MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiiBarcaPepa Nieustanne poszukiwanie pełni świadomości i oświecenia. Czyli jeżeli żyłeś z przekonaniem, iż dobra materialne są najważniejsze to rodzisz się jeszcze raz z szansą na pokierowanie swoim życiem tak by dojść do zupełnie innych wniosków. Musisz zrozumieć prawdziwy sens istnienia, a do tego czasu będziesz się odradzał pod różną postacią.
1
@July_6_BcN A ja z okazji dnia naleśnika będę miał naleśniki.
0
@Popitek12 Prawdziwe hardkory jedzą ryż i kasze bez gotowania.
0
@July_6_BcN Ale to sobie chlebka weź do tego bo się nie najesz.
0
@July_6_BcN A na co tyle cebuli kroisz? Co to tam będzie na obiad?
2
@kubix05 No i namówił. Twarożek wymieszany z podsmażonym jabłkiem i cynamonem. Tak sobie dzisiaj zrobię, a co!
0
@July_6_BcN Czyli można powiedzieć, że jesteś polskim cebulakiem?
14
@Faro Wiedzą, że wszystko jest nagrywane, można sobie zbliżyć, zwolnić i jeszcze wyskakują jak z katapulty, a potem rozkładają ręce do sędziego. To trzeba nie mieć wstydu i godności.
16
Barcelona albo MLS. Meczety i Beduini to raczej nie jest wymarzona kultura i środowisko życia dla polskiej pary.
2
@Konradowskyy Jak się przebywa dłuższy czas w takim otoczeniu dziwaków to potem zaczynasz się zachowywać tak jak oni, ale Ci ludzie mają swój świat i uważają resztę biedoty za ograniczony plebs bez gustu i wyobraźni.
6
@fcbarcafan19 Środowisko tych bankietów i gal dla celebrytów to jest generalnie specyficzna grupa ludzi. Oni są tam mocno odklejeni od ramy, a niektórzy już dawno utracili kontakt z rzeczywistością.
0
@capricornusjrk Można, aczkolwiek jak już jeden mam i staram się go zawsze dobrze przygotować o stałych godzinach, więc na kolejny mógłbym już nie mieć tej regularności, ale jak ktoś chętny by taki zapoczątkować to można mieć oznaczać i będę uczestniczył ;)
0
@Filipem Nie wiem kto to jest, ale myślę, że to dobrze.
30
Całe to universum z Niemcem to komedia ;D
3
@Gary Widziałem 1,2,6 i 8. "Piękny Umysł" to klasyka i ogólnie wysoko się kwalifikuje w zestawieniu najlepszych filmów. "Lepiej późno, niż wcale" to trochę inne oblicze Jacka Nicholsona, chociaż ma on więcej takich filmów jak np. "Lepiej być nie może", "Choć goni nas czas" czy "Dwóch gniewnych ludzi" i każdy z nich jest warty obejrzenia. "Bezdroża" to typowy film na przyjemne niedzielne popołudnie. Co do "Nowy Początek" to oczywiście jako fan filmów o UFO miałem wręcz obowiązek sprawdzić tę produkcję i jest niezła, ale do takich filmów jak "Kontakt" czy "Czwarty stopień" to nie ma podjazdu IMO.
16
@Fog_W_1899 Ja bym powiedział, że z polityki się wyrasta. Kiedyś bardzo przeżywałem te afery poszczególnych partii, komentowałem ich populizm, wytykałem kłamstwa, nepotyzm i wdawałem się w burzliwe dyskusje. Na dzień dzisiejszy wiem, że bez względu na to jaka partia będzie rządzić to pewne rzeczy pozostaną niezmienne i szkoda życia jedynego na to stresowanie się tym. Mam po równo wyebane na każdą partię i na każdą stację telewizyjną.
9
@Michael24 I to się nazywa profesjonalizm.
0
@Fog_W_1899 Mnie to akurat nie dziwi bo to nie jest pierwszy raz, a poza tym odkąd pamiętam to zawsze leciał na ilość, a nie na jakość.
