MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@creativeopinion Fakty są wtedy, gdy jest to potwierdzone dowodami, a Twoje spekulacje, że coś akurat się zbiegło w czasie nic nie znaczą. Wy wszyscy w tym środowisku macie twarz fanatyków i sekciarzy typu Kamilek Gala i jeszcze będziesz coś tu sapał na temat obiektywizmu. Masz szczęście, że ta strona to nie notatnik bo za te swoje herezje byś dostał bana na 60 lat, tak jak to ma w zwyczaju robić El Fujarek.
0
@4drian0 Coś w stylu NFS to masz tylko Crew i NFS. Do wyboru masz NFS Heat oraz NFS Unbound, który jest zrobiony w trochę animowanym stylu.
0
@4drian0 Łap
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16345206#comment-16345214
3
@marcin62 Zależy kto czego oczekuje od życia. Ja też sobie idę przez życie solo i uważam, że wybrałem znakomitą ścieżkę.
2
@escarabajo Mało kto wie, że już w 2009 roku były zaplanowane 4 kolejne części Avatara. Cameron bawi się tą serią wykorzystując najnowszą technologię i serwuje wizualny spektakl dla oczu pełen kolorów. Świadomy widz wie na co idzie i nie ma się co tam doszukiwać jakiejś wybitnej fabuły.
4
@lukaszbrk Już zarobił pół miliarda.
@takisobiektos Czemu gówno? Byłem w kinie na pierwszej części Avatara w 3D to wyszedłem ze szczęką na podłodze, mój brat był dwa razy w kinie na tym. Jest to typowa seria pod efekty specjalne, a przecież nie każdy chce oglądać wyłącznie dramaty. Jest ich wystarczająco dużo w realnym świecie.
1
@taktyk93 Iluzja 1i 2 albo serial Houdini z Brodym.
2
@Safrani Prawdopodobnie jest to lista produkcji dostępnych na platformie HBO bo gdyby zrobić zestawienie ogólne to na pewno inaczej by to wyglądało i na pewno znalazły by się tu takie seriale jak Strefa Gangsterów czy Heweliusz.
31
@reloaded Ten portal w ogóle został stworzony chyba tylko po to by ludzie mogli udawać idealne życie. Wszyscy poprawieni na zdjęciach przez korekcję zdjęć, jedzonko ułożone równiutko jak na zdjęciach w ulotce i uśmiechy od ucha do ucha ;D
0
@rafal314 Jak lubisz takie klimaty jak RE czy SH to polecam The Evil Within 1 i 2. Również trzeba zagrać w Days Gone czy TLoU, a nawet w Dying Light. A z takich nowszych co ostatnio grałem to Ghost of Yotei, Alan Wake 2 i Ekspedycja 33.
1
@kubix05 Ja już mam dość. Nie lubię się tak przeżerać. Nie potrafię np. siedzieć na Wigilii 3 godziny i cały czas jeść. Najem się jednorazowo i potem już musiałbym pchać w siebie na siłę.
0
@Dankho94isback No, ale ci zawodnicy dążą do tego by być mistrzem wagi ciężkiej. To jest ich cel. Nie znajdują się w tej kategorii dlatego, że lubią jeść i tak wyszło ;) Specjalnie nabijają wagę by się dostać do tej kategorii. To podobnie można napisać o zawodnikach Sumo, gdzie tam właśnie o to chodzi by być mieć dużą masę ciała. Taki Tyson Fury co prawda jest trochę ulany, no ale nie jest skrajnie otyły.
0
@barcafan1789 Wiele czynników się złożyło na wynik tego mecz
- Sommer w wybitnej formie
- Zbyt wysoka obrona w końcówce spotkania przy wyniku dającym awans
- Brak szczęścia (lub precyzji) typu słupki
- Babole obrońców w tym Araujo i Gerard
Taka jest piłka. Nic w niej nie jest oczywiste.
1
@barcafan1789 Dlatego właśnie ja nie wracam do takich skrótów, żeby nie reaktywować ponownie w głowie tych uczuć, które mi towarzyszyły w tamtym momencie.
2
@DTMisTheBest Dla mnie w smaku jest ok. Lubię żeberka z grilla, schabowego czy golonkę z pieca, ale nie mogę ze względu na cholesterol, więc unikam. Jem głównie drób i czasem wołowinę bo też nie jest tak chudym mięsem.
2
@Sysia11 Brzmi absurdalnie. Po pierwsze przy systematycznym wysiłku fizycznym musiałaby jeść gigantyczne ilości kalorii by dalej być tak otyłą, po drugie profesjonalne uprawianie intensywnego sportu z tak dużą tuszą w dłuższej perspektywie to ryzyko zdrowia. Po trzecie kto by chciał zostać grubym, gdy ma szansę schudnąć poprzez aktywność, którą lubi.
2
@DTMisTheBest No cielęcina w panierce jest generalnie lepsza, niż wieprzowina.
8
@Sysia11 No to chyba gra od niedawna, więc za kilka lat będzie już wyglądać inaczej. Pytanie czy będzie się wtedy tak łatwo przepychała pod koszem.
1
@kubix05 Mi rodzice wkładali prezenty pod poduszkę.
1
@Messibestplayerintheworld U nas mógłby równie dobrze grać piach. Czasami piłkarze po zmianie klubu zapinają jak się gra w piłkę.
0
@Arkon Nie, nie oglądałem jeszcze.
1
@IronSanHybrid To dobrze, im mniej internetu tym lepiej.
0
@IronSanHybrid Gdzieś Ty zniknął na ostatnie pół roku?
2
@gumaz U mnie tylko najbliższa rodzina czyli ze mną 7 osób.
1
@Arkon Kolejność losowa
Heweliusz, Strefa Gangsterów, Dojrzewanie, Wednesday, Fallout, Black Mirror, Bestia we mnie
1
@fcbarcafan19 Smażone w occie są dla mnie najlepsze. A dzisiaj będą tak samo smażone tylko, że bez octu niestety.
1
@Kgorecki2500 Dzięki. Zdrowia przede wszystkim bo bez z tego nie ma nic.
1
@Safrani A ja zapomniałem o kapuście z grochem, która też będzie.
2
@Safrani U mnie będzie zupa grzybowa, barszcz czerwony z uszkami, borowiki w cieście, śledź w cieście, śledź w śmietanie z cebulką i ziemniakami, pieczony pstrąg, sałatka z tuńczyka, sernik i szarlotka
1
@Crashynski Barszcz czerwony z uszkami, borowiki w cieście i pieczony Pstrąg.