MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Batys Odgaduje hasło: Yebac zime
0
@clyde Bo dla Japończyków Polska to mały rynek zbytu. Najwięcej gier kupuje USA, Chiny, Japonia, Niemcy, Korea Południowa, UK i Francja. My jesteśmy dopiero w trzeciej dziesiątce, więc to, że się obrażą na nich gracze z Polski nie odbije się w dużym stopniu na ich przychodach.
25
Przecież to jest sprzedajna marionetka. FIFA zawsze była synonimem korupcji i ciemnych interesów przysłoniętych sportem. Nie tak dawno wręczył "pokojową" nagrodę pomarańczowemu. Fakt, że nikt w tej organizacji nie węszy i nie doszukuje się łamania prawa świadczy o tym, że wielu wysoko postawionych figur dostaje swoja dolę. Proceder na skalę światową. Był Katar, jest USA, a wkrótce przegłosują Arabię Saudyjską na MŚ bo to już nie jest losowanie. Teraz dany kraj zgłasza chęć organizacji, a FIFA "ocenia" infrastrukturę i warunki do organizacji, więc "kto da więcej" wygrywa.
2
@Giwera "Ostatnia wieczerza" figuruje jako horror, a w tym gatunku ocenę powyżej 5 można uznać za bardzo dobrą. Mało, który horror na świecie przekracza ocenę 7, no i jest to film produkcji polskiej, a panuje u nas przekonanie, że Polska nie umie w horrory, więc od początku wiele osób jest zapewne uprzedzonych ;) "Smutek" Ci zryje czache.
1
@Safrani Ostrzegam, że jest to horror z gatunku "Gore" czyli jest BARDZO drastyczny.
25
SERIA FILMOWA #8
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #7
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16509359#comment-16509359
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Film polski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Rozłączeni"
https://www.filmweb.pl/film/Roz%C5%82%C4%85czeni-2012-631256
Grupa niezależnych osób szuka przyjaźni, akceptacji i silnych więzi w świecie zdominowanym przez internet.
_________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Kafarnaum"
https://www.filmweb.pl/film/Kafarnaum-2018-807622
W zaniedbanej części Bejrutu dwunastoletni Zain pozywa rodziców za to, że się urodził.
___________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Smutek"
https://www.filmweb.pl/film/Smutek-2021-876718
Zmutowany wirus przeistacza ludzi w krwiożercze bestie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Akcja - "Komornik"
https://www.filmweb.pl/film/Komornik-2018-806806
Mistrz sztuk walki, French, pracuje dla mafii, ściągając pieniądze od dłużników. To zajęcie wydaje się proste, do czasu, gdy jeden z klientów wciąga go w sytuację, która okazuje się mieć drugie dno.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Praktykant"
https://www.filmweb.pl/film/Praktykant-2015-704026
Znudzony i zmęczony emeryturą wdowiec Ben postanawia zmienić swoje życie, rozpoczynając staż w sklepie internetowym z odzieżą.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Ostatnia wieczerza"
https://www.filmweb.pl/film/Ostatnia+wieczerza-2022-10011887
Polska, rok 1987. Milicjant prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczych przypadków zaginięcia infiltruje odległy klasztor i odkrywa mroczną prawdę o duchownych.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @fejkenq @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10
18
Tryb populisty odpalony
0
@NeroTFP1 Tak już jest, że wiele osób pośród nas toczy wewnątrz własne bitwy i jeśli to dobrze maskuje to nawet się nikt nie pozna. Zresztą ludzie zazwyczaj smutek odczytują jako złe samopoczucie i rzadko kiedy drążą, a jeszcze jak ktoś się śmieje w towarzystwie to już w ogóle mega szczęśliwa osoba.
25
Czyli ten terrorysta to jednak z Madery a nie z Rosario. Gdzie się podział ten słynny profesjonalizm? A nie czekaj, to dlatego, że jest taki ambitny, a cel uświęca środki i wtedy można się tak zachowywać.
1
@fumador W MLS tez sporo płacą, tym bardziej, że USA coraz mocniej chce promować piłkę nożną u siebie i kusi uznanych emerytów z Europy. Chociaż jak zerknąłem na pensję Suareza to gra prawie Pro Bono.
