MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tutaj się raczej nie ma czym chwalić :p
0
No jakbym napotkał wcześniej takie memy to pewnie bym się domyślił co autor miał na myśli.
0
A po czym niby miałem wyciągnąć wniosek, że to ironia? Napisałeś to zupełnie normalnie. :v
0
Naprawdę wierzysz, że strzeli więcej goli niż MSD?
0
Chwilowo
0
Tylko, że sytuacja nie miała miejsca na ulicy tylko na boisku, dostał czerwo i osłabił swoją drużynę.
17
Dzisiaj za taką stałem w kolejce
https://zapodaj.net/f5f931de4a328.png.html
2
Każdy z nich pewnie by się położył i umarł, żeby być w porządku.
0
Co tam znowu nawywijał złotousty? :D
0
Dlaczego sądzisz, że należę do tej grupy, piszesz "Wy"? nigdy na siłę go nie krytykowałem, jak już to popierałem to jakimiś argumentami, apeluję jedynie o trochę obiektywizmu, widzę kiedy trener popełnia błędy, a kiedy nie i również będę o tym pisać choćby mnie tu zalewali hejtem bo podobnie jak Ty kocham ten klub i oglądam mecze od 11, prawie 12 lat. Spisałeś młodych chłopaków na straty, a jeszcze sezonu nie rozegrali, to jest najgorsze, bo co by się nie działo to trener ogólnie jest super tylko piłkarze są jacyś tacy bez przyszłości ;))
1
Czyli wychodzi na to, że żadnej krytyki nie będzie można skierować w tym sezonie w stronę Valverde bo sprowadziliśmy samych średniaków w tym oknie i każda porażka to będzie wina lichej kadry, tak wnioskuję z Twoich komentarzy, które dodajesz ostatniego czasu.
0
Ameba
1
Tak wiem, odruchowo mi się tak napisało, nie wiem czemu :p jakaś "luka" w głowie :D
1
No i właśnie dobrze jak Luca zdobędzie. Mnie to cieszy.
6
"Bogusław Linda i Cezary Pazura powrócą w filmie Psy 3"
Oby tylko Pasikowski nie powrócił do tej serii w takim stylu jak Vega do Pitbulla.
29
Przestroga na weekend xD
https://zapodaj.net/702cb5940db55.png.html
0
Roma miała swoje 5 minut uniesienia, ale szanse na to, że wygrają LM do samego końca były znikome, a Napoli to czuje, że zostanie wręcz zjedzone w tej edycji.
0
To może Napoli - Bayern/Juve sędziuje Marciniak z czterema Polakami ;) + Turbogrosik na trybunach jak już tak odpływamy.
6
"28 dni później" na TVN7
7
Haha nie xd, a z PS3 na PS2 pójdzie?
3
A jaki będzie wynik?
0
Czas pokaże jak to z nim będzie.
2
A ja go jednak rozumiem. Potem by coś jej nie spasowało i powiedziałaby, że ją zgwałcił. Intrygantka.
0
Gruby dylemat.
1
Uu Oficjalnie : Mariano Diaz wrócił z Lyonu za 23mln do RM rywalizować z Benzemą.
5
Ronaldo Luis Nazario de Lima
0
Pierwszą z brzegu Google wziąłem, na każdej są ci sami piłkarze. Ban :V permanentny od razu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A co jak się okaże, że jednak się myliłeś? i zawodnicy, których już teraz spisałeś na straty zaczną robić różnicę?...wtedy może zrobić się głupio i trzeba będzie posypać głowę popiołem.
I zgadza się, jeżeli Valverde będzie ich wystawiał na jakiś dziwnych pozycjach typu Coutinho przy prawej, Malcom z lewej, a Rakitić w grze przez 80 minut co mecz, gdzie Vidal czy Artur dostaną szansę na ostatnie 10 min to będzie to atak w stronę trenera, niewątpliwie.