MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa, takim osobnikom to można mówić.
0
Alba dzisiaj równie znakomity.
0
Przecież wszystkie skróty świata zawsze są na Youtubie, zaraz po ostatnim gwizdku i to już od wielu, wielu lat. :o
7
Taki wynik wystarczy z ogórami? czy jeszcze lipa bo dwu-cyfrówki nie ma? Nie ma to jak wylewać żale po pierwszej połowie, że z taką grą to nie ma co liczyć na punkty z mocniejszymi rywalami. Niektórzy to się NIGDY nie zmienią i będą tak smucić do końca swojego żywota.
8
Skrót meczu to dzisiaj będzie miał ze 25 minut :)
3
W ogóle jaka asysta by była to nie ma pytań !
2
Co to było za podanie! :0
0
MIazga!!!
0
Atak wygląda dobrze, Messi oczywiście w swoim stylu, Cou widać, że szuka tego zejścia na strzał, ale nie ma miejsca, Suarez wygląda dużo lepiej, niż ostatnio, udany drybling w polu karnym, czysty odbiór w ataku, wykończenie podania Alby, rozpycha się jak może, no i sam Alba zna-ko-mi-ty dzisiaj! Dembele ładny strzał w poprzeczkę po rożnym, dobra klepka ale obrona bez koncentracji, przy 2 bramce to powinno być zablokowane.
0
Znakomita połowa w wykonaniu Alby.
0
Jakieś sprawdzone linki bez zacinania? nie musi być PL.
Ktoś, coś na priv?
0
Jest taka opcja, sam często z niej korzystam.
8
I Ter Stegen z nożyc xD
4
3 kolejka La Liga a tu piszą, że już trener chce drużynę zajechać :V OMG
0
Ale wiesz, że można sobie podjechać myszką do góry i tam zawsze jest data, godzina, i kanał transmisji meczu?
8
A ja mam nadzieję na grad goli i wysoki wynik.
0
No na pewno Andres.
3
Bo nie spełnia oczekiwań na LR? :v
0
No ten link też bardzo pomocniczy :D
0
3 punkt kodeksu La Rambla. "Usunięte komentarze należy traktować jako ostrzeżenie."
1
Dokładnie, ja tylko czekam w którym momencie rozpocznie strzelanie i uciszy to jęczenie.
0
Ostatnio oglądałem jak Eto'o opowiada o relacjach z Pepem, polecam, jest na YT.
0
3-0 Messi, Messi, Coutinho
0
No, dokładnie, albo "Nic śmiesznego", "Killer 1,2", "Psy", "Seksmisja".
11
Na pewno ulotna :(
0
"Chłopaki nie płaczą" leci na TVN, genialny
1
Czemu już nie robią takich filmów? czy ludzie naprawdę wolą oglądać tanie gnioty i te absurdalne seriale paradokumentalne?
9
https://zapodaj.net/acbe4a5ef9e72.jpg.html
0
Dużo ludzi tak pisało i przestrzegałem przed tym, że może być wręcz odwrotnie. Myśleli, że jak Ronaldo odszedł to teraz Real będzie wszystkie mecze przegrywał i remisował, śmieszne.
2
Tutaj się raczej nie ma czym chwalić :p