżka dźwiękowa na poziomie Ennio Morricone.

1

@gumaz Nocek nie bo pracuje zawsze na rano, ale w weekend czasem sobie robię jakiś maraton typu LOTR, albo trzy jakieś horrory pod rząd lub cały sezon jakiegoś serialu.

2

@Zelazny_Mike Dawno nie oglądałem.

5

@JanuszKorwinMikke Dobrze, że w ramach wsparcia dali mu kontrakt tylko do 2031, a nie dożywotni.

10

@daniel32778 My już jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że przez parę sezonów jakiś stoper jest potworem, a potem niestety. Umtiti był świetny i niestety, Lenglet też dobrze grał i niestety, Araujo miał być ostoją i niestety. Jak dla mnie to taka Borussia dla niego byłaby odpowiednim klubem. Nadal fajny poziom sportowy, ale już bez takiej presji na puchary jak czołówka. Mógłby tam robić za takiego Hummelsa.

7

@ViscaelBarca2007 Ja nigdy nie byłem zwolennikiem tego piłkarza. Już cała ta operacja mi się bardzo nie podobała ze względu na nieadekwatną kwotę do rangi zawodnika. Potem się jeszcze okazało, że brakuje mu profesjonalizmu i w dodatku jest kruchy. Przeważnie jak był jakiś arcyważny mecz to albo go nie było albo źle grał bo decyzje często w polu karnym miał koszmarne. Ponad 700dni w szpitalu, więc na 6 lat w klubie to połowa w roli pacjenta. Odszedł, utrzymał dobre zdrowie przez większość sezonu w PSG, zdobył ZP, super, ale dla mnie to on miał tzw. sezon konia i nie chciałbym go u nas. Wolę takiego Ferrana, który nie ma tak często kontuzji, nie marudzi na rotacje i nie kosztował 130mln.

3

@kubix05 Marylka Rodowiczówna. Ja wiedziałem, że ona już jest wiekowa, ale że 80 lat no to szok.

16

@ViscaelBarca2007 Zależy jaka wersja mu się wylosuje, no ale ostatnio to nawet po rykoszecie mu wchodziło. Miał ewidentnie swój dzień.

0

@4drian0 Remake również mile widziany bo to gra praktycznie odtworzona od nowa, a ja osobiście już nawet nie pamiętam fabuły tej części z 96.

1

@4drian0 Ale by mi zrobili dzień jakby to było studio Crystal Dynamics z nową odsłoną.

1

@esem91 No ma ewidentnie syndrom Ibisza.

2

@xvcWinterSoldier Gdyby się tak dało to bym chętnie wrócił do czasów, gdy grałem w klubie i systematycznie chodził na treningi, a nie jeździł podchmielony na dupy do miasta ;P

4

@tomek8756 A co on Aladyn na latającym dywanie?

4

@xvcWinterSoldier To tak się zawsze mówi z perspektywy czasu, a jakbyś miał te 7-8 lat z mózgiem 7-8 latka to pewnie byś chciał biegać z rówieśnikami, gdzieś po łąkach, a nie systematycznie szlifować dyscyplinę na zajęciach ze sztuk walki ;D

0

@Dari0G Ogólnie to tylko przenośnia, ale analizując głębiej to, żeby wziąć poprawkę na wiatr, najpierw trzeba mieć rzetelny punkt odniesienia, a zezowaty nawet jak zamknie jedno oko to jego gałka jest nieprawidłowo ustawiona ;D

2

@misterio Szkoda, że de Jong w takiej wersji trafia się jak spadająca gwiazda z nieba.

0

@BezglutenowyPedri Też tak uważam. Ludzi dobiera się do pracy na podstawie ich predyspozycji. Zezowaty snajperem nie zostanie. Gdybym był prezesem danej telewizji to w moim interesie jest to by zapewnić swoim klientom odpowiedni komfort odbioru, no ale czego sie spodziewać po TV, która oferuje ludziom rozrywkę na poziomie "eksperyment odsiadka".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?