MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Konradowskyy Jak się przebywa dłuższy czas w takim otoczeniu dziwaków to potem zaczynasz się zachowywać tak jak oni, ale Ci ludzie mają swój świat i uważają resztę biedoty za ograniczony plebs bez gustu i wyobraźni.
6
@fcbarcafan19 Środowisko tych bankietów i gal dla celebrytów to jest generalnie specyficzna grupa ludzi. Oni są tam mocno odklejeni od ramy, a niektórzy już dawno utracili kontakt z rzeczywistością.
0
@capricornusjrk Można, aczkolwiek jak już jeden mam i staram się go zawsze dobrze przygotować o stałych godzinach, więc na kolejny mógłbym już nie mieć tej regularności, ale jak ktoś chętny by taki zapoczątkować to można mieć oznaczać i będę uczestniczył ;)
0
@Filipem Nie wiem kto to jest, ale myślę, że to dobrze.
30
Całe to universum z Niemcem to komedia ;D
3
@Gary Widziałem 1,2,6 i 8. "Piękny Umysł" to klasyka i ogólnie wysoko się kwalifikuje w zestawieniu najlepszych filmów. "Lepiej późno, niż wcale" to trochę inne oblicze Jacka Nicholsona, chociaż ma on więcej takich filmów jak np. "Lepiej być nie może", "Choć goni nas czas" czy "Dwóch gniewnych ludzi" i każdy z nich jest warty obejrzenia. "Bezdroża" to typowy film na przyjemne niedzielne popołudnie. Co do "Nowy Początek" to oczywiście jako fan filmów o UFO miałem wręcz obowiązek sprawdzić tę produkcję i jest niezła, ale do takich filmów jak "Kontakt" czy "Czwarty stopień" to nie ma podjazdu IMO.
16
@Fog_W_1899 Ja bym powiedział, że z polityki się wyrasta. Kiedyś bardzo przeżywałem te afery poszczególnych partii, komentowałem ich populizm, wytykałem kłamstwa, nepotyzm i wdawałem się w burzliwe dyskusje. Na dzień dzisiejszy wiem, że bez względu na to jaka partia będzie rządzić to pewne rzeczy pozostaną niezmienne i szkoda życia jedynego na to stresowanie się tym. Mam po równo wyebane na każdą partię i na każdą stację telewizyjną.
9
@Michael24 I to się nazywa profesjonalizm.
0
@Fog_W_1899 Mnie to akurat nie dziwi bo to nie jest pierwszy raz, a poza tym odkąd pamiętam to zawsze leciał na ilość, a nie na jakość.
13
@mint Mamy połowę sezonu, a gość, który jest ofensywnym pomocnikiem ma 10 bramek i 11 asyst. Nieźle jak na egoistę ze słabym wykończeniem.
2
@Fog_W_1899 Mnie to najbardziej irytuje w Stolicy, że tam się kumuluje największy wyścig szczurów i jest taki kogel-mogel nacji. W ogóle to miasto mi się kojarzy z materializmem. Ja zawsze szukałem miejsc, które są na marginesie tej wszechobecnej betonozy, gdzie można mieć jeszcze jakikolwiek kontakt z naturą.
1
@Fog_W_1899 No w sezonie (+/-3mc) jest tłoczno, ale w takiej Warszawie jest tłoczno przez cały rok, więc i tak dużo lepiej. Droga jest jedna, ale masz też pociąg i taksówki wodne oraz sporo dzikich plaż, gdzie jest o wiele mniej ludzi, a w niektórych odcinkach w ogóle ich nie ma. Większość pcha się na główną blisko centrum.
0
@gumaz Zazdro. Ja mam jakieś 320km, więc 4,5h trzeba liczyć ;P No, ale żyję w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, więc też nie narzekam ;)
6
@lajcior Półwysep Helski albo Solina. Ewentualnie Krynica Zdrój.
6
@bartulek98 Wykończenie to on akurat ma dobre i to pudło w sobotę tego nie zmienia. Powinno się oceniać po tym, że ktoś zrobił coś 20 razy dobrze, a nie po tym, że zrobił cos dwa razy źle.
8
@draxidox Ostatnie miejsce w Polsce jakie bym wybrał do życia.
2
@clyde U mnie miłość do zimy przybrała wymiar starego małżeństwa. Na początku było zauroczenie ale z biegiem lat zostało z tego tylko przyzwyczajenie.
5
@Giwera Aktorzy idealnie skrojeni pod swoje role w tym filmie. Świetna produkcja :) Na jutro mam coś dużo nowszego i ciekaw jestem czy widziałeś ;)
@Safrani No nie bije słupków popularności zdecydowanie, a oferuje dobry klimat w swoim gatunku.
