0

Auto ekonomiczne (takie chciał), mało-awaryjne, nowoczesne w środku, wszystko elektryka w standardzie, w tej cenie spokojnie rocznik 2012 można wyhaczyć, co Ty w ogóle porównujesz? :V

Lepiej kupić sypiącą się BETE E46 z przebiegiem 200 000 albo zdechłego Merca bez podłogi i co tydzień u mechanika siedzieć :D Okay ;)

0

Yaris III

1

Widzę, że trochę już zmienili bo niektórzy mogą już sobie ustawić avatar po 2 dniach w serwisie, wcześniej trzeba było odczekać jakiś okres już nie pamiętam ile. :P

4

Ograniczenia są jedynie w głowie. Masz chęć to pisz byle mądrze. :D

0

Juve ma ok. 17 euro na jednej sztuce.

"140 euro (około 600 złotych) za sztukę. Dało to już 6,3 mln euro dochodu (klub dostaje z tego 12 procent i dzieli się tym zyskiem z piłkarzem – w jakiej proporcji, to tajemnica umowy). Przy tym tempie – a kibice dopiero wrócą z urlopów i będą się chcieli ubrać na nowy sezon – zyski tylko z koszulek wyniosą ponad 65 mln euro. A to ułamek korzyści, jakie osiągnie Juventus dzięki pozyskaniu Ronaldo.

Napisałem, że 100 mln im się zwróci, nie napisałem, że z samych koszulek.

17

Serio uważasz, że stylem pasuje do nas?

0

Ale mam nadzieję, że grałeś w pierwszą część RDR? :V

0

Nic nie ma za darmo, ale na pewno nie mają 10 euro z koszulki :D poza tym koszulki to tylko część korzyści.

0

Możliwe, tak czy inaczej za jakiś czas się dowiemy kto miał rację bo rozumiem, że Twoim zdaniem nawet im się to 100 baniek nie zwróci tak? ok.

0

Sztuka kosztuje ok.140 euro, za 10 euro to sobie możesz kupić naklejkę na szybę. :V

0

Aż zrobię sobie screena, żeby Ci kiedyś pokazać co pisałeś.

0

Dopiero zaczyna się spłacać a nie spłacił i to jest dopiero po 3 tygodniach, jeszcze nawet meczu nie rozegrał, zobaczymy co będzie później :D

6

"Nie strzelił jeszcze gola, a już zaczął się spłacać. W ciągu kilku dni, od plotek do sfinalizowania transferu Cristiano Ronaldo, akcje Juventusu na giełdzie w Mediolanie wzrosły o 37 procent. W trzy tygodnie sprzedano 55 tysięcy koszulek– dwie na minutę!" [PS]

Przecież to jest tak medialny piłkarz, chodząca reklama. Z kimś tu ostatnio dyskutowałem bo twierdził, że Juve wtopiło szmal. :V

0

Z tym składem możliwości mamy bardzo dużo.

1

Każdy ma swoją wizję, przeczucia, intuicję, ale wg mnie mając Coutinho, Suareza, Messiego i pare Dembele/Malcom można się szykować na 4-4-2.

3

No tak tylko, że na obecnym rynku Bravo czy Ter Stegen nie kosztowaliłby już 12 mln, tak samo jak Kepa w tamtym okresie nie kosztowałby 80mln.

3

"Jestem lepszym zawodnikiem, kiedy gram w środkowej linii. Być może to kwestia nastawienia, ale nie chcę być obrońcą, bo nim nie jestem" - De Jong

Ale i tak dobrze, że odrzucili.

0

Nie wiedziałem, że jest taki film, ale okazuje się, że to jest kontynuacja Split :D trzeba będzie zobaczyć.

1

Wydaje mi się, że końcówka wbrew pozorom nie jest taka oczywista, ale w ogóle się na nim nie nudziłem, bardzo ciekawa produkcja.

3

Ale film właśnie widziałem "Split" (2016) dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.

3

Ta koszulka wygląda jak sprana.

0

"80 mln euro ma zapłacić Chelsea za 23-letniego Kepę Arrizabalagę z Athletic Bilbao. To najdroższy bramkarz w historii. Kontrakt ma zostać podpisany w środę." [PS]

1

Dla wytrawnych kinomanów "Kamorysta" polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Kamorysta-1986-115913

0

Scena z filmu "Psy" gdzie Franz celuje z karabinu w Olo, po czym na pytanie "Dlaczego?" odpowiada "W imię zasad sk......." i dziurawi mu głowę. Klasyk.

2

"Odśnieżać przy plus 35" :V

3

"We wtorek zmarł srebrny medalista Pucharu Świata 1965 i siedmiokrotny medalista mistrzostw Polski, Zbigniew Rusek. Miał 80 lat." :(

0

Ciekawe, że wymienił Rafinhe, a nie np. Coutinho :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?