0

Ładnie ich zakręciłeś :D nie skumali :V

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"Labirynt" zdecydowanie.

0

A no zgadza się, trafna uwaga ;)

4

To pierwsze, a tym samym też to drugie.

32

Jak czytam taki artykuł to mam przed oczami typowego desperata, któremu naczelny dał ultimatum "dasz mi sensacje, albo się pożegnamy".

1

Jakby odwrócić tabelę do góry nogami to dokładnie tak xD

1

Oglądałem oczywiście, już mnóstwo tego przerobiłem "Zagrożenie dla społeczeństwa", "Chłopaki z sąsiedztwa", "Clockers", "Get Rich or Die Tryin", "Notorious", "Friday", "Juice"itp.

0

No z tą formą wywiadu to reżyser sobie poszedł na łatwiznę bo mógł później wybierać sobie sceny, które chce pokazać, a które sobie może ominąć, wiesz, że właśnie nie szło wszystko po kolei, tylko przeskoki. Aktor faktycznie dobrze dobrany.

0

I jak? bo to pierwsza taka wersja, że aktor gra 2Pac'a w filmie o nim, w sensie, że nie dokumentalny.

0

Ktoś oglądał "All Eyez On Me" 2017 ?

0

Ciekawostkę mówisz :D gdzieś już to dzisiaj...

44

Na budowie pracownik jeździ z pustymi taczkami tam i z powrotem. Kierownik w końcu go pyta:
- Dlaczego jeździsz z pustymi taczkami?
- Bo szefie taki zap.......l, że nie mam czasu nawet załadować!

#Starealejare

0

O Panie, już dawno.

1

2

Ale to był kiedyś znany kawałeczek, daawno temu.
To chyba podobne czasy

1

Jak Wy możecie to oglądać? :D

0


Rozumiem, że brakuje Ci go bo przymierzył raz z rzutu wolnego i wbił banią w polu karnym gola tak? Był jedynie "zapchajdziurą", który wchodził z ławki, i jeszcze zdążył zaliczyć 2 samobóje.

2

Weź przestań, pokaż lepiej tego samobója. :V albo to




1

Kogo? Mathieu?! :O pls

0

Bez sensu, jak już coś to Dembele z Malcomem na odwrót.

5

A czemu ktoś ma nie wierzyć?, przecież to jest piłka nożna i zdarzyć się może wszystko tym bardziej, że Live ma również potężny skład i znakomitego trenera.

0

Styczność miał.

0

Bo o ile Dembele jest obunożny i grał wielokrotnie w Borussii na lewej stronie tak Malcom już nie, owszem jak sobie wejdziesz w Transfermarkt to zobaczysz, że ma tą pozycję oznaczoną jako dodatkową, ale grał tam tylko kilka razy i to ze 2-3 lata temu, no i nie bez powodu bo jest zawodnikiem lewonożnym, który lubi zejść na strzał od prawej strony boiska, Valverde wystawiając Coutinho na prawej stronie zabił w nim wszystko co najlepsze, chłopak się tam tylko męczył i nic więcej, w wywiadach mówił, że chce pomóc trenerowi na jakiejkolwiek pozycji bo jest skromny i chciał grać, ale cały świat doskonale wie, że najlepiej się czuje na lewej stronie i to właśnie tam może najwięcej dać swojej drużynie. Cou jest obecnie w najlepszym wieku dla piłkarza i spokojnie może grać większość meczy, to nie 30-letni Suarez, który będzie oddychał rękawami bo mu już organizm odmawia posłuszeństwa pod koniec sezonu, wiek to jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi zawodnikami, więc rotacje Cou ? owszem, ale na mecze z ogórami i w meczach o pietruszkę, bo akurat on jest gwarancją jakości.

0

Po pierwsze Malcom nie będzie grać u nas po lewej stronie, a po drugie Coutinho to nasz najlepszy zawodnik z przodu od razu po Messim.

1

Cou na ławce? aha :D

4

Mam, ale dwa razy po 1000 :)

10

Tak się zastanawiam ile to jest ponad 4 metry pesos xD ;)

0

Bo ten film jest mega życiowy :)

0

Hahah xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?