2

@Hasszz Jak zwykle opowiadasz bzdury. OLEDY mają nieskończony kontrast bo po prostu diody gasną w miejscach, gdzie jest czerń. Żaden LED, QLED czy MINI LED nie jest w stanie mu dorównać bo działają na zupełnie innej technologii. Chyba jeszcze nie widziałem tutaj, ani jednego tematu, w którym byś nie opowiadał jakichś fikcyjnych bajek. Jeden z najbardziej szkodliwych użytkowników tej strony imo bo siejesz dezinformację.

1

@insp1re Mini Led ma lepszy kontrast i jasność, ale w codziennym użytkowaniu ciężko zauważyć znaczącą różnicę. Na pewno nie spodziewaj się ostrzejszego obrazu czy jakichś wodotrysków.

2

@insp1re Temat rzeka. Generalnie Mini Led uchodzi za lepszy system wyświetlania, ale czy zauważysz różnicę? Wątpie. Tak naprawdę dopiero OLED robi totalny przeskok jakości. Co do wielkości ekranu to zależy jaki pokój i odległość od TV, ale z doświadczenia wiem, że zazwyczaj 55" szybko się wydaje małe.

10

@BorzyKrzys Justyna lat 53, ale z łóżka bym nie wygonił.

3

@Roobo Trzaskowski, jego kampania wyborcza, debaty i sposób bycia to był po prostu dramat. Wystawili bardzo miernego kandydata to efekt był jaki był. Ziobro zdziwienia.

1

@Eklerek Musiałby od rana do wieczora oglądać statyczny obraz. Poza tym teraz TV OLED mają wbudowane systemy, które mają zapobiegać takim wypaleniom czyli co jakiś czas się resetuje obraz np.
@Nazio_87 Ale można mieć LG 65" za 5K i wcale nie będzie gorszy od Sony

0

@Nazio_87 Teraz OLEDY już nie kosztują jakiegoś majątku.

0

@Kubsoleon No to skoro wiesz to czemu mi piszesz, że nie miał żadnego wyboru? Już przed kontuzją mógł się zgodzić na transfer i mimo, że uraz by uniemożliwił operację to jego intencję przynajmniej byłyby jasne, a tak wiemy, że robił na złość.

1

@gumaz No wtedy zostaje tylko improwizacja. Jak jest opcja to najlepiej uciec, zamknąć się gdzieś, a jak nie ma to jakimś krzesłem się zasłonić by uniemożliwić celne trafienie nożem albo ewentualnie brecha i napier* nią po łapach, żeby to wypuścił. Wszystko zależy od miejsca i warunków. Wszystko zawsze się dzieje szybko i oprócz takiej czy innej decyzji trzeba mieć też trochę szczęścia.

1

@Filipem Wiele razy Robert ściągał na siebie kilku obrońców i koledzy na tym korzystali, ale podpięcie tej akcji pod ten aspekt jest mega zabawny ;D

2

@gumaz Niezły desperat, ale na szczęście zadziałała selekcja naturalna. Szkoda tylko tych poszkodowanych.

0

@Soetie Nie każdy faul od tyłu to czerwona kartka. Sędzia ocenia intencję i stopień zagrożenia. Tutaj piłkarz wleciał od tyłu, ale jak się przyjrzysz na powtórce to nie było to bardzo brutalne wejście. Czasami piłkarze wjeżdżają otwarta stopą na sztywnej nodze i jest duże niebezpieczeństwo złamania. Jeżeli sędzia obejrzał ten faul to spokojnie się z niego wybronił bo to typowa akcja na pomarańczową kartkę. Z czerwonej tez by się wybronił, ale postawił na żółtko. Jakiejś wielkiej kontrowersji moim zdaniem nie ma.

0

@Soetie Nie wiem bo nie działa ten link.
Edit. Teraz działa.

2

@Kubsoleon Jego decyzja była jasna jeszcze przed kontuzją. Plecy się pojawiły później.
https://zapodaj.net/images/a7a41880c1745.png
https://zapodaj.net/images/c1d4c8f676e67.png
https://zapodaj.net/images/04f1549ea2ae1.png

To są wszystko wydarzenia sprzed kontuzji.

