3

@Baros1990 Taki, że nie każdy się kieruje w życiu wyłącznie pieniędzmi. Niektórzy chcą zostawić po sobie jakąś legendę, mają ambicję by udowodnić coś samemu sobie, żyją dla rywalizacji i jeszcze wiele innych motywacji i wartości można mieć oprócz cyferek na koncie, których i tak do grobu nie zabierzesz.

5

@BorzyKrzys Też czekam, aż w końcu pójdzie to w pizdu

0

@partymaker Jak on skończył karierę to ja się dopiero urodziłem (1987), więc nie jestem w stanie rzetelnie ocenić czy był lepszy.

2

@fejkenq Tam u Was się mówi na dworzu? :)

1

@burcioszka Gdyby wydali na niego 70mln to na pewno by nie grzał ławki, a on gra wyłącznie na LS w przeciwieństwie do Raphinhi, który może grać na trzech pozycjach, więc logiczne, że mając w składzie Yamala przeszedłby na pozycję 10.

4

@Safrani Nadal w skali roku jak za darmo. Biorąc pod uwagę, że to wychodzi około 5,75 za miesiąc to w porównaniu z takim Netflixem (69zł/mc) to jest śmiech na sali. Warto dodać, że subskrybenci mają dodatkowo darmową dostawę dla zakupów z Amazon.

8

@clyde Jak widziałem ostatnie zmiany w testach sprawnościowych to myślę, że teraz się łapią nawet osoby z grupą inwalidzką.

0

@BorzyKrzys Od dwóch lat systematycznie korzystam z CDA i jest to dla mnie jedna z najlepszych tego typu stron. Po pierwsze każdą kategorię mogę sobie posortować według ocen IMDb, po drugie jest tam mnóstwo filmów, których nigdy nie uświadczysz na Netflix, HBO czy Amazon, po trzecie jest też dostęp do kanałów TV, więc jakieś wydarzenia sportowe w publicznej zawsze mogę sobie otworzyć nawet na telefonie, a po czwarte 23zł to nie 69zł jak za Netflix, więc ja się śmieję z tych co się śmieją.

1

@NeroTFP1 Są i tacy co odpalają trochę później. Z tego co pamiętam to Salah też się późno odpalił.

4

@Filipem Najlepszy Zidane Imo, ale Henry jeden z najlepszych zdecydowanie.

2

@Arden Dla mnie jeśli już to tylko i wyłącznie ponowne wypożyczenie i to pod warunkiem, że nie przyblokuje rejestracji innego ewentualnego wzmocnienia na innej pozycji, ale absolutnie nie wykładać tych 30 baniek w sytuacji, gdzie liczymy każdy grosz i musi on być rozsądnie wydany. Gość ma swoje atuty, bo jest szybki i czasem dobrze mu siądzie piła, ale to typ zawodnika rezerwowego.

3

@rafik300010 Czekał do lipca bo Laporta cały czas go zapewniał, że wszystko jest na dobrej drodze do podpisania nowej umowy. Poza tym uważasz, że legenda tego formatu powinna odchodzić z klubu w taki sposób? I to jest ok? Gdzie jakiś szacunek? Nie wspominam już o tym, że Laporta na konferencji prasowej wybielał się tekstami typu "myślałem, że Leo powie, iż może grać za darmo" co zostało bardzo źle odebrane w środowisku Argentyńczyka i od tamtej pory jest u niego spalony. Wcale się mu nie dziwię, że trzyma się obecnie na dystansie - nie chce uczestniczyć w obchodach klubu, nie informuje nikogo, że przyjeżdża turystycznie na stadion bo został źle potraktowany, ale kiedyś tutaj wróci w jakiejś instytucjonalnej roli, gdy grubaskowi się skończy kadencja.

2

@chavez Nie lubię go bo jest konfliktowym populistą, który swoje błędy zrzuca na innych. Koeman, Messi, Alemany, Xavi - każdy z nich odchodził w złych stosunkach. Nie urzekł mnie ten czar sympatycznego wujka z wesela bo wiem co się kryję pod tą maską.

2

@Zoker Dużo ludzi mówi podobnie o Lindzie, ale moim zdaniem to jest tak, że oni wykreowali sobie jakiś indywidualny styl, który przypadł wielu ludziom do gustu, w tym również mi. Są autentyczni w tej swojej kreacji. Boguś nawet w filmie "Tato" przypominał mi swoją aparycją Franca Maurera, ale lubię ten jego sposób bycia. Z Jakubikiem czy Dziędzielem mam podobnie. To nie są aktorzy typu Ogrodnik, gdzie gościu wciela się w całkowicie odrębne światy bo raz gra upośledzonego umysłowo w "Chce się żyć", następnie księdza w "Johnny" by za chwilę być Najmro.

