0

Są, ale sprane.

2

Top3
Guardiola
Klopp
Simeone

3

No przecież logiczne.

2

No jasne, że tak, przecież przy instalacji sam sobie możesz wybrać miejsce zapisu.

3

Coś mi się wydaje, że to ostatnie zdanie nie jest przypadkowe.

5

Never Ending Story xD

20

Czemu idiotyzm?

52

Dobra skończ już bo się powtarzasz.

1

Wpisujesz w google Aliez, wchodzisz, nie panimajesz paruski to patrzysz po kolorze strojów i włączasz mecz.

3

Ale odpłynąłeś :D

0

Inna mentalność ludzi.

16

Jak w polu nie będą grali to im nawet Lew Jaszyn nie pomoże. :D

2

Dobrze wspominam wszystkie części "Commandos".

2

Tam po prostu trzeba rzucić bombę i budować wszystko od nowa jak Bóg przykazał. Podanie i przyjęcie opanować do perfekcji najpierw bo szkoda tych uzdolnionych młodych juniorów, którzy gdzieś tam są na pewno, żeby przechodzili przez to samo szkolenie.

7

Gerard jak się zagotował :D

4

Firmino dla podtrzymania tradycji z Live :D

56

Problem o Messiego bo nie będzie krzyczał i motywował drużyny :V A Iniesta to był pewnie najgłośniejszy w szatni, Xavi tak samo. Ludzie taki kapitan jak Puyol zdarza się raz na 100 lat i to co go wyróżniało to lwie serducho, a nie to że darł japę na wszystkich :D

8

Posiada za to złość boiskową, ma ogromny wpływ na grę drużyny i największe znaczenie dla klubu. Proste

1

SNAKE

22

U mnie właśnie mija 4 lata....jak miałem zacząć ćwiczyć :D

0

Ma największe znaczenie dla klubu i największy wpływ na grę i jestem w stanie zrozumieć tą decyzję, aczkolwiek drugi powinien być Gerard, tak mi się wydaje przynajmniej.

0

Mi się wydaje, że kierują się tym kto ma większe znaczenie dla klubu.

1

Ile ludzi tyle opinii na ten temat.

0

Oglądam teraz Bodyguarda i szkoda tej Whitney, że odeszła w taki sposób :( niebiański głos.

0

? 1 lip 2019, mówi Ci to coś?

0


1.ManC
2.Live
3.Tott
4.ManU

0

Godzina 00:17 a tu puchy.

1

Desireless - Voyage voyage

7

Najlepsza rzecz jaka trafiła się ostatnio Barcelonie to przyjście Coutinho :-), ale z Miną również bardzo dobry ruch dla klubu, niech złapie trochę więcej minut w Europie, zobaczymy jak sobie będzie radził.

1

To jest właśnie ta polska myśl szkoleniowa, podpatrują od wielkim klubów jakieś skomplikowane sesje treningowe, a nie skupiają się na podstawowych aspektach takich jak PRZYJĘCIE PIŁKI I DOKŁADNIE PODANIE. Skoro w Chorwacji są tacy zawodnicy, to nie wierzę, że w 40mln państwie nie rodzą się talenty na miarę światową. Już nie jeden Rakitić tu zapewne został zmarnowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?