MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Jak Laporta powiedział, że będzie to nie trzeba mu co rok o tym przypominać ;P
3
@blakkudium Nie no, musi stać.
1
@malicinho Ja to jestem bardzo ciekawy co mu od lat doradza ten jego agent no bo na pewno nie raz siadają sobie wieczorem i analizują jego potencjalną przyszłość. Mógł grać pierwsze skrzypce w kadrze po Neurze jeszcze parę dobrych lat, ale to jak poprowadził karierę jest dla mnie bardzo dziwne.
4
@lajcior Jeden warty drugiego tak naprawdę ;D Dwa wycieruchy.
6
@Popitek12 Mojego ulubionego czyli czarnego.
0
@malicinho Zobaczymy. Może jak trochę pogra to przypomni sobie po co wybrał ten zawód i będzie chciał jednak grać, a nie podpierać głowę z ławki. Szczerze? Jeśli postanowi zostać to albo:
- jest tak konfliktowym człowiekiem, że koniecznie musi coś udowodnić klubowi
- nie ma już w sobie krzty ambicji sportowych
- jest rzemieślnikiem, który zawsze był nastawiony wyłącznie na pieniądze
Nic, pomiędzy.
3
@Kubajnos345 No ja może rozwinę to co napisał kolega @marcin62 wyżej, a mianowicie gatunek "horror" przez większość ludzi jest rozumiany jako "coś co ma straszyć". Nie do końca tak jest, ponieważ ma on swoje rozgałęzienia. Np. filmy typu Piątek 13 czy Teriffier to połącznie podgatunków horroru (Slasher, Gore). Czyli w tle mamy psychopatycznego mordercę, który generuje hektolitry krwi i flaków. Ma być brutalnie i obrzydliwie. Takie produkcje nie mają wzbudzać strachu lecz szok, a dla zdrowego człowieka widok rozprutych jelit czy przecięcia głowy piłą mechaniczną nie jest czymś normalnym. Ma to swoich fanów. Do tego dochodzą też horrory "lekkie" takie jaki "Dreszczowiec" czyli film typu "Jeździec bez głowy" z Johnnym Deppem. Nie ma w nim scare-jumpów, które mają Cię nagle wystraszyć tylko film posiada jakąś mroczną fabułę, która ma wprowadzić baśniowy nastrój. To tylko kilka przykładów bo podgatunków horroru jest naprawdę sporo i "Obecność" zdecydowanie nie jest tu jakimś jedynym słusznym wyznacznikiem.
6
@Laminedependencia On tak naprawdę to powinien się spokojnie rozwijać u boku topowych albo chociaż solidnych stoperów, a nie grać 90% spotkań w sezonie. Nie można mieć wobec niego takich oczekiwań jak od w pełni ukształtowanych obrońców w wieku 25 lat, a obrońca im bliżej 30 tym bardziej doświadczony, który zna na pamięć pewne zachowania, ma spryt i więcej przewiduje. Potrafi dyrygować i zarządzać cały blokiem. Ten chłoptaś to jest jeszcze guguła i daleko mu do dojrzałego owocu, więc trzeba mieć to na uwadze i skupić się na Deco i Laporcie, którzy nie wzmocnili, a wręcz osłabili defensywę.
6
@Keltridge Właśnie po to tam idzie, żeby zacząć grać i żeby ktoś się na niego skusił. Obecnie siedząc u nas na ławce bez gry przez tyle czasu jest bezwartościowy dla potencjalnych klubów, szczególnie z tym kontraktem.
6
Thanks and good luck....
1
@Kgorecki2500 Jak ogólnie z poziomem trudności. Da się w to grać bez większych frustracji? Coś na poziomie Dead Space czy gorzej?
1
@beter2 Za 25 milionów to przechodził Piątek do Herthy Berlin.
14
@marcin62 Jak podchodził do piłki Messi to tak ;D
1
@qbsonFCBarca No to jest kluczowe. Miałem kiedyś wodę toaletową Hugo Boss Energise i mega trafiony dla mnie zapach, ale trwałość totalnie nie do zaakceptowania.
9
@4drian0 Dla nas ten trener to świetna wiadomość bo wychodzi na to, że jest wyłącznie statystą od propagowania PR, a klubem dalej rządzi szatnia.
2
@qbsonFCBarca Ja psiukam głównie na szyję, ale i również na tors.
0
@Sulimo Napisałeś do nich?
7
@Unbe Najlepiej to iść sobie do jakiejś galerii, psiknąć sobie kilka zapachów w różne miejsca na ręce, a potem udać się na zakupy by przez godzinkę/dwie połączyły się już z PH skóry i uwolniła się tzw. nuta bazy czyli ten końcowy zapach, który będzie się utrzymywał na Tobie. Wtedy sobie wybrać coś co najbardziej trafia w Twój gust.
4
@Bobo25 Smarfony by ładowali do worka i odbierali po miesiącu.
0
@QQL5 Zdecydowanie. Uważam, że wiele osób powinno przeżyć sobie chociaż miesiąc w takich warunkach dla kontrastu porównawczego.
0
@QQL5 Zawsze możesz to wszystko rzucić i jechać w Bieszczady. Wystrugać sobie łuk do polowania na wiewiórki i myć nogi w rzece San. W wolnej chwili ocieplać chatę mchem i rzeźbić Jezuski z drewna.
0
@Sulimo Pozostaje Ci jedynie napisać do supportu Sony.
1
@Sulimo Robisz to przez konsolę czy przez stronę PS Store na PC?
0
@ShawnC To w takim razie można tam postawić Rashforda i wyjdzie na to samo.
0
@clyde Kupiłem Soda Stream i zapomniałem co to są butelki jednorazowe.
1
@Jakchcesz Sądzę, że strona jest bardzo dobrze zaprojektowana i każdy średnio rozgarnięty potrafi się tu na co dzień odnaleźć.
0
@Hasszz Wpisz sobie to CV.
1
@July_6_BcN
Awans Polaków do ćwierćfinału na MŚ 2016 po karnych ze Szwajcarią
Finał MŚ 2014 w siatkówce
Półfinał LM 2009 przeciwko Chelsea
Awans do półfinału w meczu Polska - Norwegia piłki ręcznej po golu Siódmiaka w ostatnich sekundach
1
@gumaz Mielony i buraczki zasmażane.
1
@kubix05 Rozważałem chińszczyznę, ale jednak burger.