0

Nie no "Wyspę Tajemnic" to już chyba wszyscy widzieli, Contratiempo ostatnio oglądałem, ogólnie polecam też.

0

Dobry, oglądałem, polecam też "Das Boot - Okręt" 1981

2

Skończył mi się już repertuar, poleci mi ktoś jakiś film warty obejrzenia? gatunek obojętny (prócz musicalu i romansideł).

0

TransferMarkt też mówi, że Leeds.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porobiony pięknie xd

0

162! :)

0

Podczas Mundialu najmniejsza ilość zalogowanych Cules jaką wyłapałem w godzinach nocnych to 470, pod koniec lipca 299, pamiętam dokładnie, a dzisiaj padł rekord 189! Cules.

0

Jak wybudzony ze śpiączki, który rok?

20

Przejechałem całą stronę i nie było to wrzuciłem. Proste. A może ktoś nie nie widział.

9

"Thierry Henry zostanie nowym trenerem Girondins Bordeaux – informuje rozgłośnia radiowa Radio Monte Carlo. Legenda reprezentacji Francji miała już uzgodnić warunki kontraktu z klubem, w barwach którego gra Igor Lewczuk." [PS]

1

No cóż, Neymar nie chciał być dłużej tylko częścią czegoś wielkiego, on chciał być głównym aktorem przedstawienia, Cou jest jego przeciwieństwem.

75

Nie wymieniłbym, taki zawodnik jest bezcenny. Chłopak jest ułożony, ambitny, nie pajacuje i jest znakomitym piłkarzem. Najlepsza rzecz jaka nam się przytrafiła w ostatnim czasie to właśnie jego transfer.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gennaro Savastano, Tony Soprano, Despero, Walter White

0

A no chyba, że tak, mi gościu w salonie doradził, żebym się nie wiązał żadnymi umowami, bo to samo jest na kartę, doładowuję co miesiąc za 25zł i wszystko za darmo, a net to chyba się nakłada bo już mi się uzbierało 29GB.

0

No to przepłacasz i to grubo.

1

Plush 25zł/m połączenia, sms-y, mms-y przez cały miesiąc bez limitu, społecznościowe za free, i dużo neta.

5

Pianista ♥
Pociąg Życia
Lista Shindlera
Dzieci Ireny Sendlerowej
Życie jest piękne
Szara Strefa
Nadzy wśród wilków
Kapo

0

Przeważnie wszystko sobie sam sprawdzam, bo tak jak mówisz jest to chwila czasu, ale czasami zdarza mi się komuś zadać pytanie pod wpływem impulsu, sorry, ale nie ogarniam co jest w tym złego, szczególnie w serwisie społecznościowym, paranoja.

2

PES i FM19.

0

Tak a propos tematu o PS4, nie wiem czy tak samo można na Xbox, ale mi się najbardziej podoba w tej konsoli to, że wchodzę w przeglądarkę internetową, wpisuje sobie SzukajkaTV i oglądam sobie wieczorem praktycznie, każdy film jaki chce, (starsze, nowsze), na aplikacji HBO GO oglądam wyłącznie seriale. No dla mnie bajka. Moje centrum multimedialne.

6

PS4 ♥

0

No wszystko się zgadza, był naszym piłkarzem, ale nigdy jakoś dogłębnie nie analizowałem jego statystyk i historii reprezentacyjnej, bo szczerze mówiąc nie bardzo mnie to interesowało, wiedziałem, że długo tu nie zabawi, Euro było 2 lata temu i oglądałem od deski do deski, ale nie wiem, pamiętam np. że grał Eder, Renato, a Gomes mi wyleciał całkowicie, więc zapytałem z ciekawości. Nie bądźmy dla siebie tacy uszczypliwi bo nie tędy droga.

0

Przesada bo co? wytłumacz, chętnie podyskutuję na ten temat.

0

No teraz widzę, bo wskoczyłem na Wikipedię sobie sprawdzić, faktycznie.

4

Pytam normalnie, więc tak samo mógłbyś odpowiedzieć ehh

0

Gomes grał w ogóle w dorosłej reprezentacji Portugalii?

6

Zajechało Familiadą xD

1

Ogólnie klimat Origins bardzo fajny, ale 150 takich samych zadań pobocznych, wynieś, przenieś, pozamiataj zamęczyły mnie totalnie, tak czy siak platyna wskoczyła. Zdecydowanie za mało grobowców, piramid do splądrowania, na pewno na plus rozwój postaci, bajeczna grafika i walka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?