0

@tomek8756 Połowa tych postów na Spotted to Trolling. Typy z nudnym życiem układają sobie tego typu kontrowersyjne historyjki, a potem patrzą na reakcję ciemnej masy i się cieszą jak głupi do sera.

2

@Karol145 Wiek się wydłuża? Każdy z nas jest już tak przeżarty chemią, smogiem i spalinami, że możesz zapomnieć o tym, iż dożyjesz wieku moich dziadków z rocznika 1933. Udary, wylewy i zawały przed 50 rokiem życia to dzisiaj już chleb powszedni.

A odnośnie podatku od mieszkań to ten podatek właściciel sobie wliczy w cenę wynajmu, tak jak piekarz sobie wlicza podwyżkę prądu w cenę chleba. I nadal będą chętni i nadal będzie się to opłacać.

Jedzenie, papier toaletowy i nieruchomości zawsze będą szły bo ludzie muszą jeść, sr#ć i mieć dach nad głową.

1

@kundee Najlepiej to płacić od razu, gdy grzywna jest jeszcze mała bo później ta nagonka się tak nasili, że jeden błąd i stracisz dużo pieniędzy.

0

@kuz Taki sobie znalazł sposób na życie i luksusy. Zawsze chodziło mu wyłącznie o pieniądze, a pieniądze dają wyświetlenia, na które z kolei wpływa kontrowersja. On się utapla we wszystkim co się sprzedaje bo jak zapytasz go o moralność, wartości czy jakieś zasady to Ci odpowie, że dzieci tym nie wykarmi. To jest takie bardzo proste alibi na całe gówno świata i skrajnie kapitalistyczne ukierunkowanie. Niczym się gość nie różni od właścicieli wielkich koncernów, które trują ludzi konserwantami. Mi ten człowiek nie imponuje, jest dla mnie symbolem zepsutych czasów.

1

@Gibbon_FCB To znaczy ja osobiście nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem tego serialu. Owszem, dobra obsada (choć tak jak piszesz, nie wszyscy podołali), ale scenariuszem mnie nie porwał. Taka sztuczna karykatura Pruszkowa i Wołomina.

0

@bodzio10 Już są na Sky Showtime.

7

Przed rozpoczęciem nowej serii "Glina" postanowiłem sobie odświeżyć rzetelnie odcinek po odcinku tej starej wersji i muszę przyznać, że fajnie oddał klimat Pasikowski. Nadal uważam, że Pitbull 2005 jest lepszy aktorsko bo tutaj poza Radziłowiczem reszta prezentuje raczej średni poziom z całą sympatią do Braciaka czy Gonery (bo młody Stuhr to zawsze był takim Musiałem dla starszego pokolenia). Nie mniej jednak świetna produkcja, która wciąga w swój wir wydarzeń. Teraz jestem w pełni przygotowany na tę nową wersję, więc będę dzisiaj sprawdzać pierwsze odcinki.

@Safrani @Gary @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB

2

@Laminedependencia Najważniejsze jest zdrowie. Jeśli tego braknie to talent nie pomoże. Jego kontuzje są bardzo poważne bo najpierw zerwał wiązadła, a potem kontuzja łękotki. To jest ścisły TOP najgorszych kontuzji dla piłkarza, które potrafią się ciągnąć całą karierę, no ale oby jego ominęło.

3

@Laminedependencia Gdy wrócił po pierwszej kontuzji to jeszcze miałem pozytywne wizje odnośnie jego kariery, ale teraz uważam, że te urazy będą do niego wracać i przez to nie wyniesie się na poziom ponad średni. Ma świetny mental i chciałbym się mylić, ale to kolano już nigdy nie będzie jak salonu.

3

@kubix05 Meblościanka to był podstawowy wystrój każdego mieszkania.

6

@Arden Nie tylko w Warszawie, ale faktycznie tam jest główne centrum nasilenia jeśli chodzi o Polskę. Korporacje, karierowicze, infuelncerka, skrajny konsumpcjonizm i wartości głównie materialne. Mało uduchowiona społeczność. Totalnie nie mój Vibe.

1

@Popitek12 Tak, bo może utknął na lotnisku i potrzebuje Blika. Nigdy nie wiadomo.

5

@Sinirsey Dzięki za ostrzeżenie ;)

3

@Safrani U mnie pieczony stek z tuńczyka, ziemniaki z koperkiem i kapusta kiszona z marchewką.

6

@Arkon Haaland jest lepszy, więc zero dylematu.

11

@Karol145 Tak, Rosja to nasz wróg, ale to absolutnie nie oznacza, iż nie można krytykować Ukrainy w pewnych kwestiach względem naszego Państwa, a dla fanatyków już to jest prorosyjskie, więc jak widzisz finalnie jest to nadal kwestia subiektywnego spojrzenia, które wpisy są prorosyjskie, a które nie.

12

@Karol145 Nawołujesz do tego by Państwo kontrolowało ideologię prywatnych jednostek i cenzurowało osoby, które nie są podporządkowane.

27

@Karol145 Tępisz komunizm, a propagujesz totalitaryzm. Pięknie.

24

1. Ter Stegen
2. Araujo
3. de Jong

0

@marcin62 Sytuację mają tam prawie tak poyebaną jak autor tego posta na X. Jak widzę Kamil Gala to od razu mi się ulewa.

0

@MagdJanko Patrząc po Twoich komentarzach w profilowym to niezły z Ciebie adwokat Lewandowskiego. Nic tam złego nie można powiedzieć bo giermek na koniu wyjeżdża z tarczą xD

7

@Popitek12 Polecam Biedronka Air Lines. Co prawda może się zdarzyć taśma klejąca, na którymś ze skrzydeł, ale i tak polecam.

1

@Batys Obie są świetne, no ale druga część jest zdecydowanie lepsza i na długo zapisze się w branży gier.

4

@Kgorecki2500 No jest to film, z którego polska kinematografia może być dumna.

3

@Nazio_87 Wszystkie afery masz zawsze w sekcji gorące dyskusje.

3

@macio_944 Druga nieprzyjemna sytuacja to gdy z 300$ wydałem 150$ na lepszego konia. Miałem zadanie by ukraść jakiś wóz z ropą i wyjeżdżałem podczas zmasowanego ostrzału i podlazł mi ten koń, który łaził za mną i go staranowałem tym powozem po czym zacząłem uciekać. Okazało się, że zdechł, a wraz z nim moje 150$ XD Ale to akurat moja wina bo można zostawić konia w dalszym miejscu i powiedzieć by został ;P

2

@macio_944 Tak, wiem jaki był zamysł studia, ale np. w drodze do zadania pobocznego trafiłem przypadkowo na trop legendarnej zwierzyny. Oskórowałem zwierza i sprawdziłem mape, a najbliższy traper na drugim końcu mapy, więc byłem zmuszony robić z tą skóra na koniu to zadanie poboczne i po całym ferworze walki, dwóch wywrotkach na koniu okazało się, że tę skórę już zgubiłem. Poirytowało mnie to.

2

@macio_944 Ja właśnie ogrywam. Jedyny minus dla mnie to system szybkiej podróży. Poza tym jest to gra kompletna.

0

@Marcelinho99 Przecież te odszkodowanie to kolejne urojenie Pereza, które się rozejdzie na niczym.

4

@Luciano99 Teraz masz kącik psychologiczny i Kamila Gale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?