2

@Filipem Ale co jest żałosne? Że nie lubię zimy i wymieniłem Ci co mi się nie w niej nie podoba?

1

@Safrani Jakieś tam plusy ma, ale ich widzę mało. Jednym z nich jest brak insektów.

6

@Filipem Co mi się nie podoba?
- że jest ślisko na drogach
- że co rano muszę odkuwać samochód przed pracą
- że więcej paliwa mi żre auto
- że są większe rachunki za gaz i za prąd
- że muszę nosić na sobie grube warstwy ubrań
- że ciągle jest ciemno i brakuje słońca co działa depresyjnie
- że jest okres wzmożonych zachorowań
- że nie mogę wyjść na rower, ani zrelaksować się przy grillu nad wodą
- że musze odśnieżać, czasami kilka razy dziennie
- zerwane linie elektryczne czy pourywane gałęzie
- brak zieleni
- większa skłonność do tycia

To tak z grubsza

14

@Filipem Nie wiem co ludziom się w tym podoba, ale może po prostu miałem się urodzić po innej stronie globu i jestem stworzony typowo do tropików ;D

4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@lithotripter Jeszcze dodam "Bez litości" z Denzelem

1

@NeroTFP1 Dla mnie osobiście najlepsza scena walki jeśli chodzi o kategorię filmów karate.

1

@maroon Niestety nie masz żadnego wpływu na te standardy. Nie zmienisz ich nawet jak założysz własne przedsiębiorstwo i będziesz tam stosował swoje indywidualne zasady bo i tak większość trzyma się przyjętego nurtu, ma jasno określoną politykę działania i nie weźmie z Ciebie przykładu.
Jak nie masz zębów to nie dostaniesz żadnego stanowiska, gdzie pracownik kontaktuje się z klientem. Mało takich branż?
Sekretarka, Obsługa klienta, Hostessa, Stewardessa, Doradca w sklepie, Przedstawiciel handlowy, Pracownik banku, nie wspominam już o Mediach publicznych typu prezenter itp itd.
Wszystkie stanowiska, gdzie liczy się pierwsze wrażenie i budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Jak zaniesiesz CV bez zdjęcia na stanowisko magazyniera albo operatora wózka widłowego to zapewne priorytetem będzie Twoje doświadczenie, a nie to, że Ci wystają włosy z nosa ;)

2

@Batys U mnie na razie nie ma tragedii. Jest w miarę cienko z lodem, ale nie wiem jak będzie rano.

2

@Safrani Domyślam się. Wystarczy mi, że cały czas czytam tutaj komentarze, które dochodzą ;)

6

@kuz Nie no, ja wysiadam z tego wagonu xD

6

@kuz @Safrani Oni myślą, że powinni wpisywać w zainteresowaniach takie rzeczy jak oglądanie Netflixa czy granie w Wiedźmina 3 bo potecjalny Prezes chce przeinwigilować ich życie i to co robią po pracy ;D Trochę szokujące, że ludzie nie rozumieją tego, iż przy rekrutacji, gdy konkurujesz z innymi kandydatami musisz się czymś przebić i przedstawić jak najwięcej swoich atutów. Ciekawe kto dostanie pracę na stanowisko w X-kom. Gość, który wpisze, że skrupulatnie śledzi nowinki technologiczne, jest na bieżąco w branży RTV i posiada szeroką wiedzę w tym zakresie czy ktoś kto pominie rubrykę zainteresowania ;)

0

@Pablozeusz A skąd oni mają wiedzieć to czy Ty o niego prosiłeś czy nie? xD Ktoś został oszukany i Twój numer został wskazany do przelewu czyli w oczach prawa i osoby poszkodowanej figurujesz jako osoba, która brała udział w przestępstwie i przyjdą to wyjaśnić. Poza tym jak ktoś ma mózg to nie wyśle pieniędzy na numer wskazany przez oszusta tylko na ten sam numer, z którego przyszedł przelew - czyli do ofiary przestępstwa i wtedy nie będzie żadnego zgłoszenia na policję.

7

@Rastafarnianin Nie jestem w stanie zweryfikować tego czy faktycznie miał takie sytuacje, ale jeżeli tak to dziwisz się? :D Chcesz zatrudnić pracownika do firmy, a on przyszedł ze starym, który za niego rozmawia XD Dzwonisz do zainteresowanego, a on się rozłącza. Zdjęcie w CV to obecnie standard.

