MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-1 dla Barcy♥
0
Rozsądnie byłoby dać mu zagrać chociaż kilka meczy ligowych i dopiero się wypowiadać na temat formy, a nie na podstawie pre-sezonu bo czasem się może okazać, że się rozkręci i co niektórzy będą musieli posypać głowę popiołem, no i nie zapominajmy też, że w sytuacji awaryjnej na jego pozycji może zagrać Messi z Coutinho i Dembele/Malcom'em na skrzydłach.
1
Juve ma 12% zysku.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/serie-a/cristiano-ronaldo-juz-splaca-sie-juventusowi-felieton-michala-zaranka/kwrm1xq?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to bym się ucieszył bo nie ukrywam, że liczę na takie ustawienie.
1
Jeśli Valverde jutro się zdecyduje na Once de gala to chciałbym ich zobaczyć w takim ustawieniu: https://zapodaj.net/2b3066c694e6b.png.html
Chociaż szanse na to pewnie małe.
1
Coutinho na prawej stronie, OMG ;(
0
Bo to Roswell, a nie Rosario ;)
14
Najlepsze jak sam o sobie mówi w trzeciej osobie "to zależy, czy trener wystawi go do gry na całe 90 minut." albo "...a potem zobaczymy, co postanowi szkoleniowiec." xD
1
kod do ligi LR ppDwFKgyRkSg
2
Sokół - Każdy ponad każdym.
0
U mnie chodzi płynnie, więc nie wiem.
1
Dołączajcie do ligi FCBarca.com na stronie "Fantasy Liga 2018/19 Home" (join code: ppDwFKgyRkSg)
0
Manhunt to była przednia gierka, totalny brutal.
1
Dokładnie z tym się to wiąże. Mój kumpel mieszka na Majorce i kiedyś mi to tłumaczył.
0
A już np. Girona to już Żirona.
0
Rockstar nigdy nie zawodzi.
0
Napisałem ziom, 4 post od samej góry. ;)
1
Nie wiem czy istnieje jakaś liga w "Fantasy Liga 2018/19 Home" bo pytałem i nikt nic nie pisze, więc stworzyłem FCBarca.com PL (join code: ppDwFKgyRkSg) jakby ktoś chciał to śmiało.
0
No to stworzyłem strona Fantasy Liga 2018/19 Home code : ppDwFKgyRkSg
0
Nie mam właśnie, też bym potrzebował.
0
Fantasy Liga 2018/19 Home i La Liga Fantasy MARCA
0
A na jakieś stronie masz skład?
0
A tak faktycznie, myślałem, że ta ostania część to też Vegi bo przecież zatrzymałem się na Pitbull: Nowe Porządki, obejrzałem zwiastun 2 części i sobie odpuściłem resztę.
0
Nie powiem nigdy, że jest kiepskim reżyserem bo Pitbull 2005 i serial to jedne z najlepszych polskich produkcji, ale ostro mu się płyta zacięła z tymi Pitbullami, jeszcze aktorzy typu Doda....
1
No właśnie, że przez cały film mega thriller trzymający w napięciu, a ostatnie 10 min to jakaś paranoja. Jak można tak popsuć dobry film.
0
Ktoś oglądał film "Cloverfield Lane 10" 2016?
1
Wiem, wiem, ale już się odniosłem do ogólnej krytyki, bo kiedy bym nie wszedł na stronę to to samo. O ile w SP zagrał tragicznie, tak PG już lepiej, rozkręci się.
1
Najpierw to on niech zagra chociaż 5 meczy ligowych i dopiero wtedy porozmawiamy o jego formie bo w pre-sezonie większość stwierdziła, że nie mamy już napastnika.
7
James za 42mln do Bayernu też mistrzostwo xD