0

23

Co do trzeciego punktu to jeżeli podróby opisywane są jako oryginalny towar, to jest to wprowadzanie w błąd co by nie powiedzieć, że oszustwo, także bardzo dobrze, że to tępią.

0

Kumpel miał kamień nerkowy i mówił, że wysikać coś takiego to jest dopiero ból, i tu Apap nie pomoże.

0

To Mathieu by nie pograł :p Z resztą Veratti, Buffon czy Ozil też się lubią sztachnąć w płuco.

1

No różnica na pewno jest kolosalna :v tym bardziej, że Ronnie waga 80kg, a Ronaldo 84kg, rok temu 82kg (Wiem 4/2kg przy możliwości dryblingu to jest według Cb przepaść ;) Dla porównania Messi - 72kg, Neymar - 68kg i dopiero tutaj można zauważyć różnice w dynamice i zwinności bo sam wzrost to nie wszystko, jeszcze masa ciała.

36

Nic nikomu nie umniejszam, ale tylko zwrócę uwagę, że Ronaldinho miał jedynie 6cm mniej, czyli mniej więcej tyle co pół długopisu, Ronaldo Nazario 183, a Zidane miał już 185cm.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

Oby nigdy go nie kupili. Niech sobie gra tak gdzie gra. Miał swoją szansę i sobie zakpił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ustaw sobie guziki jak w Fifie.

13

Panie grają w golfa. Jedna z nich uderzyła piłeczkę - chciała prosto, poszło w lewo. Z obserwujących je panów jeden zgiął się w pól, wsadził dłonie pomiędzy uda i wrzasnął.
Pani podeszła do niego:
- Ja bardzo pana przepraszam, ale to było niechcący.
Pan dalej jęczy.
- Jestem fizjoterapeutką, może będę w stanie panu pomóc. Pan nadal jęczy.
Pani rozpięła mu rozporek i zaczęła masować. Po 5 minutach pyta:
- No i jak?
- Bardzo przyjemnie, ale kciuk nadal boli...

0

Również, ale to bym musiał zrobić Top20, bo sporo tego mam.

1

Kolejność przypadkowa:
Django
Wyspa Tajemnic
Nietykalni
Nazywam się Khan
Trzy Bilboardy za Ebbing
Wolny Strzelec
Whiplash
Przełęcz ocalonych
Interstellar
Labirynt

2

Munir i tak pójdzie na sprzedanie, prędzej czy później, nie wiem ile ten zawodnik by musiał mieć setek żeby coś wykorzystać, gra dokładnie tak samo, jak wtedy zanim odszedł na wypożyczenie. Kolejny egzemplarz z serii "wieczny talent".

3


-"Eee za kim jesteś?!!!"
-"za Małyszem"
-"taki kozak jesteś?!"
bum bęc bęc xd

1

Najpierw sobie zacznij wyjeżdżać w niedzielę, (bo jest mały ruch na drodze), potem już w normalne dni, ale drogami, które znasz na pamięć (żebyś się nie bał, że coś Cię zaskoczy), a potem poczujesz, że już możesz wszędzie i zawsze.

0

I pewnie dużo w tym racji, ale wątpię, żeby Mourinho miał za sobą szatnie. Teraz miał jakieś aluzje do zarządu o transfery, w wywiadach mówił, że Alexis nie ma z kim grać. Z nie jednym tam ma pewnie konflikt. Trudno coś ugrać w takiej atmosferze.

0

Jak United nie zwolni tego Pana, to będą mieli tam wkrótce ciepło, wściekłych kibiców, uciekających zawodników no i koniec tabeli.

0

Jak mają taką potrzebę i jest ktoś kto chce to czytać lub oglądać, to niech się dzielą. A domyślam się, że zapotrzebowanie jest równie duże co na "Ukrytą Prawdę".

32

Dokładnie, znakomita decyzja, z resztą po co mu to? tylko by się nabiegał, a to wcale nie jest takie fajne jakby się wydawało.

12

Si, Leo todos los días, saludos

0

"Nice Guys. Równi goście", "Sekret w ich oczach", "Za jakie grzechy, dobry Boże?" ktoś oglądał? polecacie?

0

Bożesz Ty mój...

0

No ja chętnie zerknę

1

Fajnie się tak pisze, jak nie musiałeś na niej grać.

0

Dla mnie to on był po prostu słaby psychicznie i go to wszystko przerosło, a Walter jak już w to wszedł to nie przebierał w środkach i leciał na grubo, bo wiedział, że w tym światku tak trzeba, ale miał sentyment do chłopaka, i nadstawiał za niego karku co chwilę. Jak się w coś takiego wchodzi to już się nie wychodzi bo nikt Ci tak po prostu nie pozwoli odejść.

0

Przez niego Walter miał cały czas jakieś problemy, później tylko zawadzał i nic więcej, przez niego popadł w konflikt z Gustavo, ewidentnie nie nadawał się do tego biznesu, oczywiście z czasem dostrzegamy kim się staje Heisenberg, jak zaślepia go pragnienie władzy, ale to dużo by pisać...takie są moje odczucia i może nie przez wszystkie sezony, ale jednak irytował mnie ten ćpunek.

0

Na imprezę się nada, ale ogólnie wolę coś takiego

0

Nikt mnie tak nie irytował w tym serialu jak Jesse Pinkman.

0

Nowy kawałek od Sokoła :D co myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?