0

Tak, tak pamiętam, ja takie cudo miałem, po gry się chodziło na giełde :)
https://zapodaj.net/5c3d6d157a59d.jpg.html

0

Najpierw Atari później na Nintendo :) klasyk

0

Za sucho

10

Angielskiego lektora w filmie produkcji USA :v spoko xd

22

W dobrej jakości i jeszcze z lektorem xD ten film miał premierę 6 dni temu.

69

Macie coś do picia przy sobie? bo zaraz będzie sucho:

- O jakim piwie marzą koty?
............................................
- Okocim

Dobranoc ;)

2


Ronaldinho
Messi
Puyol
Iniesta
Zidane

0

Patrząc na niektórych komentarze zastanawiam się czemu ludzie nie czytają artykułów zamieszczanych na stronie głównej i jak w ogóle nawet można tego nie widzieć :v Nie wiem, może mają tam w rogu 50 nieodczytanych news-ów bo nie umiem sobie tego inaczej wytłumaczyć czemu się pojawiają kilkukrotnie na La Rambla wiadomości, które redakcja dodała kilka godzin wstecz xD

0

Filmy sobie oglądaj bez lektora i bez napisów.

0

Milik xD

2

Chyba sztuczek 4 gwiazdki dostał, a nie dryblingu.

2

Haha szkoda czasu na Milczenie Owiec :v masz pojęcie

2

I pytania typu "dlaczego mój komentarz zniknął" ?

9

To wybacz w takim razie, odebrałem to jako ironię.

29

Takie głupie gadanie, kto ich zaciągnął do finału MŚ w 2010 roku? do finału CopaA? i w ogóle do ostatniego Mundialu przez eliminacje? w niczym by nie uczestniczyli bez niego, że już nie wspomnę o tym, że praktycznie w każdym meczu Barcy wykłada kolegom kilka kluczowych podań.

3

xD

3

Raj dla kibica w tym miesiącu :) od 15 rusza maszyna, człowiek się nacieszy po tych tygodniowych pauzach :) Krata piwa do lodówki i cyk meczyk, cyk następny i kolejny. :-))

0

Dokładnie

1

Naprawdę bardzo dobry ten nowy horror "Dziedzictwo" 2018 ,co go tu dzisiaj polecali, super klimat i muzyka.

3

No to jest przynajmniej porządek i strona jest przejrzysta, a nie, że piszą w kółko to samo, dosłownie co trzeci post, nawet kilka stron La Rambli pod rząd, a najlepsze jak wrzucają "News-y" co już dawno są na stronie głównej dodane przez redakcję.

2

Wkurza, bo nie chcę się strony przewinąć czy co?

0

No raczej, zobaczysz wkrótce drugie oblicze Gennaro Savastano to wtedy się zacznie.

1

2

Jak chcesz fajny, poręczny telefon z aparatem 21mpx, LTE, dwoma głośnikami do muzyki, funkcją wodoodporności i meega baterią w cenie do 1000zł to polecam Sony Xperia Z3 Compact, około 800zł nówka tylko, że 16GB wbudowane, nie 32GB, ale kupujesz kartę 128GB i wszystko. Sam posiadam i szczerze mogę polecić. Jak wolisz ekrany powyżej 5" to Xperia Z3 to ten sam telefon co Xperia Z3 Compact tylko w większym wydaniu.

0

Xperia Z3 Compact

1

Ale ja przecież nie odniosłem się do głównego postu, ani do komentarza od kolegi NismoFCB, tylko do Twojego w którym stwierdzasz, że "Leo nie ma nie wiadomo jakiej siły strzału, tylko technike", więc wypowiadam się na temat jego realnej siły strzału (jaką ma w rzeczywistości), a nie tej w grze. :))

0

Po co ta ironia? ;) taki jest fakt, jasne, że nie jak R.Carlos, ale też ma ostre lewe kopyto, tu jest fajna kompilacja dla ludzi z zanikami pamięci


,a to ile tam ma Fifie to mnie mało interesuje bo i tak już w to nie gram ;) chociaż moim zdaniem 99 czegokolwiek w tej grze to powinno być zarezerwowane dla niebieskich kart, z tego co pamiętam to nawet Carlos nie miał 99 strzału w fifie 2018.

0

Może inaczej, Messi najczęściej strzela technicznie ale bombę w nodze to on ma i już nie raz strzelał takie bramki. ;)

0

David Silva 89 :v poniosło

0

Przecież jest taki podpunkt w ogólnym regulaminie strony. Unikanie zapalnych tematów takich jak polityka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?