MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, tak pamiętam, ja takie cudo miałem, po gry się chodziło na giełde :)
https://zapodaj.net/5c3d6d157a59d.jpg.html
0
Najpierw Atari później na Nintendo :) klasyk
0
Za sucho
10
Angielskiego lektora w filmie produkcji USA :v spoko xd
22
W dobrej jakości i jeszcze z lektorem xD ten film miał premierę 6 dni temu.
69
Macie coś do picia przy sobie? bo zaraz będzie sucho:
- O jakim piwie marzą koty?
............................................
- Okocim
Dobranoc ;)
2
Ronaldinho
Messi
Puyol
Iniesta
Zidane
0
Patrząc na niektórych komentarze zastanawiam się czemu ludzie nie czytają artykułów zamieszczanych na stronie głównej i jak w ogóle nawet można tego nie widzieć :v Nie wiem, może mają tam w rogu 50 nieodczytanych news-ów bo nie umiem sobie tego inaczej wytłumaczyć czemu się pojawiają kilkukrotnie na La Rambla wiadomości, które redakcja dodała kilka godzin wstecz xD
0
Filmy sobie oglądaj bez lektora i bez napisów.
0
Milik xD
2
Chyba sztuczek 4 gwiazdki dostał, a nie dryblingu.
2
Haha szkoda czasu na Milczenie Owiec :v masz pojęcie
2
I pytania typu "dlaczego mój komentarz zniknął" ?
9
To wybacz w takim razie, odebrałem to jako ironię.
29
Takie głupie gadanie, kto ich zaciągnął do finału MŚ w 2010 roku? do finału CopaA? i w ogóle do ostatniego Mundialu przez eliminacje? w niczym by nie uczestniczyli bez niego, że już nie wspomnę o tym, że praktycznie w każdym meczu Barcy wykłada kolegom kilka kluczowych podań.
3
3
Raj dla kibica w tym miesiącu :) od 15 rusza maszyna, człowiek się nacieszy po tych tygodniowych pauzach :) Krata piwa do lodówki i cyk meczyk, cyk następny i kolejny. :-))
0
Dokładnie
1
Naprawdę bardzo dobry ten nowy horror "Dziedzictwo" 2018 ,co go tu dzisiaj polecali, super klimat i muzyka.
3
No to jest przynajmniej porządek i strona jest przejrzysta, a nie, że piszą w kółko to samo, dosłownie co trzeci post, nawet kilka stron La Rambli pod rząd, a najlepsze jak wrzucają "News-y" co już dawno są na stronie głównej dodane przez redakcję.
2
Wkurza, bo nie chcę się strony przewinąć czy co?
0
No raczej, zobaczysz wkrótce drugie oblicze Gennaro Savastano to wtedy się zacznie.
1
Świetny film
https://www.filmweb.pl/film/Zombie+express-2016-737351
2
Jak chcesz fajny, poręczny telefon z aparatem 21mpx, LTE, dwoma głośnikami do muzyki, funkcją wodoodporności i meega baterią w cenie do 1000zł to polecam Sony Xperia Z3 Compact, około 800zł nówka tylko, że 16GB wbudowane, nie 32GB, ale kupujesz kartę 128GB i wszystko. Sam posiadam i szczerze mogę polecić. Jak wolisz ekrany powyżej 5" to Xperia Z3 to ten sam telefon co Xperia Z3 Compact tylko w większym wydaniu.
0
Xperia Z3 Compact
1
Ale ja przecież nie odniosłem się do głównego postu, ani do komentarza od kolegi NismoFCB, tylko do Twojego w którym stwierdzasz, że "Leo nie ma nie wiadomo jakiej siły strzału, tylko technike", więc wypowiadam się na temat jego realnej siły strzału (jaką ma w rzeczywistości), a nie tej w grze. :))
0
Po co ta ironia? ;) taki jest fakt, jasne, że nie jak R.Carlos, ale też ma ostre lewe kopyto, tu jest fajna kompilacja dla ludzi z zanikami pamięci
,a to ile tam ma Fifie to mnie mało interesuje bo i tak już w to nie gram ;) chociaż moim zdaniem 99 czegokolwiek w tej grze to powinno być zarezerwowane dla niebieskich kart, z tego co pamiętam to nawet Carlos nie miał 99 strzału w fifie 2018.
0
Może inaczej, Messi najczęściej strzela technicznie ale bombę w nodze to on ma i już nie raz strzelał takie bramki. ;)
0
David Silva 89 :v poniosło
0
Przecież jest taki podpunkt w ogólnym regulaminie strony. Unikanie zapalnych tematów takich jak polityka.