MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 https://www.facebook.com/reel/1498399081264226
3
@Faro Bo cały świat teraz próbuje być Święty i sie grzecznie podporządkowali pod standardy, które narzucił Zachód. Polska jak zwykle swojego rozumu nie ma i potrafi tylko naśladować co inni robia.
4
@Faro Jeśli chodzi o sprawy rasowe czy jakieś kontrowersyjne tematy to nigdy się nie hamowałem i nie będę się hamować chociażbym miał usunąć tutaj konto. W takich sprawach nie dam sobie założyć kagańca, a jeśli chodzi o jakieś sprzeczki to wcale nie trzeba używać wulgaryzmów i w bardziej inteligentny sposób można komuś siąść na psychikę.
2
@michaleu To daje, że masz listę ulubionych nicków i można sobie szybko sprawdzić to co konkretne osoby pisały w ostatnim czasie.
1
@KamQiX Nie miałem takiej sytuacji nigdy. Generalnie antybiotyki na recepcie mają krótszy termin wykupu, niż jakieś syropy i maści, ale ogólnie to lekarz ma wgląd w receptę i te leki powinien odnowić jeżeli nadal się kwalifikujesz do leczenia.
4
@Encore Gość jest żywym przykładem na to, że w Polsce da się sprzedać wszystko, nawet żałosną pseudo muzykę.
2
@gumaz Większość odpowie "Ścigany", ale ja postawię na "To nie jest kraj dla starych ludzi". Dzisiaj jego córka została znaleziona martwa w jednym z hoteli San Francisco.
2
@gumaz Nigdy nie nosiłem. Czuję w nich dyskomfort. Ogólnie przy obecnych mrozach nie potrzebuje, a dawniej kupowałem Jeansy, które od wewnątrz były ocieplane polarem.
15
@Cryptolis Cześć, jak długo obserwowałeś stronę zanim założyłeś konto?
1
@gumaz 'Człowiek w ogniu", "Jeden gniewny człowiek" ze Stathamem, albo" Bez litości". "Nikt" z Saulem Goodmanem też jest dobry.
0
@Encore Porn Hub, proste.
2
@Safrani Patrząc na to kto finansuje nagrody to nie wiem czy warto się zarzynać dla 20zł.
3
@Sulimo Nie widziałem, dobre?
1
@kubix05 Pamiętam jak w 97 mój dziadek zmarł i na pogrzebie było -17 stopni. Teraz te mrozy to jest jakaś groteska
3
@Luciano99 Ile pękło wczoraj Imperatorow?
3
@kubix05 No teraz bym zjadł.
1
@Hasszz Badziewny to jest właśnie dubbing,
2
@malicinho Nie, to serial napisany jak książka. Czyli na początku jest wstęp, w środku jest akcja, a na końcu jest zwieńczenie całej historii, ale jak ktoś się nie wkręci w te dialogi to będzie mu ciężko.
0
@clyde No dla mnie świetna gra. Z tego co kojarzę to robiło ją jakieś Argentyńskie studio. Klimat nawiedzenia jest niesamowity. Dodam tylko, że grałem na słuchawkach.
1
@Szczygiel06 Spotykam się ze znajomymi jak co weekend i zawsze mówię, że to dla mnie dzień jak zwykła sobota, tyle że z lepszym żarciem.
1
Dobry remix :D
https://www.facebook.com/reel/2302184103619315?locale=pl_PL
4
@gumaz Na ekranie pozostaną nieśmiertelni :)
3
@Giwera Dlatego moje postanowienie noworoczne jest takie by nadrobić wszystkie filmy z Anthonym, których nie widziałem.
3
@Safrani Uważam, że takiego Walca nie powstydziłby się największe ikony muzyki klasycznej. Bardzo muzykalna persona i wybitny aktor.
13
88 lat obchodzi jeden z moich ulubionych aktorów Anthony Hopkins. 23 nagrody w tym 2 Oscar i 58 nominacji.
https://zapodaj.net/images/75ff4e4dc4f00.png
Znany z takich produkcji jak:
"Milczenie Owiec", "Ojciec", "Okruchy dnia", "Hannibal", "Czerwony smok", "Westworld", "Wichry namiętności", "Joe Black", "Słaby punkt", "Dwóch papieży", "Człowiek Słoń", "Dracula", "Rytuał", "Ukojenie", "Maska Zorro", "Thor", "Noe: Wybrany przez Boga", "Transformers", "Hitchcock", "Wilkołak", "Prawdziwa historia", "Wszyscy ludzie Króla", "Dowód", "Bad Company", "Kraina wiecznego szczęścia", "Instynkt", "Lekcja przetrwania", "Sierpień", "Nixon", "Charlie" i wiele innych.........
Hopkins to wszechstronnie utalentowany Artysta przez duże "A", który w wieku zaledwie 19 lat skomponował słynny Walc ""And The Waltz Goes On". Utwór zyskał sławę dopiero wiele dekad później, gdy wykonany został przez André Rieu (około 2011 roku), gdy Hopkins miał już ponad 70 lat, podkreślając jego wczesny talent muzyczny.
Link to koncertu:
@Safrani @Gary @JimMorrisonFCB @Zoker @Giwera i reszta....
1
@michal26 Nie tylko, ale Buddyzm obok Hinduizmu jest najbardziej popularną religią odnośnie reinkarnacji dlatego do niego nawiązałem. Zresztą w Hinduizmie masz praktycznie ten sam cel. Odradzać się, aż do wyzwolenia (Moksha).
Mi osobiście też bliżej do ateizmu i uważam, że to będzie na zasadzie odłączenia wtyczki od komputera, ale generalnie po zagłębieniu się w różne religie podoba mi się koncept Buddyzmu. Tak długo będziesz wracał na Ziemię dopóki nie osiągniesz całkowitego zrozumienia i świadomości bytu. Przydało by się to dzisiaj wielu ludziom uzależnionym od konsumpcjonizmu.
0
@michal26 Nie w koło Macieju tylko do momentu, w którym nie osiągniesz oświecenia (Nirvany). Buddyzm to bardzo ciekawa religia.
2
@Luciano99 Ja musiałem zawieźć o 2:00 ziomka na autokar bo sobie wymyślił Sylwestra we Wiedniu i chyba jeszcze jakiś film obejrzę xd
1
@Bolton Podobno Robin Hood dlatego, że nie jadł.
1
@kubix05 Ja dodaję jeszcze świeży szczypiorek.