4

@MesQueUnClub_87 Ja to tylko tu zostawię xD


14

57 lat obchodzi dzisiaj Arkadiusz Jakubik. 9 nagród i 20 nominacji.
Znany z takich produkcji jak:

"Dom zły", "Informacja zwrotna", "Klangor", "Wesele", "Jestem mordercą", "Kler", "Wołyń", "Chce się żyć", "Król", "Cicha noc", "Drogówka", "Najlepszy", "Czarna owca", "Pod mocnym Aniołem", "Carte Blanche", "Jesteś Bogiem', "Ziarno prawdy", "Jak najdalej stąd", "13 Posterunek" i inne....

No dla mnie jeden z lepszych polskich aktorów.

20

@Zoker Musi, musi bo Perez tam wspiera swoje kolekcjonerskie figurki, a nie trenerów. Nie po to czekał tyle lat na Turtlesa i rozwój Viniego, żeby teraz pozwolić im odejść. Z naszej perspektywy świetna polityka, oby tak dalej.

29

Mają 50% szans. Real chce, ale Jurgen nie.

2

@BorzyKrzys No jest to serial, który bardziej stoi grą aktorską i dialogami, niż akcją, ale ktoś kto zrobił film "Wściekłe psy" powinien sobie cenić takie produkcje, więc trochę dziwna opinia.

1

Oyakrzayebał...

3

@Tasde Różnica taka, że jeśli kichniesz to pomyślą, że Cię zakręciło w nosie i nikt do Ciebie nie wstanie z łóżka, a jak pstrykniesz puszką to stara może się zmobilizować i włożyć kapcie.

4

@Tasde Doświadczony smakołysz potrafi zagłuszyć kichnięciem, bądź chrząknięciem.

2

@ViscaelBarca2007 Jedno miejsce i to też nieidealne bo on najlepiej wyglądał w karierze jako fałszywa 9. U nas dość, że Messi wychodził w składzie na PS to jeszcze schodził do środka jako wolny elektron. I doszło do tego, że zaczęli go upychać na lewe skrzydło. Dla mnie Bartomeu przy tym transferze zachował się jak typowy Perez. Kupić zawodnika ze względu na rangę i że jest dostępny, a potem dopiero myśleć, gdzie będzie grał.

3

@ViscaelBarca2007 No to nie był dla niego dobry ruch, tym bardziej, że wiedział jaką gramy taktyką.

7

@nightwishygt Gość zaraz znajdzie sobie nowy klub i wróci do normalności. Pewnie przeżył niezły szok jak przyjechał z Leverkusen i zobaczył skalę ego w tej szatni.

1

@norbi77 Nawet jakby sprowadzili Haalanda to ten zespół oparty na Camavingach, Czułamenich i innych średniakach nie kwalifikował by się pod definicję Galaktyczni. Ten skład obecnie nie robi dużego wrażenia.

3

@NeroTFP1 U Jarka jedno zawsze pozostaje niezmienne, a mianowicie to, że punkt widzenia zależy od jego punktu siedzenia. Jak wieszał swoje obrazy w TVP i chciał likwidować TVN to były działania patriotyczne, ale jak Tusk przejął TVP to już był zamach na wolne media. Jak chcą karać schorowanych ziomków Jarka to "zabójstwo", ale gdyby to dotyczyło kogoś z Platformersów to sprawiedliwość by chciał wymierzyć. Dlatego jedyne co mogę powiedzieć na temat tych Panów z dwóch obozów to, to że nimi gardzę, nie szanuję i nie obchodzi mnie ich los i co się z nimi jutro stanie.

0

@norbi77 Bo taką mieli politykę by pozyskiwać największe indywidualności. Teraz rynek już nie oferuje takich graczy w jednym pokoleniu jak wtedy, ale dalej się posługują takim przydomkiem ze względów PR-owych.

2

@Kozinho. Myślę, że zbyt szybko się stali znani i bogaci. Jedyne życie jakie znają to luksus i materialny przepych. Zdecydowanie to może wpłynąć na zaburzenie ego i odyebanie palmy.

30

Dowodów na korupcję jak nie było tak nie ma, ale siwy już wie jak było bo tak naprawdę zieje nienawiścią i bardzo by chciał żeby to była prawda. Tymczasem nigdy nie widział nic ze strony sędziów co by przepychało Real w meczach. Takich ludzie się po prostu nie szanuje i na takich ludzi się pluje. Ha tfuu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?