1

@vangoor Nie wiem czy czytałeś ten post w całości, ale to nie są pieniądze oszusta tylko osoby, która została oszukana, więc gdy zgłosi sprawę na policję to przyjdą do Ciebie na chatę i się będziesz tłumaczył.

0

@Herato Proste bo dałeś za łatwą podpowiedź w punkcie trzecim.

1

@urbipl Taktyczny

1

@NeroTFP1 Mam wrażenie, że w projekcie Xaviego nie czuł takiego zaufania i wiary zarówno ze strony klubu jak i kibiców. Robił przyzwoite liczby double -double (podobnie jak Griezmann), ale często pudłował w dogodnych sytuacjach lub źle się ustawiał. Kiepsko też przyjął decyzję o przejściu na lewe skrzydło. To jest taki zawodnik, który musi czuć się chciany i obecnie widać po nim, że to czuje dlatego złapał luz.

1

@Encore Lewandowski ma lepsze staty, niż Nazario, ale to nadal Brazylijczyk jest bardziej ikoniczny w historii piłki.

0

@D10SLEO Jakby nie było to gość ma już 60 lat, ale myślę, że i tak wszystko zależy od wyników. Nie każdy jest Fergusonem, ale do 65 mógłby jeszcze potrenować.

3

@D10SLEO Przeżyłem odejście Puyola, Iniesty czy Messiego, więc nie będzie to dla mnie większy cios.

1

@Eklerek Nie da się wyszkolić braku sumienia. Trzeba go po prostu nie mieć. Dla takich zaprogramowanych służbistów ludzkie życie jest niczym. Zresztą tam nawet zwykła policja chętnie nadużywa swojej władzy od dekad, więc nie jest to dla mnie coś dziwnego. Do dzisiaj są wśród nich rasiści lub dzieci rasistów, którzy prześladowali Indian czy ciemnoskórych w latach 60,70,80 i 90. Nikt nie analizuje tego czy ta kobieta mogła spanikować czy nie. Wystarczy, że wrzuciła pierwszy bieg, a mundurowy ją zaszedł od strony maski i strzelił w głowę jakby sobie robił bułkę na śniadanie. Mi akurat to nie imponuje, bardziej brzydzi. Swoją drogą jestem ciekaw Twojej reakcji, gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce i dotyczyła kogoś z Twojego otoczenia.

Nie mam, ale mundurowi też są częścią tego społeczeństwa, które stanowi 67% wszystkich seryjnych psycholi na całym świecie. Największy syf stopniowo latami zawsze przychodził do Europy z USA bo ten kraj to jeden wielki dziki western. Pieprzą o jakichś wyimaginowanych wartościach podczas, gdy interesują ich wyłącznie cudze złoża, pieniądze i władza. Na takich wartościach jest ten kraj zbudowany, więc ogólnie śmieszy mnie to idealizowanie USA.

0

@Eklerek Masz odmienne zdanie na ten temat?

3

@Eklerek Swoją drogą trzeba być niezłym psychopatą, żeby bez mrugnięcia okiem strzelić kobiecie w głowę w takiej sytuacji, a potem ze spokojem powiedzieć lekarzowi "Back off. I don't care". Nie bez powodu w tym kraju było najwięcej seryjnych morderców z wypaczonym mózgiem. Pewnie przed snem umyje zęby i zaśnie jak dziecko.

3

@marcin62 I dlatego każde następne pokolenie jest coraz głupsze. Wkrótce już w ogóle nie trzeba będzie obciążać mózgu bo będzie za Ciebie myślała AI. Ludzie w tego Chata GPT wpisują takie banalne do zrobienia rzeczy, że to jest dramat ludzki.

1

@Zoker Moim zdaniem to za dużo tych części zaplanował. Powinien zrobić max 3 i złożyć to w jakąś dobrze napisaną historię, a on chce robić jeszcze dwie następne w 2029 i 2031.

0

@Roobo XDDDD Tego nie da się inaczej skomentować.

0

@Zoker Myślę, że tam fabuła nie była priorytetem tylko fajerwerki wizualne. Cameron się bawi technologią i efektami. Jest na to popyt bo też nie każdy chodzi wyłącznie na dobrze napisane dramaty i thrillery. Ludzie lubią takie spektakularne widowiska, szczególnie w technologii IMAX.

5

@Zoker Otóż właśnie nie ;D Od razu po premierze pierwszego Avatar 1 było zaplanowane na kolejne lata Avatar 2, 3, 4 i 5 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?