0

@Stinger_ Nie jesteś kontrowersyjny tylko jesteś typem zwykłego prowokatora, który umyślnie podkręca i wbija szpile, żeby się usatysfakcjonować. Jeszcze nigdy nie widziałem, żebyś się kiedyś do błędu przyznał, a morały mi prawisz o wywyższaniu się, chłopie XD Wiesz jakim ty jesteś typem człowieka? Że jak wejdę z jakimś pozytywnym postem do gorących to ciebie tam nigdy nie ma, nic nie napiszesz od siebie i tam cichutko sobie wklejasz swoje rewelacje narciarskie na LR, ale jak wjedzie coś takiego jak dzisiaj to od razu się podłączasz do skakania komuś po głowie w dziesięciu. To mi mówi na twój temat wszystko. Część osób się tutaj na tobie poznała, ale jeszcze nie wszyscy i mam nadzieje, że z czasem to tego dojdą, a twoje ostatnie zdanie to kolejna marna prowokacja w twoim stylu, która jest tak żałosna, że mnie wręcz rozbawiła hahah xddd

Produkuj się dalej, ja tak średnio rozwijam z ciekawości 1 twój komentarz na 100, więc może za kilka miesięcy znowu pogadamy.

0

@Stinger_ No i? Ciebie wielokrotnie kopali w gorących mimo tego, że dzielnie walczyłeś, więc chyba jesteś jedną z ostatnich osób, która może takie uwagi komuś robić, szanujmy się.

3

@Batys Poddymiłem od rana i widzę, że się zleciały piranie zagryźć wspólnie ofiarę, więc opuściłem ten wagon, ale nie walczę o pokojową nagrodę Nobla i zawsze tu będę pisał to co myślę bez względu na to czy się zlecą w pięciu czy trzydziestu.

1

@macio_944 O Jurgenie mogą zapomnieć, o Lucho tym bardziej. Zostaje im jedynie grzebanie po popielniczkach ;)

0

@mmaciass Przecież Twoje porównania mają się nijak do tego o czym tu rozmawiam. Czy kliknięcie myszką w zakładkę do dla Ciebie trudność na poziomie przesiadki z auta na konia? Grubo.

0

@Mateonvious Zacznijmy od tego, że byłem na tej stronie jeszcze przed Tobą i udzielam się na niej regularnie, a nie raz na 2 lata, więc nie będziesz mi dyktował gilu z nosa, gdzie mam przesiadywać ;P Po drugie wytknąłem ci jedynie kilka słów prawdy na temat twojego lenistwa, a twoja reakcja świadczy tylko o tym, że trafiłem w punkt, a teraz żegnam cię ozięble i elo.

1

Komentarz usunięty

1

@Mateonvious Taki argument, że coraz drobniejsze rzeczy sprawiają ludziom dyskomfort. To już nie jest wygoda tylko "wygodnictwo". Niżej zamieszczam Ci definicję tego pojecia:
https://zapodaj.net/images/e34b114121008.png

Rozumiem, gdyby to było strasznie nieintuicyjne, ale wymaga od Ciebie tylko przejścia w zakładkę i twierdzisz, że to dla Ciebie mało wygodne. To nie wiem, a jak mama ugotowała obiad w domu to pofatygowałeś się do kuchni? czy musiała przynieść talerz po nos? Bo tu ewidentnie dostrzegam taki typ osobowości, który wszystko konsultuje z ChatGPT.

4

@Mateonvious To nie jest kwestia chwilowego złego nastroju tylko wieloletniej irytacji wynikającej z obserwacji nieporadności ludzkiej i tego wygodnictwa. Dosłownie klikasz jedną zakładkę i masz dokładnie to chcesz, w formie zwijania, ale źle ktoś zrobił bo powinno być na głównej. A mi się marzy transmisja spotkań FCB na głównej.

5

@Mateonvious Aha, czyli zbyt ciężko zrobić jeden klik więcej. Musisz mieć wszystko podane na głównej. Rozumiem. To i tak, że jeszcze dupe podcieracie w kiblu xd

6

1

@urbipl I to są prawdziwe problemy na świecie.

0

@urbipl A nie powinno być osoba chirurgiczna?

1

Perez to jest jednak gość. Cały świat zazdrości Realowi prezesa.

1

@LOPEZ16 No Continental topka, wiadomo. Też posiadam komplet. Na drugim aucie mam Vredestein.

2

@Bilon87 Zależy jaki to będzie teren. Pamiętaj, że to opony kompromisowe, więc zawsze w ekstremalnym i stromym terenie górskim poradzą sobie lepiej typowe zimówki. Natomiast jeżeli masz All Season z oznaczeniem 3PMSF to na mniej wymagających odcinkach pewnie dadzą radę. Problem w tym, że nigdy nie wiesz na jakie warunki trafisz podczas wycieczki górskiej.

0

@Baros1990 "....że koleś i tak pewnie pod pewnym względem zrobił sto razy więcej niż ci wielcy lekkoatleci."

Ale pod jakim względem? Przecież to kto z nich zrobił więcej będzie zawsze subiektywne. Jeżeli ktoś jest typem ambitnego sportowca i stawia wyżej medale, niż pieniądze to on wychodzi z założenia, że zrobił dla siebie więcej, a jeżeli ktoś chciał się ambitnie dorobić na social mediach mimo, że mógł być sportowcem to też pewnie uważa, że zrobił dla siebie więcej. Nawet jeżeli Ty uważasz, że któryś z nich zrobił dla świata więcej to też jest to tylko i wyłącznie Twoja subiektywna perspektywa. Twoje "więcej" dla kogoś może znaczy "mniej" bo nie dla wszystkich to samo ma jednakowe znaczenie. Dalajlama ma inną hierarchię wartości, niż Elon Musk i tam "więcej" oznacza całkowicie coś innego.