13
@mint Mamy połowę sezonu, a gość, który jest ofensywnym pomocnikiem ma 10 bramek i 11 asyst. Nieźle jak na egoistę ze słabym wykończeniem.
2
@Fog_W_1899 Mnie to najbardziej irytuje w Stolicy, że tam się kumuluje największy wyścig szczurów i jest taki kogel-mogel nacji. W ogóle to miasto mi się kojarzy z materializmem. Ja zawsze szukałem miejsc, które są na marginesie tej wszechobecnej betonozy, gdzie można mieć jeszcze jakikolwiek kontakt z naturą.
1
@Fog_W_1899 No w sezonie (+/-3mc) jest tłoczno, ale w takiej Warszawie jest tłoczno przez cały rok, więc i tak dużo lepiej. Droga jest jedna, ale masz też pociąg i taksówki wodne oraz sporo dzikich plaż, gdzie jest o wiele mniej ludzi, a w niektórych odcinkach w ogóle ich nie ma. Większość pcha się na główną blisko centrum.
0
@gumaz Zazdro. Ja mam jakieś 320km, więc 4,5h trzeba liczyć ;P No, ale żyję w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, więc też nie narzekam ;)
6
@lajcior Półwysep Helski albo Solina. Ewentualnie Krynica Zdrój.
6
@bartulek98 Wykończenie to on akurat ma dobre i to pudło w sobotę tego nie zmienia. Powinno się oceniać po tym, że ktoś zrobił coś 20 razy dobrze, a nie po tym, że zrobił cos dwa razy źle.
8
@draxidox Ostatnie miejsce w Polsce jakie bym wybrał do życia.
2
@clyde U mnie miłość do zimy przybrała wymiar starego małżeństwa. Na początku było zauroczenie ale z biegiem lat zostało z tego tylko przyzwyczajenie.
5
@Giwera Aktorzy idealnie skrojeni pod swoje role w tym filmie. Świetna produkcja :) Na jutro mam coś dużo nowszego i ciekaw jestem czy widziałeś ;)
@Safrani No nie bije słupków popularności zdecydowanie, a oferuje dobry klimat w swoim gatunku.
26
SERIA FILMOWA #7
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16504868#comment-16504868
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Film polski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Wind River: Na przeklętej Ziemi"
https://www.filmweb.pl/film/Wind+River.+Na+przekl%C4%99tej+ziemi-2017-763812
Tropiciel dzikich zwierząt oraz młoda agentka FBI próbują rozwiązać sprawę morderstwa w indiańskim rezerwacie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Cud w celi nr. 7"
https://www.filmweb.pl/film/Cud+w+celi+nr+7-2019-840545
Niepełnosprawny intelektualnie mężczyzna, któremu odebrano córkę, trafia do więzienia i musi udowodnić, że został niesłusznie oskarżony o zabicie dziecka dowódcy.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Lekarstwo na życie"
https://www.filmweb.pl/film/Lekarstwo+na+%C5%BCycie-2016-739293
Młody mężczyzna przyjeżdża do ośrodka odnowy biologicznej, aby zabrać stamtąd swojego szefa. Nie wie, że miejsce skrywa mroczny sekret.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Akcja - "Zawód gangster"
https://www.filmweb.pl/film/Zaw%C3%B3d+gangster-2007-396579
Wywodzący się ze środowiska piłkarskich chuliganów, gangster wdrapuje się na szczyt kryminalnego półświatka.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Instrukcji nie załączono"
https://www.filmweb.pl/film/Instrukcji+nie+za%C5%82%C4%85czono-2013-674480
Valentín wychowuje Maggie, którą podrzucono mu sześć lat temu. Wkrótce pojawia się biologiczna matka dziewczynki.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film Polska - "Edi"
https://www.filmweb.pl/film/Edi-2002-34692
Dwaj bezdomni śmieciarze zostają zmuszeni do zaopiekowania się dzieckiem siostry gangsterów.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @fejkenq @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10
2
@heniusss A ja bym sobie zjadł na tarasie przy letnim wiaterku ziemniaki z jajkiem sadzonym i zimnym kefirem.
1
@Nazio_87 Ty tak serio teraz? ;D
@clyde Placki polane gulaszem