MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@directedbyfcb Wszystko się zgadza, ale można żyć na własnych zasadach zachowując przy tym kręgosłup moralny, szacunek do innych, empatię i zwyczajnie ludzkie odruchy dobra, a o to jest obecnie coraz ciężej. Wszyscy sfiksowali na punkcie pieniędzy i nie jeden by swoja matkę sprzedał. Nie chodzi o niezależność, indywidualny rozwój i odbieganie od społecznych szablonów bo to są pozytywne aspekty życia, które nikomu nie robią krzywdy, ale najgorsze jest to wszechobecne zatracenie wartości duchowych, ponad materialne czy deptanie własnej godności.
1
@michal26 Może nie tyle zmienić, co po latach zrozumieć swoje niepowodzenia w związkach z kobietami i dojść do wniosku, że zawsze brakowało w nich pociągu seksualnego. Odkryć w sobie coś co zawsze było ukryte. Ja rozumiem to w ten sposób kiedy ktoś po latach życia jako osoba próbująca się dopasować do hetero przechodzi na drugą stronę mocy.
1
@Bobo25 Jasne, że kojarzę. Tak samo pamiętam "Tajemnicze złota miasta" .
0
@DanielPlainview Tutaj już nie pomoże żaden pomysł bo nikt już nie ma nad tym żadnej kontroli. Po prostu prędzej czy później nastaną skutki takiego kierunku ewolucji.
2
@xvcWinterSoldier Nie może mieć zawiasów bo jako osoba pełnoletnia zrobiła rozbój z niebezpiecznym narzędziem. Poważne przestępstwo zagrożone w Polsce pozbawieniem wolności do 3 do 20 lat.
0
@qbsonFCBarca Piękny to był serial. Ciekawe, gdzie to można dzisiaj znaleźć.
0
@wyrek No i to jest fajna sprawa, a akurat mam 70mai.
2
Na potęgę Posępnego Czerepu! Mocy przybywaj! Właśnie sobie przypomniałem po latach bajkę swojego dzieciństwa "He-man". Ktoś oglądał? xD
1
No cóż. Ameryki nie odkrył. U Hiszpana się zgadza wszystko oprócz częstotliwości urazów. Wszyscy widzą i to od samego początku, że jest nieszablonowy, dobry technicznie z ułożoną nogą i potrafi się znaleźć w polu karne tylko to zdrowie.
2
@Fantastyczny Chłopiec @Zoker Generalnie to co ona zrobiła to jest tzw. Rozbój z użyciem broni (lub innego niebezpiecznego narzędzia). Kwalifikowana forma rozboju opisana w art. 280 § 2 Kodeksu karnego. Sprawcy grozi kara od 3 do 20 lat pozbawienia wolności. Przestępstwo to polega na kradzieży połączonej z użyciem broni palnej, noża lub podobnego przedmiotu. Do tego jeszcze bym jej dopisał próbę pomówienia bo podobno krzyczała, że ją chciał zgwałcić. Tutaj kuratora może dostać, ale dopiero po wyjściu z więzienia bo zakończenie sprawy samym dozorem kuratora jest bardzo mało prawdopodobne w przypadku osób pełnoletnich. Zbyt poważne przestępstwo na prace społeczne i tego typu pierdoły.
7
@Fantastyczny Chłopiec Żukowska to ma intelekt na poziomie Żuka gnojowego, więc co tu dużo pisać. Toczy swoją kulkę łajna.
0
@Fantastyczny Chłopiec A jakie stężenie kryształu we krwi? Bo po samym alkoholu to ona nie była.
1
@qbsonFCBarca Coś ostatnio dużo jej się zrobiło w mediach. Filmy biograficzne, akcje humanitarne, kontrowersyjne opinie po występie ze Stingiem. Przypadek? Nie sądzę.
0
@Jakchcesz No tu właściwie wszystko elegancko opisał @wyrek . Ja mam podpiętą kamerkę pod gniazdo z prądem "zmiennym" czyli zasilanie jest dopiero po przekręceniu stacyjki. Po zgaszeniu auta kamera się wyłącza. Jak ktoś chce, żeby kamerowała też wtedy, gdy nas nie ma w samochodzie to trzeba ja załączyć pod gniazdo USB z prądem "stałym" tylko kluczowy jest właśnie automatyczny odcinacz prądu. Jednak w mroźne zimy nie polecam takiego rozwiązania i lepiej mieć ją wpiętą w jakiś mocny powerbank typu 20 000 mAh lub po prostu kupić sobie droższą kamerkę z wbudowaną baterią.
1
@Arden W dzisiejszych czasach rejestrator to absolutny "must have" bo jest tyle psycholii w otoczeniu, że trzeba być bardzo czujnym. Albo się turlikają po masce stojącego przed pasami samochodu i krzyczą, że ich potrąciłeś albo inne pomówienia.
0
@MesQueUnClub_87 Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
3
@Kgorecki2500 Chyba ma remisję nowotworu skoro był taki umierający, a po tylu miesiącach z taką energią prowadzi konto na X. Czemu Polska musi mieć takich przekrętów na scenie politycznej.
