1

@Kgorecki2500 Teraz się boisz bo jesteś młody i żal Ci to wszystko stracić, ale na starość dużo się w głowie zmienia.

Swoją drogą z tego co kojarzę to zawsze się pchałeś do wojska, więc tam masz jeszcze mniejszą szansę na to by tyle dożyć.

2

@daniel32778 @Mroziu Ta, szczególnie po tym wdychaniu smogu, żarciu konserwantów, niskiej aktywności fizycznej przy stosowaniu szkodliwych nawyków i lekomanii. Normalnie po 150 lat będziemy żyli jak żółwie z Galapagos xD

4

@Kgorecki2500 Każdy mówi, że chciałby żyć jak najdłużej, ale okazuje się, że człowiek z wiekiem postrzega to trochę inaczej. Widziałem kilka wywiadów z takim ludźmi w wieku 100+ i są już zmęczeni, zbyt dużo widzieli, szukają spokoju po drugiej stronie. Z perspektywy naszego wieku to może być niezrozumiałe, ale ciężar jaki się już nosi na plecach w takim wieku czasami jest już zbyt duży.

3

@Ls0811 "Zastrzegając nr PESEL nie zrobisz nic u notariusza. Czyli zakup mieszkania/ działki jest wykluczony."

No i to jest jakaś przeszkoda? Ja będąc już u notariusza na miejscu wszedłem w aplikację i jednym kliknięciem ten pesel odblokowałem, a za 10 minut po przepisaniu nieruchomości go z powrotem zastrzegłem.

1

@Zelazny_Mike Oj tak. To by się zjadło.

4

@Batys Tak i odliczanie w rogu ekranu do przyjazdu policji haha

1

@JimMorrisonFCB No trzeba trzeba bo teraz przestępcy przenieśli się do sieci i tam szukają słabych punktów. Pamiętam jak do koleżanki z pracy na firmową skrzynkę ktoś wysłał mail z treścią typu "Witaj mój zboczony przyjacielu. Wiem na jakie wchodzisz strony bla bla bla. Jeśli w ciągu 24h nie przelejesz X kwoty na podany numer konta to wszystkie dane, które zabezpieczyłem na twardym dysku zostaną przekazane policji" XD. Możliwość odpowiedzi jest zablokowana. Wysyłają hurtowo na setki skrzynek takie wiadomości i liczą, że ktoś przeleje hajs.

1

@JimMorrisonFCB No ja sobie zastrzegłem pesel jak tylko pojawiła się taka opcja. Do banku loguje się biometrycznie za pomocą odcisku palca i nie mam autouzupełniania loginu i hasła. Mało tego bo każde logowanie z nowego urządzenia musi być potwierdzone kodem, który przychodzi na telefon i jest ważny tylko kilkanaście sekund, ale to nie wszystko bo przy każdej zmianie limitów również trzeba przeprowadzić autoryzacje szybkim kodem. Do tego mam też zaznaczoną opcję, że system uczy się moich zachowań w aplikacji banku i każde nietypowe działanie jest weryfikowane.

0

@czosnekfcb Też miałem takie odczucia, ale potem przypomniałem sobie czasy, gdy miałem 18 lat i tych skejtów w opuszczonych spodniach do ziemi jakby się ze trzy razy zesrali. Wtedy zrozumiałem, że jednak każde pokolenie ma swoje odchyły.

1

@July_6_BcN Masz różne grupy "Wakacje dla singli" w konkretnych przedziałach wiekowych (20-30, 30-40), gdzie jedzie np. grupa 15 dziewczyn i 15 chłopaków w góry albo nad morze. Spędzają ze osobą aktywnie czas, palą wieczorem ogniska i bawią się w grupie. Można zawrzeć zarówno nowe przyjaźnie jak i relacje miłosne. Pytanie tylko czy masz w sobie na tyle śmiałości by się zdecydować na taki wyjazd ;) Tak samo są różne imprezy okolicznościowe dla Singli jak Sylwester czy Andrzejki.

7

@pikass14 Wygląda tak jak by już swoje odbębnił w woju.
@Arden Pierwsza myśl film "Wzgórza mają oczy"

1

@July_6_BcN Nie mam złotej mapy z miejscem, gdzie przebywają normalni faceci, ale czasem warto przerzucić stos gnoju by dokopać się czegoś wyjątkowego. Pewne jest tylko to, że jeśli nie wyjdziesz z inicjatywą by coś zmienić to jednocześnie godzisz się na to co masz.

