MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są, ale sprane.
2
Top3
Guardiola
Klopp
Simeone
3
No przecież logiczne.
2
No jasne, że tak, przecież przy instalacji sam sobie możesz wybrać miejsce zapisu.
3
Coś mi się wydaje, że to ostatnie zdanie nie jest przypadkowe.
5
Never Ending Story xD
20
Czemu idiotyzm?
52
Dobra skończ już bo się powtarzasz.
1
Wpisujesz w google Aliez, wchodzisz, nie panimajesz paruski to patrzysz po kolorze strojów i włączasz mecz.
3
Ale odpłynąłeś :D
0
Inna mentalność ludzi.
16
Jak w polu nie będą grali to im nawet Lew Jaszyn nie pomoże. :D
2
Dobrze wspominam wszystkie części "Commandos".
2
Tam po prostu trzeba rzucić bombę i budować wszystko od nowa jak Bóg przykazał. Podanie i przyjęcie opanować do perfekcji najpierw bo szkoda tych uzdolnionych młodych juniorów, którzy gdzieś tam są na pewno, żeby przechodzili przez to samo szkolenie.
7
Gerard jak się zagotował :D
4
Firmino dla podtrzymania tradycji z Live :D
56
Problem o Messiego bo nie będzie krzyczał i motywował drużyny :V A Iniesta to był pewnie najgłośniejszy w szatni, Xavi tak samo. Ludzie taki kapitan jak Puyol zdarza się raz na 100 lat i to co go wyróżniało to lwie serducho, a nie to że darł japę na wszystkich :D
8
Posiada za to złość boiskową, ma ogromny wpływ na grę drużyny i największe znaczenie dla klubu. Proste
1
SNAKE
22
U mnie właśnie mija 4 lata....jak miałem zacząć ćwiczyć :D
0
Ma największe znaczenie dla klubu i największy wpływ na grę i jestem w stanie zrozumieć tą decyzję, aczkolwiek drugi powinien być Gerard, tak mi się wydaje przynajmniej.
0
Mi się wydaje, że kierują się tym kto ma większe znaczenie dla klubu.
1
Ile ludzi tyle opinii na ten temat.
0
Oglądam teraz Bodyguarda i szkoda tej Whitney, że odeszła w taki sposób :( niebiański głos.
0
? 1 lip 2019, mówi Ci to coś?
0
1.ManC
2.Live
3.Tott
4.ManU
0
Godzina 00:17 a tu puchy.
1
Desireless - Voyage voyage
7
Najlepsza rzecz jaka trafiła się ostatnio Barcelonie to przyjście Coutinho :-), ale z Miną również bardzo dobry ruch dla klubu, niech złapie trochę więcej minut w Europie, zobaczymy jak sobie będzie radził.
1
To jest właśnie ta polska myśl szkoleniowa, podpatrują od wielkim klubów jakieś skomplikowane sesje treningowe, a nie skupiają się na podstawowych aspektach takich jak PRZYJĘCIE PIŁKI I DOKŁADNIE PODANIE. Skoro w Chorwacji są tacy zawodnicy, to nie wierzę, że w 40mln państwie nie rodzą się talenty na miarę światową. Już nie jeden Rakitić tu zapewne został zmarnowany.