26
SERIA FILMOWA #7
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16504868#comment-16504868
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Film polski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Wind River: Na przeklętej Ziemi"
https://www.filmweb.pl/film/Wind+River.+Na+przekl%C4%99tej+ziemi-2017-763812
Tropiciel dzikich zwierząt oraz młoda agentka FBI próbują rozwiązać sprawę morderstwa w indiańskim rezerwacie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Cud w celi nr. 7"
https://www.filmweb.pl/film/Cud+w+celi+nr+7-2019-840545
Niepełnosprawny intelektualnie mężczyzna, któremu odebrano córkę, trafia do więzienia i musi udowodnić, że został niesłusznie oskarżony o zabicie dziecka dowódcy.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Lekarstwo na życie"
https://www.filmweb.pl/film/Lekarstwo+na+%C5%BCycie-2016-739293
Młody mężczyzna przyjeżdża do ośrodka odnowy biologicznej, aby zabrać stamtąd swojego szefa. Nie wie, że miejsce skrywa mroczny sekret.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Akcja - "Zawód gangster"
https://www.filmweb.pl/film/Zaw%C3%B3d+gangster-2007-396579
Wywodzący się ze środowiska piłkarskich chuliganów, gangster wdrapuje się na szczyt kryminalnego półświatka.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Instrukcji nie załączono"
https://www.filmweb.pl/film/Instrukcji+nie+za%C5%82%C4%85czono-2013-674480
Valentín wychowuje Maggie, którą podrzucono mu sześć lat temu. Wkrótce pojawia się biologiczna matka dziewczynki.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film Polska - "Edi"
https://www.filmweb.pl/film/Edi-2002-34692
Dwaj bezdomni śmieciarze zostają zmuszeni do zaopiekowania się dzieckiem siostry gangsterów.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @fejkenq @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10
2
@heniusss A ja bym sobie zjadł na tarasie przy letnim wiaterku ziemniaki z jajkiem sadzonym i zimnym kefirem.
1
@Nazio_87 Ty tak serio teraz? ;D
@clyde Placki polane gulaszem
17
SERIA FILMOWA #6
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #5
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16499559#comment-16499559
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Film polski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Bez reguł" Unthinkable
https://www.filmweb.pl/film/Bez+regu%C5%82-2010-460941
Dwójka agentów stara się odnaleźć bomby podłożone przez byłego eksperta nuklearnego.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Dom z piasku i mgły" House of Sand and Fog
https://www.filmweb.pl/film/Dom+z+piasku+i+mg%C5%82y-2003-35483
Załamana po rozstaniu z mężem Kathy traci dom na licytacji. Aby go odzyskać, nie cofnie się przed niczym.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Heretic"
https://www.filmweb.pl/film/Heretic-2024-10037296
Dwie misjonarki trafiają do domu sympatycznego mężczyzny, który zamienia się w psychopatycznego oprawcę. Muszą przejść serię testów by przetrwać w tej śmiertelnie niebezpiecznej grze.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Akcja - "Na skraju jutra" Edge of Tomorrow
https://www.filmweb.pl/film/Na+skraju+jutra-2014-577622
Walczący z agresywną rasą obcych żołnierz zostaje zamknięty w pętli czasu i skazany na ciągłe przeżywanie tego samego dnia. On i legendarna bohaterka wojenna łączą siły, aby powstrzymać agresorów.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Jestem na tak" Yes Man
https://www.filmweb.pl/film/Jestem+na+tak-2008-450915
Carl postanawia wziąć udział w programie samodoskonalenia się, który polega na mówieniu wszystkim i wszystkiemu „tak”.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Wszystko będzie dobrze"
https://www.filmweb.pl/film/Wszystko+b%C4%99dzie+dobrze-2007-296881
Początkujący lekkoatleta z małego miasteczka Paweł postanawia pobiec do Częstochowy, by wymodlić zdrowie dla matki. Śladem chłopca podąża nauczyciel W-F mający problemy alkoholowe.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @fejkenq @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10
2
@Gaucho Mi to się wydaje, że Robercik to jest prywatnie taka ciepła klucha pod pantoflem bo albo mu nie przeszkadza to jakiej treści wypowiedzi zamieszcza jego małżonka w przestrzeni publicznej albo nie jest w stanie tego zmienić.
0
No nareszcie zrobił to co miał zrobić.
0
Lewy powinien wejść w przerwie bo nie da się patrzeć na chłopa.
1
@gumaz Wczoraj bez seansów bo gości miałem.
1
@gumaz Dzisiaj nie, ale wczoraj, aż za dużo.
https://zapodaj.net/images/da4c8bc281234.jpg
0
@Cryptolis Wiadomo, że jest grupa ludzi, dla których są to uciążliwe warunki, ale dla mnie osobiście, patrząc ze swojego perspektywy najpiękniejsza pora. Niestety w tamtym roku nie było szału i to było zajebiście dalekie od lata 2024.
2
@Giwera Uprzedzenie do Bollywood działa do pierwszego filmu, który Cię zachwyci. Jak tak miałem po objerzeniu "Nazywam się Khan" czy "Gwiazdy na Ziemi". Nigdy bym nie przypuszczał, że oni robią takie dobre filmy.
4
@kubix05 Bacon snacks wybieram.