0
@Faro Jest tam całkiem sporo użytkowników z LR. Udzielam się tam w miarę systematycznie i widuje wiele znajomych nicków z LR.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Owszem. Inaczej mówiąc wyzwolenie z cyklu narodzin i śmierci czyli tzw (Samsara) w religii Hinduizmu oraz (Nirvany) w religii Buddyzmu.
2
@Safrani Czyli w wersji wytrawnej. Też czasem robię tylko z farszem meksykańskim.
1
@Faro Ale za to w głównej wyszukiwarce można wpisać Olmo, znaleźć artykuł z negatywnym aspektem następnie taki z pozytywną wzmianką i popatrzeć na powtarzające się nicki w sekcji komentarzy i zobaczyć czy narracja jest ta sama czy zupełnie różna.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Nieustanne poszukiwanie pełni świadomości i oświecenia. Czyli jeżeli żyłeś z przekonaniem, iż dobra materialne są najważniejsze to rodzisz się jeszcze raz z szansą na pokierowanie swoim życiem tak by dojść do zupełnie innych wniosków. Musisz zrozumieć prawdziwy sens istnienia, a do tego czasu będziesz się odradzał pod różną postacią.
1
@July_6_BcN A ja z okazji dnia naleśnika będę miał naleśniki.
0
@Popitek12 Prawdziwe hardkory jedzą ryż i kasze bez gotowania.
0
@July_6_BcN Ale to sobie chlebka weź do tego bo się nie najesz.
0
@July_6_BcN A na co tyle cebuli kroisz? Co to tam będzie na obiad?
2
@kubix05 No i namówił. Twarożek wymieszany z podsmażonym jabłkiem i cynamonem. Tak sobie dzisiaj zrobię, a co!
0
@July_6_BcN Czyli można powiedzieć, że jesteś polskim cebulakiem?
14
@Faro Wiedzą, że wszystko jest nagrywane, można sobie zbliżyć, zwolnić i jeszcze wyskakują jak z katapulty, a potem rozkładają ręce do sędziego. To trzeba nie mieć wstydu i godności.
16
Barcelona albo MLS. Meczety i Beduini to raczej nie jest wymarzona kultura i środowisko życia dla polskiej pary.
2
@Konradowskyy Jak się przebywa dłuższy czas w takim otoczeniu dziwaków to potem zaczynasz się zachowywać tak jak oni, ale Ci ludzie mają swój świat i uważają resztę biedoty za ograniczony plebs bez gustu i wyobraźni.
6
@fcbarcafan19 Środowisko tych bankietów i gal dla celebrytów to jest generalnie specyficzna grupa ludzi. Oni są tam mocno odklejeni od ramy, a niektórzy już dawno utracili kontakt z rzeczywistością.
0
@capricornusjrk Można, aczkolwiek jak już jeden mam i staram się go zawsze dobrze przygotować o stałych godzinach, więc na kolejny mógłbym już nie mieć tej regularności, ale jak ktoś chętny by taki zapoczątkować to można mieć oznaczać i będę uczestniczył ;)
0
@Filipem Nie wiem kto to jest, ale myślę, że to dobrze.
30
Całe to universum z Niemcem to komedia ;D
3
@Gary Widziałem 1,2,6 i 8. "Piękny Umysł" to klasyka i ogólnie wysoko się kwalifikuje w zestawieniu najlepszych filmów. "Lepiej późno, niż wcale" to trochę inne oblicze Jacka Nicholsona, chociaż ma on więcej takich filmów jak np. "Lepiej być nie może", "Choć goni nas czas" czy "Dwóch gniewnych ludzi" i każdy z nich jest warty obejrzenia. "Bezdroża" to typowy film na przyjemne niedzielne popołudnie. Co do "Nowy Początek" to oczywiście jako fan filmów o UFO miałem wręcz obowiązek sprawdzić tę produkcję i jest niezła, ale do takich filmów jak "Kontakt" czy "Czwarty stopień" to nie ma podjazdu IMO.
16
@Fog_W_1899 Ja bym powiedział, że z polityki się wyrasta. Kiedyś bardzo przeżywałem te afery poszczególnych partii, komentowałem ich populizm, wytykałem kłamstwa, nepotyzm i wdawałem się w burzliwe dyskusje. Na dzień dzisiejszy wiem, że bez względu na to jaka partia będzie rządzić to pewne rzeczy pozostaną niezmienne i szkoda życia jedynego na to stresowanie się tym. Mam po równo wyebane na każdą partię i na każdą stację telewizyjną.