MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Auto ekonomiczne (takie chciał), mało-awaryjne, nowoczesne w środku, wszystko elektryka w standardzie, w tej cenie spokojnie rocznik 2012 można wyhaczyć, co Ty w ogóle porównujesz? :V
Lepiej kupić sypiącą się BETE E46 z przebiegiem 200 000 albo zdechłego Merca bez podłogi i co tydzień u mechanika siedzieć :D Okay ;)
0
Yaris III
1
Widzę, że trochę już zmienili bo niektórzy mogą już sobie ustawić avatar po 2 dniach w serwisie, wcześniej trzeba było odczekać jakiś okres już nie pamiętam ile. :P
4
Ograniczenia są jedynie w głowie. Masz chęć to pisz byle mądrze. :D
0
Juve ma ok. 17 euro na jednej sztuce.
"140 euro (około 600 złotych) za sztukę. Dało to już 6,3 mln euro dochodu (klub dostaje z tego 12 procent i dzieli się tym zyskiem z piłkarzem – w jakiej proporcji, to tajemnica umowy). Przy tym tempie – a kibice dopiero wrócą z urlopów i będą się chcieli ubrać na nowy sezon – zyski tylko z koszulek wyniosą ponad 65 mln euro. A to ułamek korzyści, jakie osiągnie Juventus dzięki pozyskaniu Ronaldo.
Napisałem, że 100 mln im się zwróci, nie napisałem, że z samych koszulek.
17
Serio uważasz, że stylem pasuje do nas?
0
Ale mam nadzieję, że grałeś w pierwszą część RDR? :V
0
Nic nie ma za darmo, ale na pewno nie mają 10 euro z koszulki :D poza tym koszulki to tylko część korzyści.
0
Możliwe, tak czy inaczej za jakiś czas się dowiemy kto miał rację bo rozumiem, że Twoim zdaniem nawet im się to 100 baniek nie zwróci tak? ok.
0
Sztuka kosztuje ok.140 euro, za 10 euro to sobie możesz kupić naklejkę na szybę. :V
0
Masz kolego
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/serie-a/cristiano-ronaldo-juz-splaca-sie-juventusowi-felieton-michala-zaranka/kwrm1xq?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
Przeczytaj sobie cały artykuł to będziesz wiedział.
0
Aż zrobię sobie screena, żeby Ci kiedyś pokazać co pisałeś.
0
Dopiero zaczyna się spłacać a nie spłacił i to jest dopiero po 3 tygodniach, jeszcze nawet meczu nie rozegrał, zobaczymy co będzie później :D
6
"Nie strzelił jeszcze gola, a już zaczął się spłacać. W ciągu kilku dni, od plotek do sfinalizowania transferu Cristiano Ronaldo, akcje Juventusu na giełdzie w Mediolanie wzrosły o 37 procent. W trzy tygodnie sprzedano 55 tysięcy koszulek– dwie na minutę!" [PS]
Przecież to jest tak medialny piłkarz, chodząca reklama. Z kimś tu ostatnio dyskutowałem bo twierdził, że Juve wtopiło szmal. :V
0
Z tym składem możliwości mamy bardzo dużo.
1
Każdy ma swoją wizję, przeczucia, intuicję, ale wg mnie mając Coutinho, Suareza, Messiego i pare Dembele/Malcom można się szykować na 4-4-2.
3
No tak tylko, że na obecnym rynku Bravo czy Ter Stegen nie kosztowaliłby już 12 mln, tak samo jak Kepa w tamtym okresie nie kosztowałby 80mln.
3
"Jestem lepszym zawodnikiem, kiedy gram w środkowej linii. Być może to kwestia nastawienia, ale nie chcę być obrońcą, bo nim nie jestem" - De Jong
Ale i tak dobrze, że odrzucili.
0
Nie wiedziałem, że jest taki film, ale okazuje się, że to jest kontynuacja Split :D trzeba będzie zobaczyć.
1
Wydaje mi się, że końcówka wbrew pozorom nie jest taka oczywista, ale w ogóle się na nim nie nudziłem, bardzo ciekawa produkcja.
3
Ale film właśnie widziałem "Split" (2016) dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.
3
Ta koszulka wygląda jak sprana.
0
Dobrze, przepraszam :V
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/premier-league/transfery-kepa-arrizabalaga-przejdzie-z-athleticu-bilbao-do-chelsea/7qvfjj3?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
0
"80 mln euro ma zapłacić Chelsea za 23-letniego Kepę Arrizabalagę z Athletic Bilbao. To najdroższy bramkarz w historii. Kontrakt ma zostać podpisany w środę." [PS]
16
https://zapodaj.net/71799cf205791.jpg.html xD
1
Dla wytrawnych kinomanów "Kamorysta" polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Kamorysta-1986-115913
0
Scena z filmu "Psy" gdzie Franz celuje z karabinu w Olo, po czym na pytanie "Dlaczego?" odpowiada "W imię zasad sk......." i dziurawi mu głowę. Klasyk.
2
"Odśnieżać przy plus 35" :V
3
"We wtorek zmarł srebrny medalista Pucharu Świata 1965 i siedmiokrotny medalista mistrzostw Polski, Zbigniew Rusek. Miał 80 lat." :(
0
Ciekawe, że wymienił Rafinhe, a nie np. Coutinho :v