0

Taa, takim osobnikom to można mówić.

0

Alba dzisiaj równie znakomity.

0

Przecież wszystkie skróty świata zawsze są na Youtubie, zaraz po ostatnim gwizdku i to już od wielu, wielu lat. :o

7

Taki wynik wystarczy z ogórami? czy jeszcze lipa bo dwu-cyfrówki nie ma? Nie ma to jak wylewać żale po pierwszej połowie, że z taką grą to nie ma co liczyć na punkty z mocniejszymi rywalami. Niektórzy to się NIGDY nie zmienią i będą tak smucić do końca swojego żywota.

8

Skrót meczu to dzisiaj będzie miał ze 25 minut :)

3

W ogóle jaka asysta by była to nie ma pytań !

2

Co to było za podanie! :0

0

MIazga!!!

0

Atak wygląda dobrze, Messi oczywiście w swoim stylu, Cou widać, że szuka tego zejścia na strzał, ale nie ma miejsca, Suarez wygląda dużo lepiej, niż ostatnio, udany drybling w polu karnym, czysty odbiór w ataku, wykończenie podania Alby, rozpycha się jak może, no i sam Alba zna-ko-mi-ty dzisiaj! Dembele ładny strzał w poprzeczkę po rożnym, dobra klepka ale obrona bez koncentracji, przy 2 bramce to powinno być zablokowane.

0

Znakomita połowa w wykonaniu Alby.

0

Jakieś sprawdzone linki bez zacinania? nie musi być PL.
Ktoś, coś na priv?

0

Jest taka opcja, sam często z niej korzystam.

8

I Ter Stegen z nożyc xD

4

3 kolejka La Liga a tu piszą, że już trener chce drużynę zajechać :V OMG

0

Ale wiesz, że można sobie podjechać myszką do góry i tam zawsze jest data, godzina, i kanał transmisji meczu?

8

A ja mam nadzieję na grad goli i wysoki wynik.

0

No na pewno Andres.

3

Bo nie spełnia oczekiwań na LR? :v

0

No ten link też bardzo pomocniczy :D

0

3 punkt kodeksu La Rambla. "Usunięte komentarze należy traktować jako ostrzeżenie."

1

Dokładnie, ja tylko czekam w którym momencie rozpocznie strzelanie i uciszy to jęczenie.

0

Ostatnio oglądałem jak Eto'o opowiada o relacjach z Pepem, polecam, jest na YT.

0

3-0 Messi, Messi, Coutinho

0

No, dokładnie, albo "Nic śmiesznego", "Killer 1,2", "Psy", "Seksmisja".

11

Na pewno ulotna :(

0

"Chłopaki nie płaczą" leci na TVN, genialny

1

Czemu już nie robią takich filmów? czy ludzie naprawdę wolą oglądać tanie gnioty i te absurdalne seriale paradokumentalne?

0

Dużo ludzi tak pisało i przestrzegałem przed tym, że może być wręcz odwrotnie. Myśleli, że jak Ronaldo odszedł to teraz Real będzie wszystkie mecze przegrywał i remisował, śmieszne.

2

Tutaj się raczej nie ma czym chwalić :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?