4

@Jakchcesz Ja osobiście uważam, że on nie jest głupi tylko jest takim typowym zimnym kapitalistycznym sukinsynem z filmów o Wall Street, który dąży do celu po trupach i spróbuje zniszczyć każdego kto mu stanie na drodze, no ale w jakich warunkach on się wychowywał. Przecież jego stary był nie lepszy. Nie miał nawet szans na inny wzorzec.

1

@Pawlak1992 Najgłupszy to Warsaw Show i w życiu nie widziałem głupszego. Nie przebiją tego żadne Pamiętniki z Wakacji czy inne Zdrady. Po prostu dno dna, wodorosty i metr mułu dla prostego plebsu.

3

@marcin62 Zawsze wjeżdżali sobie tam, gdzie chcieli, zawsze obchodziły ich głównie złoża, władza i podporządkowywanie sobie innych Państw. USA zawsze się uważało za takiego światowego lidera, który będzie koordynował porządek na świecie i nie toleruje sprzeciwów. To, że ten kraj nie jest krystaliczny to BARDZO, ale to BARDZO łagodne określenie. Brakło by kartki A4 by rozpisać wszystkie ich grzechy.

0

@marcin62 Nie wiem czy większość przeszła na sklepy cyfrowe, ale jeśli tak to jest to dla mnie totalnie nielogiczne. Ostatnio kupiłem Ghost of Yotei za 290zł, przeszedłem ją bo to gra "na raz" i sprzedałem za 240zł. Jeżeli rynek daje mi nadal taką możliwość to po co mam przechodzić na sklep cyfrowy i wydać za nią bezpowrotnie 300 ziko? Wybierając pudełko straciłem na niej 50zł.

Przez to, że ludzie płyną z każdym syfem, którem im się odgórnie narzuci potem sobie właśnie takie następstwa, że będziemy uzależnieni od cen korporacji. Sony sobie wyceni 5 letnią grę za kwotę, która była na premierę i jak chcesz zagrać to musisz tyle zapłacić albo zrobią abonament Plus za 1000zł rocznie i tam Ci wrzucą 5 letnie tytuły.

3

@Kgorecki2500 Ja mam wrażenie, że USA zawsze działało w podobny sposób tylko w białych rękawiczkach. Teraz mają dyktatora, który nie dba o PR.

0

@marcin62 Nie grałem w ten tytuł tylko i wyłącznie dlatego, że nie lubię kupować gier cyfrowych. Wersje pudełkowe są traktowane jak kolekcjonerskie i ich cena praktycznie nie spada od premiery.

4

@JimMorrisonFCB Znam tylko jednego wybrańca i pochodzi z Rosario.

3

@Gall Moriba też zrobił karierę, ale co winogronu pojadł u masażystki to jego.

3

@kundee A ja miałem taką, że kolega zagaił do dziewczyny "hej, jak masz na imię?", a ona na to "srak", więc kumpel zdziwiony przyznał jej, że ma bardzo rzadkie imię.

0

@Nazio_87 Ogólnie to ci ludzie oglądali to na premierę w kinie. Tam musiały być emocje.

1

@Nazio_87 Literówka. No mocny, szczególnie jak się pomyśli, że to ktoś faktycznie przez coś takiego przeszedł.

30

Jak Laporta powiedział, że będzie to nie trzeba mu co rok o tym przypominać ;P

3

@blakkudium Nie no, musi stać.

1

@malicinho Ja to jestem bardzo ciekawy co mu od lat doradza ten jego agent no bo na pewno nie raz siadają sobie wieczorem i analizują jego potencjalną przyszłość. Mógł grać pierwsze skrzypce w kadrze po Neurze jeszcze parę dobrych lat, ale to jak poprowadził karierę jest dla mnie bardzo dziwne.

4

@lajcior Jeden warty drugiego tak naprawdę ;D Dwa wycieruchy.

6

@Popitek12 Mojego ulubionego czyli czarnego.