0

@Soetie Czyli jakie wnioski? Raphinha trafiał na bardziej pobłażliwych sędziów, a Yamal miał pecha i arbitrzy wobec niego byli bardziej restrykcyjni. Zgadza się?

1

@Safrani Nie wiem co będzie i nie dbam o to. Niech się dzieje wola nieba.

1

@zawilly Zapewne jeszcze wielu innych rzeczy nie rozumiesz. Pokaż swoją facjatę to ocenimy tu jaki jesteś piękny.

0

@Soetie Wolałbym, żeby panował na swoją frustracją i nie łapał tylu kartek by później nie musiał kalkulować na jaki mecz się wykluczyć. Dla porównania Raphinha ma ich w LM 0 (trzy mecze pauzował), Lewandowski 0 (jeden mecz pauzował) , Rashford 0 (żadnego nie opuścił), Ferran 0 (jeden mecz opuścił), Yamal 3 (jeden mecz opuścił).

4

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
https://zapodaj.net/images/3835696746d41.png

1

@lajcior Żeby się odciąć od płytkich znajomości i skupić na budowaniu swojej przyszłości.

3

@FCB24 To o czym piszesz to mit. Kapitan nie musi być 1 do 1 Puyolem. Kapitan powinien być ambitny, głodny wygranych i piłkarsko odpowiednio dyrygować zespołem, pomagać w ustawieniu. Powinien szanować kibiców, kolegów i znać swoją rolę w drużynie. Pedri ma ogromny szacunek i uznanie w szatni, a także na trybunach i w całym środowisku piłkarskim.

8

@BORO_12 Miał wybór, mógł z agentem znaleźć sobie klub, przygotować się do MŚ, a tak niech teraz siedzi i stroi głupie miny i nie zagra, ani w klubie, ani na turnieju.

0

@xavi890 Żeby realizował swoje założenia i nie próbował się przypodobać szatni oraz nie pytał ich co ma w sobie zmienić.

0

@Criss18Barca Skrzyński i Kosowski.

9

@July_6_BcN Również. W ogóle irytuje mnie cała ta platforma Canal+ z tymi Ołłowskimi i żenującymi programami typu "eksperyment odsiadka" gdzie promują jakichś przygłupów typu Stifler.

2

@BorzyKrzys Zgadza się, a co do jej piosenek to również większość mi nie siada, ale uważam, że "Łatwopalni" to niesamowity kawałek.

0

@BorzyKrzys Marylkę w przeciwieństwie do tego medialnego tworu, czytaj "Mata" można nazwać jedną z najważniejszych wokalistek w historii polskiego rynku muzycznego.

0

@europejczyk No jak fauluje bez sensu i się kartkuje to nie zagra ;D

0

@Karol145 Zgadza się, ale "duża część społeczeństwa" to nadal nie całe społeczeństwo i nie wszyscy w tym uczestniczą. Znam ogrom ludzi, których po prostu polityka męczy, nie chcą o tym rozmawiać, unikają takich tematów, uważają, że te dyskusje do niczego nie prowadzą i jest to trwonienie energii na coś co i tak żyje własnym życiem bez względu na nasze poglądy. Oczywiście warto wiedzieć na bieżąco co się dzieje bo pewne ustawy mają bezpośredni wpływ na cały nasz byt, ale fanatyczne wojenki internetowe można sobie zdecydowanie darować. Na pewno zgodzę się z tym, że piłka nożna ma wspólne elementy. Jednym z nich jest to, że budzi negatywne emocje, obsesje i fanatyzm, a ludzie otwarcie mówią o nienawiści do poszczególnych piłkarzy czy klubów i to samo jest w polityce. Nie jestem za tym by wymagać od każdego ustosunkowania się w sprawach, które są dla nas ważne bo dla każdego jest ważne co innego.

1

@Karol145 Każdy klub ma wartości, ale wartości to nie tylko polityka. Wartości mogą być np takie, żeby odpowiednio honorować zasłużone legendy klubu albo np. wspierać mentalnie swoich piłkarzy, którzy mają problemy osobiste. A do tego, że klub sobie wybrał mimowolnie taki kierunek polityczny już się odniosłem dwa razy, więc nie ma sensu tego pisać po raz kolejny. Piłka nożna ma sporo wspólnego z polityką, ale to jest szambo w którym się taplają elity, nie każdy ma ochotę się w to mieszać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?