MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hosh Musze stary, bo aż kręgosłup mnie boli ;) Spokojnie, to tylko probiotyk po ujowej chorobie.
@Kgorecki2500 Kup sobie taką 28cm albo mama niech Ci da. Może ma wolną sztukę na stanie.
2
@FCB_dimiC Nie usunąłem, tylko mi usunęli bo oznaczyłem go kiedy był zbanowany xd
4
@Kgorecki2500 Ty lubisz szybkie przepisy to łap. Rzucasz to na patelsona i Elo.
https://zapodaj.net/images/3faa5c34fa571.jpg
2
@Derean Na miejscu Atletico wolałbym grać 90 minut, bo bardziej sprawiedliwy rezultat da 180 minut, a lepszą drużyną jest Barcelona, która wygrała trzy ostatnie spotkania, a jeszcze wcześniej był remis. To taka podpowiedź dla kolegi @Antimadridista_WR
0
@karci0 Niby ta, ale trzy ostatnie mecze wygrane
1
@Kgorecki2500 Ile miałeś? Tydzień?
2
@Marusek Nie, nie. Absolutnie nie chcę tutaj wrzucać wyłącznie filmów produkcji USA. Już było kilka filmów Bollywood, francuskie, hiszpańskie, azjatyckie, a nawet Liban, więc będzie ogólnie światowo ;)
3
@mint https://www.fcbarca.com/130189-hansi-flick-na-temat-doniesien-o-spoznieniu-lamine-yamala-na-mecz-z-psg-to-gono-prawda.html
[Śmiech] Chciałbym wiedzieć, skąd pan wziął tę plotkę. To gó*no prawda [Hansi użył słowa bullshit] — przepraszam, że powiem to w ten sposób, ale tak właśnie jest. W tym klubie, z Deco i z resztą ludzi z otoczenia, mam świetne relacje. Naprawdę wierzą w naszą pracę. Mamy pełne zaufanie i nigdy nikt nie poprosiłby mnie o coś takiego. Mówię to jasno — to śmieci, nieprawdziwa plotka, śmieci. A jeśli ktoś to powiedział, to po prostu kłamie. Zgoda?
9
@SenoX No ta sytuacja to się, aż prosiła o podpis "Cucurella opuścił chat" xD
0
@Czyhrynski Dla mnie to wszystko dzisiaj jest zbyt zmonetyzowane i pozbawione duszy. Każdy się nastawia na zarobek, a nie na sztukę i potrzebę przekazania czegoś autentycznego. Po prostu konsumpcjonizm przeorał ludziom głowy.
1
@Safrani No to rocznik mojego brata. Jesteś równo 10 lat starszy ode mnie ;)
3
@LOPEZ16 Ja się nie zgodzę z Twoim znajomym bo muzyka jest jak wszechświat, ograniczona jedynie wyobraźnią i nie polega wyłącznie na wymyślaniu nowych rozwiązań. Można ją kreować w nieskończoność na jednym sprawdzonym systemie.
5
@LOPEZ16 A nie masz wrażenia, że podobnie jest z piosenkarzami, aktorami i ogólnie dotyka to wiele dziedzin życia? Bo mimo tego, że słyszę, iż jest to boomerskie idealizowanie swoich czasów to jakoś nie mogę się wyzbyć tego wrażenia.
1
@Safrani Przypomnij mi, z którego jesteś roku?
1
@Zbyszard Rozumiem, że wychodzisz z takiego założenia, iż jeżeli Ci np. nie podchodzi placek zwany pizzą to spokojnie można go nazwać przereklamowanym, zgadza się?
3
@Bykunn Ja myślę, że w ogóle Chrystus bardzo sobie ceni jakiekolwiek działania polityczne w systemie, który grzeszni śmiertelnicy sami sobie wymyślili.
1
@Safrani No tak, ja swoją edukację rozpocząłem dopiero w latach 90.
14
@draxidox Już mi się nie pocą bo minęło sporo czasu i się oswoiłem z tą myślą, że to historia. Natomiast żadne odejście z klubu nie bolało mnie tak jak Leo. Paskudne okoliczności, bez hołdu, bez podsumowania najpiękniejszych momentów z pełnymi trybunami i ogólnie zbyt wcześnie i zbyt gwałtowanie z zaskoczenia.
2
@Safrani Stary jestem, ale nie, aż tak żeby z wiadrem mleka chodzili po klasie ;D Natomiast stołówki miałem oczywiście. Najczęściej tam siedziałem, gdy moja klasa miała religię bo posiadałem pisemne zwolnienie z tego "przedmiotu". Czasem jak się nie chciało iść na chemię czy matę to też ;P W podstawówce to zamiast kanapek wolałem zapiekanki za 3zł i tosty za 1zł.
