MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@slayer Tak, genetyka. Drugi by upadł w ten sposób "jak worek ziemniaków" i nic by mu się nie stało. Tak samo jeden spadnie ze schodów i ma trzy złamania, a drugi się powygina, wstanie i otrzepie, a to o czym Ty piszesz to przede wszystkim instynkt samozachowawczy, ale w tej sytuacji nie miał prawa zadziałać bo całe skupienie zawodnika było skierowane na to by trafić w bramkę, gdy już tracił równowagę od zamachu. Poza tym kiedy rozmawiamy o jego kontuzjach to nie tylko o tej jednej, gdzie się nie zaasekurował tylko odnoszę się do wszystkich jego urazów.
8
@Maslo Niektórzy mają po prostu słabą genetykę. Christensen, Vermaelen, Diaby cierpią na to samo.
38
W ogólnym rozrachunku, patrząc na całokształt jest to bardzo dobry grajek, ale ciało ma z trocin. Jest dosłownie biegającą porcelaną. Każdy upadek, faul czy złe ustawienie stopy wiąże się u niego z ekstremalnym ryzykiem. Gdyby tylko mógł grać w takim kondomie https://zapodaj.net/images/3743fd0d03917.png
....to mielibyśmy z niego duży pożytek bo nawet jak kilka spotkań słabiej to potem się jednak rozkręca.
2
Za dużo zmarnowanych sytuacji niestety.
0
Ten co odyebał....
0
@Xxxbarca4ever Zawsze był odklejony.
2
@kuz Też nigdy nie grałem w taki rodzaj walki i właśnie ten element zręcznościowy mi się najbardziej spodobał, szczególnie, że cały czas sie rozwija wachlarz możliwości "zagrań". No trzeba mieć generalnie refleks, a nawet bym powiedział, że wyczucie rytmu.
0
@FCB24 Wydaje mi się to oczywiste. Obecną obronę można porównać do orkiestry bez dyrygenta.
0
@ViscaelBarca2007 https://zapodaj.net/images/ef4253be2983a.png
Dla mnie to każde z tych spotkań było wyrównane, nawet ten 2:4.
Bardzo niewygodny przeciwnik dla nas.
0
@ViscaelBarca2007 A ja np. się zdziwię jeśli to wygramy bo Kotletico nas już znakomicie czytało jak drużyna była w gazie i to z Inigo, a teraz dziurawienie tej wysokiej obrony jest jeszcze łatwiejsze.
4
@PIWOSZ89 Też bym wolał drugą opcję, ale gdybym był bezstronnym kibicem. W obecnej sytuacji wolę dominację.
4
@Katalończyk 99 Też bym go już nie cisnął tylko po prostu się pozbył i zapomniał, że ktoś taki tu kiedykolwiek był. Już mrożę szampana i pompuje balony na tę okazję.
10
Ważne, że Ding Dong zostanie do końca kariery. Legenda.
0
@Huck Zabrzmiało to tak jakby wszyscy na całej siłowni mieli takie przypadki, a akurat przy mnie żadna nie stanęła? No to muszę sprostować, że odkąd chodzę na siłownię kilka lat to nie widziałem, żeby jakiemukolwiek kolesiowi laska stanęła dupą przed nosem, ale nie mieszkam w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, ani Poznaniu, a to głównie tam można spotkać wszystkie TikTokowe zjawiska paranormalne w Polsce.
1
@Rifek Jeszcze mi się nie zdarzyło na przestrzeni kilku lat i nie zauważyłem takich zjawisk wokół siebie.
4
@Arden No tak rozwinąłem w pełni ten tekst to wiadomo, że nic nie wiadomo. Podejrzewają, ale może to nie tusz, a bardziej tusz na słońcu, albo w ogóle styl życia ;D
13
Wywiady tego duetu są bezwartościowe i nic nie wnoszą.
