- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
2
Oba Legia wczoraj przegrała u siebie i to jeszcze z takim zespołem xD
Serio niech ktoś rozwiąże ekstraklape i te wszystkie pseudo klubiki bo to sensu nie ma, wstyd jedynie nam przynoszą. To jest śmieszne serio xD
2
@DaPi Tam po prostu trzeba rzucić bombę i budować wszystko od nowa jak Bóg przykazał. Podanie i przyjęcie opanować do perfekcji najpierw bo szkoda tych uzdolnionych młodych juniorów, którzy gdzieś tam są na pewno, żeby przechodzili przez to samo szkolenie.
5
@DaPi Ja tam się cieszę. Po prostu za każdym razem jak widzę że polska drużyna mierzy się z kimś w Europie i jest kurs większy niż 5 to stawiam na zwycięstwo tej przeciwnej :D Idzie się nieźle dorobić :p
2
@DaPi Panowie dość tego hejtu na piłkarzy Legii .Nie wyrażajcie się pogardliwie o osobach niepełnosprawnych.
0
@DaPi Phi to 1:2 to jest szczęście od Boga :D Co prawda Legia też jedną setkę miała, ale przeciwnicy mieli jeszcze ze 2. 2:4 mogło być ze spokojem
0
@DaPi Legia niech bierze piłkarzy ze szkółki i sprawdzonych piłkarzy a nie jakieś czukwy bulwy.