0

@malicinho Zobaczymy. Może jak trochę pogra to przypomni sobie po co wybrał ten zawód i będzie chciał jednak grać, a nie podpierać głowę z ławki. Szczerze? Jeśli postanowi zostać to albo:

- jest tak konfliktowym człowiekiem, że koniecznie musi coś udowodnić klubowi
- nie ma już w sobie krzty ambicji sportowych
- jest rzemieślnikiem, który zawsze był nastawiony wyłącznie na pieniądze

Nic, pomiędzy.

3

@Kubajnos345 No ja może rozwinę to co napisał kolega @marcin62 wyżej, a mianowicie gatunek "horror" przez większość ludzi jest rozumiany jako "coś co ma straszyć". Nie do końca tak jest, ponieważ ma on swoje rozgałęzienia. Np. filmy typu Piątek 13 czy Teriffier to połącznie podgatunków horroru (Slasher, Gore). Czyli w tle mamy psychopatycznego mordercę, który generuje hektolitry krwi i flaków. Ma być brutalnie i obrzydliwie. Takie produkcje nie mają wzbudzać strachu lecz szok, a dla zdrowego człowieka widok rozprutych jelit czy przecięcia głowy piłą mechaniczną nie jest czymś normalnym. Ma to swoich fanów. Do tego dochodzą też horrory "lekkie" takie jaki "Dreszczowiec" czyli film typu "Jeździec bez głowy" z Johnnym Deppem. Nie ma w nim scare-jumpów, które mają Cię nagle wystraszyć tylko film posiada jakąś mroczną fabułę, która ma wprowadzić baśniowy nastrój. To tylko kilka przykładów bo podgatunków horroru jest naprawdę sporo i "Obecność" zdecydowanie nie jest tu jakimś jedynym słusznym wyznacznikiem.

6

@Laminedependencia On tak naprawdę to powinien się spokojnie rozwijać u boku topowych albo chociaż solidnych stoperów, a nie grać 90% spotkań w sezonie. Nie można mieć wobec niego takich oczekiwań jak od w pełni ukształtowanych obrońców w wieku 25 lat, a obrońca im bliżej 30 tym bardziej doświadczony, który zna na pamięć pewne zachowania, ma spryt i więcej przewiduje. Potrafi dyrygować i zarządzać cały blokiem. Ten chłoptaś to jest jeszcze guguła i daleko mu do dojrzałego owocu, więc trzeba mieć to na uwadze i skupić się na Deco i Laporcie, którzy nie wzmocnili, a wręcz osłabili defensywę.

6

@Keltridge Właśnie po to tam idzie, żeby zacząć grać i żeby ktoś się na niego skusił. Obecnie siedząc u nas na ławce bez gry przez tyle czasu jest bezwartościowy dla potencjalnych klubów, szczególnie z tym kontraktem.

6

Thanks and good luck....

1

@Kgorecki2500 Jak ogólnie z poziomem trudności. Da się w to grać bez większych frustracji? Coś na poziomie Dead Space czy gorzej?

1

@beter2 Za 25 milionów to przechodził Piątek do Herthy Berlin.

14

@marcin62 Jak podchodził do piłki Messi to tak ;D

1

@qbsonFCBarca No to jest kluczowe. Miałem kiedyś wodę toaletową Hugo Boss Energise i mega trafiony dla mnie zapach, ale trwałość totalnie nie do zaakceptowania.

9

@4drian0 Dla nas ten trener to świetna wiadomość bo wychodzi na to, że jest wyłącznie statystą od propagowania PR, a klubem dalej rządzi szatnia.

2

@qbsonFCBarca Ja psiukam głównie na szyję, ale i również na tors.

0

@Sulimo Napisałeś do nich?

7

@Unbe Najlepiej to iść sobie do jakiejś galerii, psiknąć sobie kilka zapachów w różne miejsca na ręce, a potem udać się na zakupy by przez godzinkę/dwie połączyły się już z PH skóry i uwolniła się tzw. nuta bazy czyli ten końcowy zapach, który będzie się utrzymywał na Tobie. Wtedy sobie wybrać coś co najbardziej trafia w Twój gust.

4

@Bobo25 Smarfony by ładowali do worka i odbierali po miesiącu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?