0
@kamyk_23 Jak nie zapomnę to dopiszę obok.
1
@lajcior Parówki w cieście drożdżowym
https://zapodaj.net/images/b588092862d77.png
Do tego jakieś fajne Dipy typu Czosnek, Jalapeno, Siracha Mayo
16
No i to jest profesjonalny trener. Gdyby wymienił jakiegokolwiek zawodnika to piłkarz Barcelony grający na tej samej pozycji mógłby to odebrać jako sygnał, że jest w jego oczach słaby. To jest dbanie o dobre morale drużyny i nie ma sensu tego burzyć odpowiedzią na pytanie, które i tak nic realnie nie wnosi.
0
@Zoker Zidane pod numer 3
4
@Arden Przy naszej taktyce będziemy potrzebować nie tylko zawodników w formie, ale i mentalu na najwyższym poziomie by odrabiać stracone gole bo te mecze w późniejszej fazie LM to będzie wojna na wymianę ciosów. Potrzebujemy dokładnie tego co pokazali przy wyniku 0-2 z Interem.
0
@tarczon Pewnie wolałby nosić koszulkę Cristiano bo to Ronaldo jest według niego numero uno.
22
SERIA FILMOWA #11
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Następna część #10
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16518855#comment-16518855
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Familijny, Film polski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Trup"
https://www.filmweb.pl/film/Trup-2012-637730
Detektyw poszukuje ciała femme fatale, które zniknęło z kostnicy.
_______________________________________________________________________________Kategoria Dramat - "Skazany"
https://www.filmweb.pl/film/Skazany-2017-742795
Jacob opuszcza więzienie, lecz nie może wrócić do rodziny, gdyż grozi im niebezpieczeństwo ze strony gangu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Opowieść o dwóch siostrach"
https://www.filmweb.pl/film/Opowie%C5%9B%C4%87+o+dw%C3%B3ch+siostrach-2003-132767
Po długim pobycie w szpitalu psychiatrycznym dwie siostry wracają do domu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Akcja - "Potęga strachu"
https://www.filmweb.pl/film/Pot%C4%99ga+strachu-2006-142672
Pracujący na usługach włoskiej mafii Joey próbuje odnaleźć pistolet użyty podczas gangsterskich porachunków, w których zginął skorumpowany policjant.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Wśród Chwastów"
https://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Br%C3%B3d+chwast%C3%B3w-2018-800210
Oszust prowadzący lewy interes z kobietą, która go adoptowała, odnajduje wytchnienie od trudnej przeszłości podczas pracy z grupą trudnych uczniów.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Familijny - "Mikołajek "
https://www.filmweb.pl/film/Miko%C5%82ajek-2009-490965
Mikołajek podejrzewa narodziny młodszego braciszka. W obawie przed porzuceniem, postanawia opracować plan pozbycia się niemowlaka.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Kingsajz"
https://www.filmweb.pl/film/Kingsajz-1987-1140
W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje zamieszkana przez krasnoludki kraina zwana Szuflandią. Jej władca oskarża chemika Adasia o produkcję "kingsajzu", pozwalającego osiągać rozmiary człowieka.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10
1
@Andi18 Nie wiem jak jest teraz ,ale kiedyś każda formacja miała swojego trenera/mentora. Był trener bramkarzy, trener pomocników, trener obrony i w takiej roli bym go widział jako mentor piłkarzy z sektoru pomocy. Żeby uczył ich kierunkowego przyjęcia piłki, ustawienia, zarządzania całą linią itp.
1
@Andi18 Uważam, że gdyby naprawdę interesowała go poważna kariera trenerska to już by łapał doświadczenie w średnich klubach za mniejsze pieniądze by stopniowo dojść do propozycji z TOP-u, ale on chyba wychodzi z założenia, że jak już trenował Barcelonę to teraz już tylko będzie latał po Bayernach, Liverpoolach i samej czołówce za miliony monet jak Pep, tylko, że nie zostawił po sobie takich wyników jak Pep i powinien znać swoje miejsce w szeregu. Wcale się nie zdziwię jak jego kariera się skończy tam, gdzie się zaczęła czyli u Arabów.
3
@misterio O co tu się kłócić. Jak komuś smakuje to na zdrowie i smacznego. Każdy może dokonać własnego wyboru i mnie osobiście wybory kulinarne innych ludzi mało interesują.
4
@Barcanajlepszyteam Nawet wiem kto
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16518765#comment-16518765