0

@QQL5 Zawsze możesz to wszystko rzucić i jechać w Bieszczady. Wystrugać sobie łuk do polowania na wiewiórki i myć nogi w rzece San. W wolnej chwili ocieplać chatę mchem i rzeźbić Jezuski z drewna.

0

@Sulimo Pozostaje Ci jedynie napisać do supportu Sony.

1

@Sulimo Robisz to przez konsolę czy przez stronę PS Store na PC?

0

@ShawnC To w takim razie można tam postawić Rashforda i wyjdzie na to samo.

0

@clyde Kupiłem Soda Stream i zapomniałem co to są butelki jednorazowe.

1

@Jakchcesz Sądzę, że strona jest bardzo dobrze zaprojektowana i każdy średnio rozgarnięty potrafi się tu na co dzień odnaleźć.

0

@Hasszz Wpisz sobie to CV.

1

@July_6_BcN
Awans Polaków do ćwierćfinału na MŚ 2016 po karnych ze Szwajcarią
Finał MŚ 2014 w siatkówce
Półfinał LM 2009 przeciwko Chelsea
Awans do półfinału w meczu Polska - Norwegia piłki ręcznej po golu Siódmiaka w ostatnich sekundach

1

@gumaz Mielony i buraczki zasmażane.

1

@kubix05 Rozważałem chińszczyznę, ale jednak burger.

3

@Marusek Świetny kawałek. Słucham go często w aucie.

3

@kubix05 Fajny obiadek, z chęcią bym taki zjadł, ale u mnie dzisiaj chamówa z dowozu.

1

@dmcteam Serial jest tylko.

4

@Safrani Co? Ja myślałem, że taką kwotę otrzymam jak się zgodzę dlatego trochę nawet rozważałem, a to z własnej kieszenie trzeba dać...

3

@BorzyKrzys Powiedz, że to jakiś fejur? A przynajmniej ten opis.

0

@Laminedependencia Nie czytam tych oszołomów.

2

@Laminedependencia No wiadomo, zdrowie przede wszystkim. Gdyby nie obawa przed urazem to by przecież nie próbował ukraść karnego. On taki nie jest.

0

@ShawnC Co nie zmienia faktu, że stopa uderzyła w murawę, a francuski aktor w idealnym czasie wykorzystał okazję na padnięcie. Wszystko jest na zwolnionym filmie z kilku ujęć.

5

@Luciano99 Trafiłeś Lucek z tym ciemnym blondem i niebieskimi oczami, a jak byłem mały to miałem dokładnie takie kręcone włosy.

0

widzę, że12 zawodnik Wapinio zawsze pomoże
https://zapodaj.net/images/219a830cc5cb2.png

4

@RivaldoVitorBorba Co drugi wystąp czyli około 16

0

@Peciak Ja myślałem, że on obiady jada w Tworkach

0

@TR3YWAY Ja całe życie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i nie zamieniłbym na żadne Warszawy czy Zakopane.

2

@gumaz My ich wszystkich na raz z @Batys bierzemy we dwóch.

4

@Batys Pani Doktor Kulesza to TOP polskich aktorek, a Pan Chabior ze swoją aparycją dostał zdecydowanie zbyt mało ról pierwszoplanowych.

1

@July_6_BcN Gratki Dżulia;)

4

@ikar34 Profanacja. Dlatego zrezygnowałem z oglądania czegokolwiek w TV bo na jednym kanale masz tube polityczną, na drugim, trzecim i czwartym seriale paradokumentalne typu Pamiętniki z Wakacji, a jak gdzieś puszczą jakiś film to jest skażony poprawnością i jeszcze reklamy trwają dłużej, niż film.

4

@fotohobby Messi to jest taki piękny naturszczyk, tam wszystko przychodziło tak lekko, bez prężenia się. Miłość do piłki się wręcz z niego wylewała.

1

@Safrani Pierwsza część tej nowej wersji była całkiem spoko. Nie żałuję, że poszedłem, ale wiadomo, że do dwóch pierwszych z lat 00' to nie ma podjazdu.

0

Ktoś może czytał? Warto się w to zapuścić?
https://zapodaj.net/images/642ff4fffb9a8.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?