4

@Pedri16Future Ona jest naćpana. Da się to rozpoznać po zachowaniu. Przecież co ona gada w ogóle nieskładnie do niego. Tam w głowie był niezły rozjazd po jakimś krysztale.

6

@Batys No dokładnie. Jak był Covid to co drugi jeździł z pleksą od ziemi do sufitu i mogli tak zostawić.

3

@Kgorecki2500 Zjeść zjem jak ktoś mnie ugości bo nie lubię wybrzydzać i szanuję każde jedzenie, ale sam sobie takiego połączenia raczej nie serwuję. Lubię makarony na mnóstwo sposobów, każdy kształt i rodzaj, ale z owocami na ostatnim miejscu. Za to pierogi z jagodami, malinami czy truskawkami polane jogurtem wchodzą idealnie.

5

@Tasde No trzeba być obrzydliwie bezczelnym by sprawować tyle lat władzę nad Państwem, gdzie służba zdrowia niezmiennie była w opłakanym stanie i jeszcze atakować lidera organizacji, która ładuje masę sprzętu do szpitali i w pewnym stopniu łata tę leczniczą patologię. Nawet jeśli by miał z tego jakieś większe korzyści dla siebie to bardziej na nie zasługuje, niż te złodziejskie mordy, które tylko patrzą by zdefraudować jakieś pieniądze. Czyli mało tego, że nic od siebie nie dać to jeszcze ukraść. Ile dali ze swoich poukrywanych majątków na szczytny cel?

3

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zawsze wychwytuję z filmów jakąś fajną muzykę, która wpadnie mi w ucho i sobie dodaje do takiej codziennej listy w samochodzie. Ostatnio sobie nadrobiłem film z Costnerem "Przestępczy Umysł" i kolejna nutka wpada do repertuaru ;D


6

@4drian0 To nie dlatego, że football się tak zmienił, iż taki zawodnik już nie ma racji bytu tylko po prostu się ZESTARZAŁ. Zrobił się flegmatyczny, wolny, zaczął popełniać błędy, przestał się wracać do obrony i zaliczył straszny spadek jakości ze względu na swój wiek. W Prime nawet dzisiaj byłby świetny jako lekko cofnięty gracz, który asekuruje obronę i wychodzi technicznie spod presji.

3

@Cryptolis Ja obecnie pracuję w firmie, która współpracuje z Pakistanem i mogę stwierdzić z całym przekonaniem, że nie wyszli jeszcze ze starożytnej Persji. Nie wiem czy istnieje bardziej odklejona nacja. Ogólnie to bym ich odgrodził od reszty świata takim murem wysokim na 20 metrów.

W moim dziale pracują też dziewczyny, które się muszą z nimi kontaktować i te Arabusy mimo tego, że wiedzą, iż rozmawiają z kobietą to zwracają się do niej w mailu Per Pan bo nie mogą się pogodzić z tym, że rozmawiają z kobietą o interesach. Po prostu udają, że po drugiej stronie jest mężczyzna.

Z Hindusami jeszcze nie miałem "przyjemności", ale swoje słyszałem.

1

@Kgorecki2500 Na te oceny w internecie to zawsze trzeba brać poprawkę bo na te opnie składają się zarówno rzetelni i uczciwi widzowie, jak i również frustraci, ignoranci, złośliwcy czy wieczni malkontenci. Niektórzy dają 1/10 tylko dlatego, że coś w fabule było niezgodne z książką czy grą.

6

@PatrychoO No to jest ewidentne dążenie do zachwiania równowagi w Europie i musza mieć w tym jakiś cel bo nie wierzę, że obserwują obecną rzeczywistość u siebie w krajach i nie wyciągają wniosków. Jak chce to niech sobie ich tam bierze do siebie do Szwabowni.

2

@Arkon Nie słucham współczesnego rapu bo mi się nie podoba ta ewolucja. Przerzuciłem się na inne gatunki.

0

@Gary Duża porcja? Bo patrząc na Menu to koszt ogólnie w cenie mega pizzy. 59zł a nawet 65zł widzę wersje mięsne.

3

@lajcior Zależy jaka. Taki gęsty żur z jajkiem, kiełbasą i bułkami spokojnie może robić za obiad. Tak samo zupa meksykańska z mieloną wołowiną czy kapuśniak z żeberkiem i prażuchami.

0

@gumaz Ja tu mieszkam od urodzenia, więc Jasna Góra to nie jest dla mnie jakieś wydarzenie ;D Byłem z pięć razy w życiu ;P Ogólnie jestem mało religijny.

2

@Ptasior Zgadza się, bardzo dużo wnosi pomimo tych urazów, tego nie neguję. Natomiast zawsze, gdzieś z tyłu głowy jest to, że za chwilę może znowu wypaść i to jakby nie pozwala mi się do końca cieszyć tym piłkarzem. Jest taka ciągła niepewność odnośnie jego dyspozycji.