Pomijając już to generalizowanie, że większość sportowców to przygłupy, to gdzie ja napisałem, iż sportowcy są bardziej inteligentni lub ich priorytety świadczą o większej inteligencji? Napisałem, że bardziej sobie cenię tego typu ideały, niż to co reprezentują patostreamerzy. Wolę by młodsze pokolenia czerpały wzorce ze sportowców, niż ludzi, którzy są w stanie zrobić każde obrzydlistwo byle by tylko zwiększyć zasięgi i nie naśladowały w przyszłości typa, który idąc po ulicy szczeka na ludzi bo tego typu "przedsiębiorcy" kreują później nasze społeczeństwo - jak to określiłeś "zblazowane, zmanierowane, odrzucające pionki" i ja już te cechy dostrzegam we współczesnej młodzieży. Dodałbym jeszcze "roszczeniowe" i "upośledzone manulanie". Nie twierdzę, że wszyscy, ale na tyle spora część, iż jest to widocznie praktycznie na każdej płaszczyźnie życia.

0

@Baros1990 Nie domonizuję pieniędzy i nie twierdzę, że dla niego bycie lekkoatletą ma większy sens tylko napisałeś to tak jakby już tylko pieniądz się dzisiaj liczył i każdemu w życiu przyświecał tylko jeden cel. Są ludzie, którzy sobie nie wyobrażają życia poza sportem i mają w głęboko w piździe, że nie zarobią tyle co patostreamer. Ja mogę nie pamiętać 99,9% medalistów bo mnie ta dyscyplina nie interesuje, ale środowisko lekkoatletów już tak bo wszystkie te nazwiska się zapisały w historii. Ja będę pamiętać medalistów piłki nożnej sprzed 50 lat jeśli mnie o to zapytasz bo akurat tym sportem się interesuję. Nie wiem po co tu dajesz te ckliwe akapity o słodkich pociechach jak ja dzieci nie mam i szczerze mówią wali mnie to ile kto daje na szpitale bo oczekuję tego od Państwa, które mnie kasuje z podatków, a nie od prywatnych bogaczy. Nie ma nic złego w bogaceniu się o ile zachowuje się przy tym godność, kręgosłup moralny i wartości ponad materialne.

0

@bartekvisca Zależy jak użytkujesz telefon. Jeśli spędzasz 10h dziennie na telefonie to poszukaj takiego z baterią 5000-6000, a jak sprawdzasz sobie od czasu do czasu LR, odbierasz telefony, smsy i używasz go jak telefon, a nie komputer to ładujesz rano i na następny dzień o 10:00 jeszcze 30-40%.

0

@Zelazny_Mike Dobry, można brać. Też jest na procesorze Snapdragon podobnie co S23.

3

@Baros1990 Taki, że nie każdy się kieruje w życiu wyłącznie pieniędzmi. Niektórzy chcą zostawić po sobie jakąś legendę, mają ambicję by udowodnić coś samemu sobie, żyją dla rywalizacji i jeszcze wiele innych motywacji i wartości można mieć oprócz cyferek na koncie, których i tak do grobu nie zabierzesz.

5

@BorzyKrzys Też czekam, aż w końcu pójdzie to w pizdu

0

@partymaker Jak on skończył karierę to ja się dopiero urodziłem (1987), więc nie jestem w stanie rzetelnie ocenić czy był lepszy.

2

@fejkenq Tam u Was się mówi na dworzu? :)

1

@burcioszka Gdyby wydali na niego 70mln to na pewno by nie grzał ławki, a on gra wyłącznie na LS w przeciwieństwie do Raphinhi, który może grać na trzech pozycjach, więc logiczne, że mając w składzie Yamala przeszedłby na pozycję 10.

4

@Safrani Nadal w skali roku jak za darmo. Biorąc pod uwagę, że to wychodzi około 5,75 za miesiąc to w porównaniu z takim Netflixem (69zł/mc) to jest śmiech na sali. Warto dodać, że subskrybenci mają dodatkowo darmową dostawę dla zakupów z Amazon.

8

@clyde Jak widziałem ostatnie zmiany w testach sprawnościowych to myślę, że teraz się łapią nawet osoby z grupą inwalidzką.

0

@BorzyKrzys Od dwóch lat systematycznie korzystam z CDA i jest to dla mnie jedna z najlepszych tego typu stron. Po pierwsze każdą kategorię mogę sobie posortować według ocen IMDb, po drugie jest tam mnóstwo filmów, których nigdy nie uświadczysz na Netflix, HBO czy Amazon, po trzecie jest też dostęp do kanałów TV, więc jakieś wydarzenia sportowe w publicznej zawsze mogę sobie otworzyć nawet na telefonie, a po czwarte 23zł to nie 69zł jak za Netflix, więc ja się śmieję z tych co się śmieją.

1

@NeroTFP1 Są i tacy co odpalają trochę później. Z tego co pamiętam to Salah też się późno odpalił.

4

@Filipem Najlepszy Zidane Imo, ale Henry jeden z najlepszych zdecydowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?