4
@Encore To jest ciężka abstrakcja, że podpisali z nim kontrakt do 2031 roku. Kiedy w tym klubie ktoś będzie podejmować racjonalne decyzje.
7
@BorzyKrzys Ciężko się komentuje takie wypowiedzi.
0
@Hosh Jak sobie pościelił tak się wyspał. Jakoś mi go nie żal.
1
@BorzyKrzys Czyli goście sobie legalnie uprawiają publiczny lincz. Wyciągają ich z domu przy sąsiadach, nakazują by wyciągali ręce z kieszeni i nie przeklinali, narzucają formułki, które mają wypowiedzieć przed kamerą, a potem jak sie pomylą to "Ups, Sorry!".
0
@BorzyKrzys Jakim cudem to funkcjonuje w sposób legalny?
14
@Frimpong
1. Pedri - za to, że oprócz wielkich umiejętności pozostał normalny i jest mentalnym wzorem dla młodych.
2. Raphinha - za ambicję, nieustępliwość i głód wygranej.
3. Joan Garcia - za to, że dał mi takie poczucie, iż na wiele lat ta bramka jest dobrze obsadzona.
4
@MOLESTA Przecież Ty nie jesteś osobą, która stoi z boku i jest "anty wszyscy" i każdy z osób, które dały tutaj zielony herb doskonale o tym wie, a mimo to go dostałeś. To znaczy, że zignorowali to w umyślny sposób bo podtrzymałeś ich narrację. Jak to się nazywa? A już, wiem....wybiórczość.
2
@kubix05 Może i poniedziałek, ale za to coraz bliżej przerwy Świątecznej.
12
@NeroTFP1 Przecież tutaj to norma. Bardzo łatwo, niektórym przychodzi szufladkowanie i generalizowanie, układanie sobie w głowie wygodnych dla siebie scenariuszy i tworzenie wyimaginowanych argumentów. Tutaj nie ma szarego tylko białe albo czarne. Nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam. Tak wygląda perspektywa ludzi, którzy nieświadomie tworzą skrajne sekty. Nieświadomie bo oni nieustannie żyją w bańce, iż są obiektywni, a reszta świata ma wąskie horyzonty. Nigdy nie dojdziesz do porozumienia z taką grupą ludzi, nigdy nie będą chcieli zrozumieć Twojej perspektywy, nigdy się nie zgodzą z czymś co mogło by postawić w złym świetle ich "obóz". To jest żywy przykład tego jak Polska dała się podzielić, jak drewniane marionetki, którym się wydaje, że nadal myślą samodzielnie. Przesiąknięci politycznym syfem do szpiku kości, popadając w fanatyzm i wręcz nienawiść do ludzi o odmiennym spojrzeniu na świat.
1
@gumaz Myślę, że bez problemu.
4
@Popitek12 Idealny fundament pod biegunkę ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@RanDiFCB A powiem Ci, że śledzę co roku nowe filmy z tego gatunku i nadal można trafić coś bardziej ambitnego, niż nagłe trzaski i scare jumpy. Ostatnio podobał mi się np. nowy Nosferatu, Gdy rodzi się zło, Oddaj ją, Zniknięcia. Moim zdaniem jest to zdecydowanie coś więcej, niż płytkie kino klasy B, więc na szczęście jeszcze to do końca nie umarło.
Te stare filmy cały czas sobie odświeżam. Wszystko można znaleźć w sieci i na platformach streamingowych, nawet filmy sprzed 50 lat. Nadal mi się je dobrze ogląda.
2
@LukaszFan Naprawdę myślisz, że da się kogoś zatrzymać siłą i jeszcze wymusić na nim zadowolenie z tej sytuacji? Inigo chciał odejść ponieważ uważał, że taka szansa na dobrą emeryturkę już mu się nie nadarzy czyli był świadomy tego, iż może nie powtórzyć takiego sezonu. Poza tym problemem nie jest JEDEN zawodnik bo każda formacja ma swoje problemy, a nie tylko obrona.