2

@Karol145 Ano nie każdy, chociaż w moim przypadku to nie jest kwestia tego się nie potrafię odnaleźć w związku. Nie jestem na co dzień osobą konfliktową, potrafię w kompromisy i staram się uszczęśliwiać ludzi, których kocham, ale tak długo już siedzę w trybie single player, że doszedłem już do etapu, gdzie moje schematy życia nie uwzględniają drugiej osoby w tym wszystkim. Jest oczywiście sporo rzeczy, za którymi tęsknie ze swojego ostatniego związku, ale jest też mnóstwo pozytywów jakie wyciągam z bycia samemu. Wszystko zależy od tego czego dana osoba oczekuje od życia, a nie wszyscy dążą do tego samego.

2

@July_6_BcN To się zacznij umawiać na randki i spotykać z jakimiś facetami. Jak będziesz siedzieć na LR to nic z tego nie będzie ;D

2

@July_6_BcN Nie każdy jest stworzony do tego by żyć sam. Ja jestem ;D

1

@gumaz A to takie nieporozumienie jest, ale ziomek chyba focha zaebał ;P

1

@ranger3120 Myślałem, że się odniosłeś do komentarza @Michael24

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ranger3120 Gorzej bo? Nic tak nie pomaga zapomnieć o czerstwej bułce jak świeża bułka.

3

@partymaker Co to ma być? Bo ja chyba nie w temacie. To jakaś nowa taktyka na rzuty rożne, że odcinają bramkarza od piłki? xd

1

@Safrani Jeżeli kiedykolwiek będę miał takie zachcianki to mi sprzedaj listwę w twarz xd

4

@michaleu Podobno pierwszym pomysłem były cztery zera.

1

@lucca87 Muszą się jakoś pocieszać i pompować sztucznie atmosferę, ale czekamy na konkretnych rywali, którzy zweryfikują jego Boskość.

3

@Zoker Na pewno chodziło o grzechy, a nie wodę z mydłem?

2

@marcin62 Najbardziej ekscytujące w tym wszystkim jest to, że on ma dopiero tyle lat co Mbappe, gdy przechodził z Monaco do PSG. Ciekawe jak to będzie wyglądało w wieku 22 lat.

5

@Azi Zadałem proste pytanie, ale nie wiesz co masz odpisać, więc Ty się tak nie bawisz, a podobno to nie jest przedszkole. No ok.

4

@Azi A czy ja tu gdzieś stwierdzam FAKT? Podałem kilka scenariuszy, żebyś sobie ocenił, który z nich jest najbardziej prawdopodobny.

a) 2 letnie dziecko, postrzeliło się zabezpieczonym karabinem w stopę
b) 2 letnie dziecko postrzeliło się niezabezpieczonym karabinem w stope
c) dziadek lub inna osoba przebywająca w domu postrzeliła dziecko zabezpieczonym karabinem w stope
d) dziadek lub inna osoba przebywająca w domu postrzeliła dziecko niezabezpieczonym karabinem w stope

Który scenariusz jest według Ciebie najbardziej prawdopodobny? Możesz też podać inny.

3

@Azi To już rozstrzygną odpowiednie organy. Jest to dla mnie bardziej prawdopodobne, niż to, że 2 letnie dziecko się nią postrzeliło. Uważasz, że gość postrzelił przypadkowo dziecko poprzez zabezpieczoną broń? A może po prostu odbezpieczył ją w domu i wycelował jej w stopę?

6

@Azi Bo posiadając broń palną jesteś zobowiązany do tego by zachować szczególną ostrożność i nie narażać osób postronnych? Kończysz polowanie to rozbrajasz broń z amunicji albo przynajmniej zabezpieczasz zamek, co w tym takiego nadzwyczajnego? Gość się z nią przemieszcza w miejscu publicznym i w każdym momencie w wyniku jakiegoś losowego zdarzenia może uruchomić spust. Nie wiem, upadnie z nią, albo ktoś w niego wbiegnie. Nie mówiąc już o tym, że ma świadomość iż w jego mieszkaniu jest rodzina w tym dzieci, które "mogą majstrować".

1

@gumaz Mam koleżanką "ziomalkę", z którą się wychowałem w jednej klatce. Chodziliśmy razem do przedszkola, do podstawówki, do gimnazjum i do liceum, a po maturze wyjechała na Majorkę. Widujemy się kilka razy w roku bo przyjeżdża na Święta, a ja czasem do niej lecę w okresie wakacyjnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?