2

@SzwagierLaporty Częstotliwość urazów wpływa na jego ogólną ocenę. On byłby tutaj na rękach noszony, gdyby nie to, że po każdej kontuzji musi stopniowo wrócić do dobrej dyspozycji, a jest to niestety dość częste zjawisko. Jak tylko się rozkręci to pojawia sie komunikat, że źle upadł, źle stanął albo czuje pewne dolegliwości i to niestety bardzo studzi entuzjazm odnośnie tego zawodnika.

1

@gumaz Obecnie mieszkam w bloku, więc z tym grillem to tak średnio ;D Ale zawsze na coś dobrego byś się u mnie załapał.

3

@gumaz Ja bo jak zjem obiad to już myślę o tym co będę robił na kolację.

8

@Esteban_ Małymi kroczkami, żeby stopniowo oswoić środowisko, a potem jak już każdy będzie pogodzony to znikną pudełka. Ta taktyka jest niezawodna względem natury ludzkiej.

0

@4drian0 Gdyby to robił CD Project to bym stwierdził "No way", ale akurat Rockstarr potrafi w optymalizację na konsolach. Na PC z tym bywało różnie.

3

@Arden Wyciekło zdjęcie z testów Viniego. Przepraszam, musiałem ;D

5

@pluszek Przecież on tylko opisuje historię, którą mu sprzedała szwagierka. Nie musi się tak idealnie na tym znać, żeby stwierdzić to co wygenerowałeś przez AI. Nie wiem dlaczego od razu zakładasz, że jest pozbawiony rozsądku i wymyślił sobie bajkę. Jeśli już to takie rzeczy powinny być pisane w kontekście osoby, która jest źródłem, a nie pośrednikiem.

0

@Colon Zgadza się. Mistrz tradycyjnej indonezyjskiej sztuki walki Pencak Silat.

1

@Giwera Sporo tego obejrzałem, więc coś się na pewno znajdzie, również z tych mniej oczywistych ;)

1

@Giwera Możemy np. zrobić dodatkową kategorię "film polski".

1

@Stinger_ Jeśli jesteś zainteresowany to będę oznaczał.

26

Zaczynam nowy kontent filmowy, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę oznaczać. Będę starał się wrzucać mniej oczywiste produkcje lub po prostu takie, o których mniej się mówi, a są moim zdaniem warte obejrzenia.
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1#
Kategoria Thriller (Psychologiczny) - " Drabina Jakubowa" Jacob's Ladder
https://zapodaj.net/images/3ad716ae19e21.png

Jakub Singer (Tim Robbins) walczy z dręczącymi go koszmarnymi wspomnieniami z wojny w Wietnamie. Gdy spotyka przyjaciół z batalionu, dowiaduje się, że ci również doświadczają tego rodzaju wizji. Mężczyźni przypuszczają, że przyczyna zbiorowej halucynacji tkwi w wydarzeniu, które miało miejsce w Wietnamie w delcie Mekongu.
_____________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Wolność słowa" Freedom Writers
https://zapodaj.net/images/d1bbf42c5f246.png

W szkole rozdartej pomiędzy przemocą, uprzedzeniami i licznymi konfliktami Erin Gruwell (Hilary Swank) wypowiada wojnę systemowi i wszech obecnej obojętności poprzez nietuzinkowe podejście do swoich uczniów

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kategoria Horror - "Wcielenie" Malignant
https://zapodaj.net/images/0ec36b0505684.png

Madison (Annabelle Wallis) jest sparaliżowana szokującymi wizjami makabrycznych morderstw, a jej udręka pogarsza się, gdy odkrywa, że to rzeczywistość.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kategoria Akcja - "Rajd" Serbuan Maut
https://zapodaj.net/images/8efc89b24136f.png

Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kategoria Komedia - "Żółtodzioby" Half Baked
https://zapodaj.net/images/aaded15bbcef4.png

Trójka przyjaciół rozpoczyna handel trawką, by uzbierać na kaucję, niezbędną do wyciągnięcia ich kumpla z więzienia.
_______________________________________________________________________________
@JimMorrisonFCB @Gary @Safrani @NeroTFP1 @Giwera @Zoker i inni..
Oznaczyłem tylko dla informacji, ale jak chcecie dostawać systematycznie takie powiadomienia to proszę pisać.

9

@Lionel_Messi10 Seta byku. Nie poskładaj się tym Piccolo.

2

@fcbarcafan19 Jak jestem w sklepie to nawet nie wchodzę w ten dział ze słonymi przekąskami. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ;D Paprykę właśnie sobie często kroję, jakieś jogurty naturalne wcinam, ale zdarza mi się przesadzać z pestkami dyni i orzechami na jakimś filmie, a to kaloryczne jak cholera ;P
@escarabajo Natkę czy korzeń? ;)

4

Ciężko trzymać michę w zimę. Zawsze by się coś przegryzło. Chyba w ramach przekąsek zacznę żreć kapustę kiszoną albo suszone jabłka, żeby się nie obudzić na wiosnę z 10kg nadwagi.

1

@Kgorecki2500 Ogólnie lubię to Universum. Grałem w te bardzo stare odsłony SW jak i te nowe z Jedi, ale mam jakieś uprzedzenia do produkcji od Ubisoftu i coś mnie blokuje przed zakupem tej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?