1
@wpwelement Wszyscy się tak naprawdę zastanawiają nad tym jaki jest w tym cel i przed czym to ma chronić? To chyba dobrze, że jest duże zainteresowanie jakimś kontentem i coś się dzieje na stronie bo to też ją w pewny sposób rozwija. Przez tego typu ograniczenia tworzenie takich rzeczy staje się po prostu nieintuicyjne. Łatwiej i przede wszystkim szybciej jest oznaczyć większą ilość nicków, niż każdemu z osobna wysyłać wiadomości prywatne. Jeszcze, żeby człowiek wiedział w imię czego są te utrudnienia bo ciężko sobie zwizualizować jakiś sensowny powód.
0
@escarabajo Jak będzie 40 osób to teraz wysyłaj każdemu osobno wiadomość priv z linkiem ;P
0
@STALU Ciężko będzie bo usuwają oznaczenia. Mogę oznaczyć 10 osób, ale 15 już nie xD
0
@NeroTFP1 Aha, czyli jakikolwiek kontent na tej stronie nie ma sensu @Moderacja
0
@MesQueUnClub_87 Ktoś wie jak tu oznaczać więcej osób bo dodałem w osobnym komentarzu i skasowane :/
1
@NeroTFP1 Spoko. Oj ryje. Są tzw. "elementy zaskoczenia".
1
@Giwera Polecam. Azjatycka "Wyspa tajemnic".
No Ty to akurat myślę, że dość często będziesz trafiał na tytuły, które widziałeś bo masz większy bagaż kinematograficzny, niż przeciętny widz ;D ALE będą różne, takie całkowicie niszowe również. Nawet Bollywood. Posty będą codziennie o tej porze.
1
Komentarz usunięty
38
Zaczynam nowy kontent filmowy, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę oznaczać. Będę starał się wrzucać mniej oczywiste produkcje lub po prostu takie, o których mniej się mówi, a są moim zdaniem warte obejrzenia.
Link do części #1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16484232#comment-16484232
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Film polski)
2#
Kategoria Thriller - "Porwana pamięć" Gi-eok-ui bam
https://zapodaj.net/images/fbe12483bfe8d.png
Film opowiada historię Jin-seoka, który jest świadkiem uprowadzenia swojego starszego brata, Yoo-seoka. Gdy brat wraca po 19 dniach, nie pamięta nic z okresu uwięzienia i zachowuje się jak zupełnie inna osoba. Jin-seok zaczyna podejrzewać, że mężczyzna wcale nie jest jego bratem.
Kategoria Dramat - "Midnight Express"
https://zapodaj.net/images/97b6f53471017.png
Tytułowy "Midnight Express" w więziennym slangu oznacza ucieczkę. O wydostaniu się z piekła marzy właśnie Billy Hayes (Brad Davis), amerykański student, który trafia do tureckiego więzienia za przemyt narkotyków. Zostaje aresztowany na lotnisku w Stambule, gdy wraca z wakacji. Dziewczynie Susan (Irene Miracle), która z nim podróżuje, udaje się bezpiecznie opuścić kraj. On trafia za kratki.
Kategoria Horror - "Nadprzyrodzony pakt" The Pact
https://zapodaj.net/images/abb3b68e7737b.png
Kobieta stara się uporać ze złymi wspomnieniami i niedawną śmiercią matki. Nie pomagają jej w tym niewyjaśnione zjawiska, których jest świadkiem w rodzinnym domu.
Kategoria Akcja - "Ulepszenie" Upgrade
https://zapodaj.net/images/7197208b7af7d.png
Sparaliżowany Grey (Logan Marshall-Green) poddaje się nowatorskiemu zabiegowi, aby o własnych siłach odnaleźć zabójców swojej żony.
Kategoria komedia - "Mały" Littleman
https://zapodaj.net/images/fcc9da00bb9d1.png
Calvin Simms (Marlon Wayans) wraz ze wspólnikiem kradną diament, który podczas ucieczki podrzucają Vanessie Edwards. By go odzyskać, mężczyzna postanawia wykorzystać instynkt macierzyński kobiety.
Kategoria Film polski - "Pogoda na jutro"
https://zapodaj.net/images/f893e762b562c.png
Józef (Jerzy Stuhr) opuszcza mury klasztoru, gdzie spędził kilkanaście lat. Konfrontacja z porzuconą rodziną i zmienionym światem będzie dla niego szokiem.
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @fejkenq @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10
9
Nie chce się iść spać, a rano nie chce się wstać. Odwieczna bitwa.
9
@RozowaPantera Ciesz się, że Cię wybudziła, a nie obudziłeś się o 6:00 z nią w łóżku.
3
@Luciano99 @Frimpong Chyba uczestniczył w wojnie secesyjnej bo widać, że dostał w klatę kulą od armaty lol
0
@JimMorrisonFCB Można i tak ;D